E3 2018 Oyun Fuarı

(Mert Özden) #726

Po, o gördüklerinin %70’ini yapabileceksin. O da Naughty Dog’un kaliteli bir stüdyo olmasından kaynaklanıyor. Sen oynarken olaylar öyle cereyan etmeyecek.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #727

Öyle troll olmaz yiğidim. Overrated başlığına yazacaksın bunları.

(falanfilan) #728

Sony bayağı ağır alıyor yalnız xbox a göre. Az ve öz istemiş adamlar.

(Cain) #729

Bu arada surat-ı sima ile dalga geçilmez, euzubillah küfre girer ama Ellie’nin öpüştüğü kız ne kadar çirkindi lan. Püüh allah cezanı vermesin…

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #730

Kardeşim aşq bu ota da konar…

(Cain) #731

ilyas salmanla öpüşürüm daha iyi OMEGALUL

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #732

Japon karakter ingilizce konuşuyor.
675%20(1)

(Aku ) #734

Sony fuarı domine etti bile.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #735

WOW JUST WOW

(Kaan ) #736

RE 2: Remake oleyyyyyyyyyyyy beee!

(Mert Özden) #737

Abi RE 2 Remake mi lan bu? Ben iptalim

(Can) #738

Of harika gidiyor ya, harika. Neleri övsem bilemedim. Umutsuz bir şekilde Superman pelerini görmek istiyorum.

Ohaaaaa Pirates of the Caribbean!

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #739

Noluyor ya

(Can) #740

Hiçbir şey anlamadım. Kojima sen nasıl bir adamsın abi

(K) #741

Part II’den sonrası normal gitti. Zirve yine ND’de anlaşılan. Death Stranding baya baya garip bir oyun ya. Farklı bir şey beklemezdim Kojimadan.

(falanfilan) #742

Kafalar yine 1 milyon.

(Kaan ) #743

Kojima insan değil.

(falanfilan) #744

Bunlar da 350₺ ya gelemez umarım.

(Kaan ) #745

En az 400 tl.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #746

Arkadaşlar, birisi sakin olup Sony sunumundaki fragmanları paylaşabilir mi?