E3 2018 Oyun Fuarı

(Berkant) #685

Pek tatmin olamadım açıkçası.Left 4 Dead’in grafikleri geliştirilmiş versiyonu gibi duruyor şimdilik.

(fza) #686

The Last of Us Part II ile ilgili aklıma az önce bir teori geldi:

1. fragmanda gösterilen karakterin Ellie’nin annesi olduğu kesin gibi bir şey zaten. O bölümler de prequel olacak muhtemelen, Clickerlara ‘‘Demon’’, diyorlardı çünkü. Ya bu adamlar Uncharted 4’te Sam’i hikayeye dahil edişleri, onunla oynadığımız bölümle bizi karaktere iyice ısındırdıkları gibi o prequel bölümlerle Ellie’nin annesine ısındırıp da:

Ellie’nin annesi aslında ölmedi olayını yaparlarsa! Çok iyi olur bence. Hatta ve hatta annesi pek de iyi bir insan olmaz ve Joel ile annesi arasında bir çatışma olur; Ellie seçim yapmak zorunda kalır vs vs. Sonunda Joel’i öldürmek ile anneyi öldürmek arasında seçim yapmamız istenir.

Bir sürü olasılık var.

(fza) #687

(K) #688

Benim aklımda daha farklı bir teori var. Uncharted 4 içinde (final bölümü olabilir) dolabın üstüne easter egg tarzı bir poster görüyorduk The Last Of Us: American Daughters adında. Gaz maskesi takan bir kız vardı kapakta, hamileydi.

Herkes doğrudan Ellie’nin annesi dedi ama ben durup düşününce bu karakterin Ellie’nin kızı olabileceğini düşündüm. Yani aslında izlediğimiz 2. Sinematik fragman Ellie ve Joel’dan çok sonra. Bu yüzden enfektelere “Demon” diyorlar çünkü çok uzun zaman geçmiş ve insanların çoğu bu dünyaya alışkın büyüdükleri için tıbbi deyimleri unutmaya başlamışlar, bu yüzden enfekte sözcüğü kullanılmıyor. Hatta fark ettiyseniz daha çok ok ve yakın dövüş silahları kullanılmaya başlanmış çünkü mermi veya silah üretebilecek bilgiye sahip kişiler ya ölmüş ya az sayıdalar. Bilemedim, güzel olurdu bence.

The Last Of Us :gun:
(fza) #689

Ellie’nin hamile olması muhabbeti bana çok uzak geliyordu ama şimdi sen ‘‘çok sonrasında geçiyorsa’’, deyince ‘‘Aaa’’, oldum. Cidden çok sonrasında geçiyorsa olabilir belki de ama bana o bölümler prequel gibi geliyor. Çünkü:

Ben bunu tam tersi yorumluyorum ‘‘Olayın daha ne olduğunu bilmiyorlar’’ vs gibisinden.

Bu hem senin düşündüğün hem de benim düşündüğüm teoriye yorulabilir. Kadın tabanca kullanıyordu ama 2. videoda…

Prequel diyorum ben ya. Kadının Ellie’nin annesi çıkması olayı çok daha yakın geliyor bana, karnını filan da keseceklerdi az daha. ‘‘Demon’’, olayları. Ellie’nin annesi ile ilgili ilk oyunda ölü olması vs de düşününce oyunun ilerilerinde Joel yaşlarında yaşlanmış halini görsek acayip olurdu! Tabi oyunun twisti olacak, söylemeyecekler.

Bu oyundan spoiler yemekten çok korkuyorum ya. İlkini tertemiz oynamıştım. Hiçbir şey bilmiyordum neredeyse.

(K) #690

Muhtemel ama ilk oyunda bizi Enfeksiyonun ilk gününe götürdüklerinde, Joel ve tüm Amerika haberdardı bu istiladan. Herkes yola koyulmuştu hatta. Ana haber bültenleri vesaire haber geçtiği için panik oluşmuştu bu yüzden devlet el atmıştı duruma. Yani bu karakterler amiş değilse haberlerleri olur diye düşünüyorum :d

Doğru ama zaten silahların tamamen bitmesi imkansız olurdu. Üretemiyorlardır ama etrafta buldukları eski silahları ve mermileri kullanıyor olabilirler. Bilmiyorum, herkes annesi bekliyor bu şekilde çıkarsa daha şaşırtıcı olur gibi geliyor bana :d

(fza) #691

Annesi çıkmazsa aşırı şaşıracağım. Karakterin adı 4 harften oluşuyor, tıpkı Ellie’nin annesinin adı gibi. Bir de 2. fragmanda adını tek açıklamadıkları karakter oydu…

Nasıl olursa olsun; yine etkileyici bir hikaye ortaya çıkacağına güveniyorum. İlk oyunu aşamayacaklarını düşünseler bulaşmazlardı bence.

(fza) #692

Beklediğim an geldi. Lütfen üzme Sony!

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #693

Bu ne olum, Japonlar bütçeyi mi kıstılar?

(Kaan ) #694

İftar çadırında konferans. LUL

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #695

Yaşlı amca eline banjo alıyor ve dünya 1 saniyeliğine güzelleşiyor.

(Mert Özden) #696

Adamlar kilisede lansman yapıyor he. İşte bunlar hep propaganda

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #698

Cızırtı var twitch yayınında.

(Kaan ) #699

Playstation yayınında cızırtı yok.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #700

Logan Paul cosplay LUL

(Mert Özden) #701

Last of Us fazla gerçek olmuş. Ben iğrendim şahsen. Fincher filminde yoktu böyle yoğun insanı geren şiddet.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #702

AI kör galiba.

(fza) #703

HARİKA LAAAAN!!!

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #704

Hee ortam falan Last of Us içinmiş.

(fza) #705

Her oyunun sunumunu başka alanda yapacaklar!!! Sony ulaaaaan!!!

Konferans böyle yapılır şekerleriiiim!!!