E3 2018 Oyun Fuarı

(Berkay) #645

Evet ya, hatırlıyorum. Sabahın köründe delirmiştim. Bir de konferans öncesi tüm oyunlar sızmıştı. Bomboş izlemiştik öyle.

(Ertunç Doğan) #646

Her tarafım RPG etmenli oyun kaynadığından dolayı ben de memnun değilim

(Can) #647

(Berkay) #648

Reklamın güzelliğine bakar mısın ya

(Dovahkiin) #649

Spin-Off ya 209 TL olarak çıktı. Ana oyun olsa 360. Ne hallere düştük ya.

(fza) #650

Ana oyun bu da. 300 lira üstü fiyat için PSN TR’ye bakmak lazım.

Bıktım bu olaydan. İstemiyorum RPG kısmını yahu! Ne diye aksiyon oyununa RPG katmaya çabalıyorsunuz; gidin idrekt RPG oyunu yapın, isteyen onu oynasın.

(Dovahkiin) #651

Bayek üçlemesi deniyordu ?

(korhan) #652

Yani erkekler de güzel olmuyor genelde. Kratos mesela. Karakterin kişisel özelliklerini ön plana çıkararak karizmasına ağırlık vermeye çalışıyorlar. Bence bizim karakterlere daha yakın hissetmemiz ve onların bize daha ulaşılabilir gelmesi için bu tasarım tercihleri. Güzel kadın veya erkekleri oynarken pek bağlanamıyorum ben karakterlerine.

(fza) #653

Evet, bir yandan bağlanır belki.

Kratos çok yakışıklı değil ama karizmatik. Erkek karakterlerde bu dediğim olayı görmüyoruz mesela, genelde hep yakışıklı oluyor tipleri.

Bence niyetleri buysa bile -ki ben öyle düşünmüyorum- zorlama geliyor bana bu dediğim ‘‘güzel yapmama’’ olayı. AC’de baş karakter gayet yakışıklı mesela ama kadını ‘‘sıradan’’ yapmışlar; neden yani? Ne var güzel gözükse? Hem güzel hem de karizmatikti şu ana kadar ve sorun yoktu.

Ben karakteri sevdiysem, bağlanıyorum. Daha da hoşuma gidiyor güzel kadın karakter olduğunda mesela. Hem güçlü karakter olarak, hem de güzel olunca aşık oluyorum daha da bir bağlanıyorum.

Hem güzel hem karizmatik bir sürü harika kadın karakter var, son zamanlarda işin ‘‘güzel’’ tarafını özellikle yapmıyorlar gibi geliyor. Bu da beni cidden rahatsız ediyor.

(Gökhan Ali Başkan) #654

Fallout 76 için çıkış tarihi 14 Kasım 2018. Harita ebatı anlamında Fallout 4’ün 4 katıymış, online olmasına rağmen istersek yine aynı online mantık içinde solo takılıp hikayeye devam edebiliyormuşuz ama bunun online oyuncularla takım oluşturup devam etmekten daha zor olduğunu söylüyorlar.

([Godwoken]) #655

The Elder Scrolls Online Vol.2

(fza) #656

Bu arada şu ana kadar herkes trailer gösteriyor. Çok az gameplay videosu gördük şu konferanslarda. Allah’tan Sony var.

(Mert Özden) #657

Death Stranding yine beyin yakan bir şey gösterir. Ondan oynanış göreceğimizi sanmam.

(Cain) #658

Sony kaçtaydı?

(fza) #659

Yeter artık, oynanış gösterirler inşallah.

4’te.

Overkill’in Walking Dead’i güzel grafikli Left 4 Dead. Az önce oynanış videosu gösterdiler. Bir numarası yok pek.

(Mert Özden) #660

HAYDA…

(fza) #661

Sıçmasın Kojima’da. ‘‘Şu aslında bu, o aslında şu’’, teorilerinden bıktım. Sıfırdan yeni bir evren kursun işte bununla başlayıp.

(Mert Özden) #662

Ya ilk izle be arkadaş :smiley:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #663

Özet geç Kansas 38 dk izlemem bunu ben.

(fza) #664

İzleyecek bir şey yok ki. Başlıkta yazıyor özeti. :DD İstemiyorum diğer oyunlarla alakası olmasını.