E3 2018 Oyun Fuarı

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #767

(fza) #768

Bana gösterilen 4 ana oyun kadar iyi bir video gösterdiğin zaman haklı olduğunu kabul edeceğim. Cyberpunk 2077 dahil.

Edit: Saçma tartışma ya. Seni severim, görmezden gelebilirsin. Ben çok heyecanlandım; Last of Us ve Spider-Man ciğerimi söktü. Sen Microsoft’u çok sevdiysen ne mutlu sana. Benim için çok başka yerdeydi Sony.

([Godwoken]) #769

Kişilerin beklediği oyunlara göre değişir o. salın gereksiz.

Bana kalsa Bethesda :smiley:

(fza) #770

Spider-Man o kadar inanılmazdı ki The Last of Us Part II’ye mi yoksa ona mı daha çok heyecanlandım bilemedim. :DDD

Gördüğüm en iyi Spider-Man filmiydi varya!!!

(K) #771

Alayına tek atar o oynanışla

(fza) #772

Deniz, Spider-Man o kadar harikaydı ki. Çok az farkla The Last of Us Part II diyorum. :DDD Spider-Man aşırı epikti!!

The Last of Us başka hikaye zaten…

(Can) #773

Bilgisayarı satarım, Spider-Man ve gelecek oyunları alırım. Nokta.

(Cain) #774

Ben de PS4 almayı düşünüyorum.

(K) #775

Adamlar Gustavoyla başladılar, şahsen o an benim için kazanan belliydi. Joel’in bahsi geçti, Ellie ve çevresini gördük. Yeni mekanikleri gösterdiler, daha geniş bir oyun alanı sunacağı belirtildi falan derken tekrar aşık olduk yav

(fza) #776

Bu konferanstan sonra bile PS4 almaya ikna edemedilerse, bir daha edemezler zaten.

Ben bunu kaçırdım.

Bak, bir insanın iki kişiye aşık olmasını saçma bulurdum… The Last of Us Part II’nin oynanışı inanılmazdı ama Spider-Man de acayip etkiledi beni. Ara videoda ki sevgilisi çok çirkindi yahu! Yine şu geldi aklıma:

(K) #777

Asyalı oğlan bahsetti ya :d Senin ihtiyar yine haşladı beni falan muhabbeti geçti hatta.

(fza) #778

Ben orada direkt senin dediğin '‘Gelecekte geçiyor olmasın’'ı düşündüm.

Asyalı çocukla işi pişirir ve o 2. fragmandaki 2 Asyalı kardeşi doğurur.

(falanfilan) #779

Devil may cry’daki ablayı görmedin mi? Ben aşık oldum vallahi.

(fza) #780

Bu dediğim olay çok sık olmaya başladı. Hepsi değil gözüme takılıyor artışı.

(fza) #781

Ya cidden inanamıyorum ya. Beklediğim şeyi aldım: The Last of Us Part II. Üstüne Spider-Man dumura uğrattı, o kadar epikti ki! Film gibiydi resmen! Güzel bir şeyler bekliyordum ama mükemmel olup delirtmesini beklemiyordum.

(fza) #782

Bu da müthiş bir şey ya, oyun da üçlü paketle geliyor. Türkçe altyazı ekleseler keşke ama imkansız. :confused:

(Cain) #783

Death Stranding fena balon çıkacak.

(fza) #784

Bu arada kaçmış;

Orada gördüklerinin %90-%95’ini yapabileceksin. Neye dayanarak söylüyorum bunu? The Last of Us’ın E3 demosunu izle, sonra da gidip aynı bölümün oyun çıktıktan sonra ki halini izle. Aralarında PS3 RAM’i yüzünden downgrade edilmiş AI dışında hemen hemen hiçbir fark yok.

Olay etmesi değil, ‘‘etme ihtimali’’ olması. Öyle de olabilir, farklı da ama büyük oranda ‘‘olma ihtimali’’ var; saf scripted kandırmaca değil yani.

(Serkan of İzmir) #785

Spider-Man çok güzel görünüyordu be.

(The Bear Jew) #786

The Last Of Us yapay zekası ile alakalı sıkıntılar çıkmaz umarım ilk oyunda olduğu gibi. Bu gameplay’de bile gözüme battı yapay zeka.