DISNEY-FOX Anlaşması Sonrası KEVIN FEIGE'nin Yapması Gereken 5 Şey

(Emorm.Gunpowder) #21

Artık bi Iceman ile Gambit’in solo filmleri gelse de rahatlasak.

(Oneironaut) #22

X-Men doğrudan başlatılacak bir seri değil mi zaten?
Ne solo filmleri arkadaşlar?
Aa, hem gerek yok hem de bekleyemeyiz.

(Oozaru) #23

Disney’in X-Men ekibinden solo film çekeceği tek karakter Wolverine’dir. Iceman öyle büyük bir karakter değil ki, solo film çekilsin.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #24

Her birini solo film çekip yeni bir ırkı olarak tanıtırıp sonra da takım film çekseler daha mantıklı olur bence. :slight_smile:

(Oneironaut) #25

(Oozaru) #26

Doğru düzgün solo çizgi romanı olmayan karakterlere neden film çeksinler? Disney’in elinde zibilyon tane karakter var. Adamlarin işi gucu yok, hepsine film mi çekecek?

(Oneironaut) #27

Tamam da X-Men özünde zaten bir arada başlıyor. Hem ÇR için hem de sinema için bu bir sorun olmadı ki? Ayrıca fox’ta da olsa bu karakterler biliniyorlar artık. Eskisi gibi değil ki…

(Emir) #28

Spider-Man 2’deki MCU karakterinin Deadpool olacağına hayat basılır artık.

(Hedef 2019) #29

Thanos Infinity War sonunda gerçekliği değiştirir mutantlar filan da burdan girer evrene

(Geek Velet) #30

Bütün X-Men film külliyatını çöpe atıp Deadpool’un zaten bu evrende geçtiğini gösterebilir. Ne de olsa zor değil. Scarlet Witch bir gerçeklik değiştirsin İW Sonunda görelim Deadpool’u.

(Man Of Ganja) #31

@acyberexile nasıl mı ? Bence güzel keza 1 gün önce bi benzerini belki aynısını bende düşündüm kimse iplemedi ama iletişim kaynağı değişince gerekli sükseyi yakalamış bu senaryo.

Benim alternatif gercekliğime gelirsek; ki kuantuma göre herkesin gercekliği kendine :smiley: :smiley: ;

-Olası MFCU teoricikleri-

(Oozaru) #32

Colossus’u olduğu gibi alsınlar; oyuncu değişikliğine gitmesinler

(Oneironaut) #33

Bence bu kötü ya. X3’teki iyiydi sanki.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #34

@Estranged ve @Lalaith evet bir az haklısınız galiba. :confused:

(Oozaru) #35

Çizgi romanda ki Colossus’un aynısı işte. :slight_smile:

(Oneironaut) #36

Oyuncunun kendisinden bahsediyorum. Normal insan formunda hiç görememek kötü olur.
Edit: Ya da olmaz ya, zaten çrlerde de dönüştüğünü pek görmedim.

(Oozaru) #37

X-Men filmlerinde görürüz. Deadpool’da insan formunda görememizin sebebi bütçeydi.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #38

15xf98

(Man Of Ganja) #39

Çalışıır çalışıır. First rule of A.R. think a new one.

(ulas) #40

Deadpool’un olduğu gibi kalması neredeyse imkansız çünkü Disney’in hitap etmeyi sevdiği kitle, Deadpool’un var olan kitlesiyle taban tabana zıt. En basit örneklerinden biri Age of Ultron’da -hangi film olduğuna emin değilim- ufacık bir argo kelimede bile hemen Captain America’nın “Language!” tepkisi

tenor (6)

hala kulaklarımızda çınlamaktayken ve ayrıca Karayip Korsanları serisinin bir kamera arkası sahnesinde konumun kahramanı sahneyi oynarken küfretmesi sonucunda Johhny Depp’in “Hiçbir Disney filminde küfredemezsin”

demesi ve hemen akabinde yönetmenin aynı uyarıyı yapıp sahneyi tekrar oynatması Deadpool’un şuan ki ağzıyla zıt bir durum oluşturyor görüldüğü üzere.