DC/Vertigo Haftası

(Oozaru) #644

All-Star'ın çizeri niye değişti ya. Nefret ediyorum sürekli çizeri değişen serilerden.

(Muhsin Bayram) #645

Romita mı kalsaydı? :smiley:

(Oozaru) #646

Ben seviyorum o adamın çizimlerini. Bazen millet abartıyor cidden. Gayet iyi bir çizer. Özellikle geçmişteki işlerine hastayım.

(Muhsin Bayram) #647

Jock>Romita her türlü.

(Oozaru) #648

İkisini de seviyorum ama dediğim gibi, çizerler sürekli değişince moralim bozuluyor. :slight_smile:

(Muhsin Bayram) #649

Yeni gelen çizer sevmediğim bir çizer olmadığı veya değişen çizer sevdiğim bir çizer olmadığı sürece benim için pek sıkıntı olmuyor.

(Kendi İsteği İle Hesabı Kapatılmıştır) #650

Romita'nın geçmişteki çizimleri iyi ona lafım(ız) yok. Özellikle Kick-Ass ve WWH'de sevmiştim bende. Fakat Batman serisine gitmedi. Kare kare kafalar görmekten gına geldi.

Jock >>>>> Romita

Bu serinin çizeri sürekli değişecek. Hatta önümüzdeki 7, 8 ve 9u farklı isimler çizecek. Sonrasını bilmiyorum.

(Ömer Taşkaya) #651

Birşey diyicem değişmesemiydi ? Sırf çizimlerden dolayı bırakmıştım bugün redditte çizerin değiştiğini duyar duymaz devam etme kararı aldım.

(Muhsin Bayram) #652

Batman #15 önizleme sayfaları. Tom King'e olan sevgim %200 oldu. Absolute madman.

(Kendi İsteği İle Hesabı Kapatılmıştır) #653

Detective Comics 940'ın altında şöyle bir yorum gördüm. İyi demiş adam. Ben duygusallığa kapılıp fark edememiştim. Hikayenin gidişatı gereği es geçilmiş bir şey olarak görüyorum.

There is no way that Batman or anybody there can actually think he is dead. If there was no body or at the very least no traces of something relating to flesh they must assume he isn't dead. Great comic, but that is a huge overlooked plot hole. Greatest detective in the world wouldn't just see a bloody spear and be like "oh well damn another son of mine dead :'(".

(Oozaru) #654

David Finch ne zaman geri dönecek?

(Muhsin Bayram) #655

Batman #16 - 1 Şubat

(Kendi İsteği İle Hesabı Kapatılmıştır) #656

Detective Comics'in ilk cildinin çizeri çok iyiymiş. En az David Finch seviyesinde.

(Muhsin Bayram) #657

Eddy Barrows, David Finch'ten çok daha iyi bir çizer bence.

(anon47181550) #658

Barrows'dan kıymetliler.

Çok iyi iş çıkarmıştı Detective Comics'de.

(Kendi İsteği İle Hesabı Kapatılmıştır) #659

Ben daha çok Batwoman'lı sahnelere hayran kalmıştım.

(Kendi İsteği İle Hesabı Kapatılmıştır) #660

Green Lanters Phantom Lantern cildinin de çizimleri müthişmiş.
:heart_eyes:

(Kendi İsteği İle Hesabı Kapatılmıştır) #661

Trinity #5 - Hikaye güzel, çizimler güzel. Muhteşem üçlü normal hallerine dönünce Ivy ile karşılaşmaları ilginç olacak çünkü kimliklerini saklamak zorundalar bu saatten sonra.

Green Lanterns #15 - Jessica'nın psikolojik sorununa (anxiety işte türkçesi neyse artık) odaklanan çerezlik bir sayıydı. Bu muhabbet biraz sıkmaya başladı ama önümüzdeki iki sayıda sona erecek galiba. Malum Batman olacak çünkü. Ondan sonra ana konuya dönsünler, Volthoom olayı güzel çünkü.

Güncele geldiğim henüz başka sayı yok :m

Batman cephesinde Night of the Monster Men için şunu söylücem. İnternette yazılanlar kadar kötü değildi fakat karakterlerin hiç olmayacak davranışları vardı. O kısımları hoşuma gitmedi sadece. Bir de Batman güya Yeni 52 finalinden sonra iyice güçlenecekti. Ara ara power up alıyor ama yeri geldi mi de olmayacak darbeler alıyor.

(NANANANANANA YARAMASA ADAM !) #662

Justice League vs. Suicide Squad #5(of 6) : Hikayenin sonuna doğru Eclipso'nun çıkmasıyla bu serinin asıl kötü karakterinin Max Lord olmadığını gördük. O kristali ele geçirmesinden sonra belliydi bu bana göre. Muhtemelen serinin son sayısında Eclipso tarafından ele geçirilmiş Justice League ile Batman tarafından yeniden kurulmuş "Justice League" savaşını görücez.

Dipnot : Batman yine hazırlıklı gelmiş ki Kriptonit yüzüğünü yanından ayırmamış. Ne olur ne olmaz Superman ile kapışmak zorunda kalır. Tedbirli olmak lazım :)

(anon47181550) #663

Super Sons #1 preview.

:heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: