DC/Vertigo Haftası

(Merve Bilgiç) #604

Same.

(Tsuchigumo) #605

Peki o zaman, devam edeceğim. Umarım harbiden dediğiniz gibi şu noktadan sonra güzelleşiyordur.

(Merve Bilgiç) #606

Şimdi beklentiyi çok yükseltmeyelim. Benim hoşuma gitmeye başladı.

(Muhsin Bayram) #607

Justice League vs Suicide Squad #1

Öncelikle. Lol. Williamson resmen "biliyoruz iki takımın kapışmasının saçma olduğunu" demiş.

Yalnız herkesin tahmin ettiği gibi ana hikaye iki takımın kapışması olmayacak. DC evreninin en göt adamı geri döndü. Olaylar onun bok yemesi olacak.

Bu arada Fabok, Alex Sinclair'in renklendirmesine rağmen döktürmüş yine.

(Emirhan) #608

Suicide Squad ve Justice League'i takip etmiyorum birden hikayeye girsem noluyor lan der miyim :smiley:

(Muhsin Bayram) #609

Direk atlayabilirsin.

(Tsuchigumo) #610

İkisi de kötüler zaten, normal takip etmemen. O serilerde önceden işlenen şeylere de bağlı olmayacak zaten, sadece SS'in son sayısında bi 8 sayfalık prelude vardı onu okuyabilirsin istersen.

(Golden Guardian of Good) #611

Çizimler göz doldurucu ya. Umarım güzel bir seri olur. (Fabok :heart: Okurlar) Ne olur şu adam Batman çizse ya. Yeminle şu Rebirth sonrasını okumuş olmak için okuyorum ya. Birkaç seri ve bazı serilerdeki nadir sayılar haricinde "Okuyayım da geriye düşmeyeyim." amacıyla okuyorum.

Edit: Trinity #4 iyiydi. Karakterlere odaklanması keyif veriyor. Üçlünün arasındaki duygusal bağın temellerini sağlamlaştıracak seri. Bu arada Rebirth'de Bruce ve Diana arasında bir gönül ilişkisi olsun istiyorum kesinlikle. Bu ikiliyi delicesine shipliyorum. Pre52, New52, Rebirth hiç farketmez. Alayında Bruce ve Diana görmek istedim ve istiyorum. Hatta anket koridorunda anketini de açacağım. Katılımınızı bekliyorum.

(Cenker Karace) #612

Rebirth'de Bruce ve Diana arasında bir gönül ilişkisi olsun istiyorum kesinlikle. Bu ikiliyi delicesine shipliyorum. Pre52, New52, Rebirth hiç farketmez. Alayında Bruce ve Diana görmek istedim ve istiyorum.

Catwoman duymasın. :smile:

(Tsuchigumo) #613

> Trinity içi aşk olayları

(Emirhan) #614

Kavak Yelleri Rebirth

(Muhsin Bayram) #615

JLvsSS #2'yi böyle okudum.

(Muhsin Bayram) #616

Dr. Manhattan'ın ismi ilk defa bir Rebirth sayısında geçti (Titans #6)

(Oozaru) #617

Titans #6 çok güzeldi. Bir parça duygulandım. Wally West iyi ki döndü. Impulse'de döner inş.

(Muhsin Bayram) #618

OOOOOOHHH YEAAAAH!

Superman #14

(Kendi İsteği İle Hesabı Kapatılmıştır) #619

Has*iktir justice incarnate değil mi o?

(Muhsin Bayram) #620

Canlı ve kanlı bir şekilde. Bir sonraki sayıda House of Heroes'a (Multiversity) gidecekler.

(Golden Guardian of Good) #621

Batman #14 spoilerı!

(Cenker Karace) #622

Batman ne zaman mutlu olacak diyordum ama şu anki durumda bile mutlu değil sanırım...

(Merve Bilgiç) #623

Haftalık çizgi romanlarımı okumadığım zaman yüreğime oturan sızıyı kaldırdığıma göre, genel olarak bu haftayı beğendiğimi söyleyebilirim.

Aquaman, Green Arrow ve Superman (Multiverse daamn) bu haftanın en iyileriydi.
JL vs SS (geçen hafta okurken seriously dude felan demiştim) nötrüm.
Green Lanterns Phantom Lantern olayının bitmesine çok sevindim, sıkıcıydı bence.
Shade ile Midnighter and Apollo kendi tatlışlıklarıyla devam ediyor.
JLA Atom rebirth'ü sıkıcı değildi ama daha öncesinde okumadığım için herhangi bir şekilde iyi veya kötü diyemiyorum. (The fall and rise of Captain Atom içinde aynısı geçerli) Tatlış bir hikayeydi