E3 2018 Oyun Fuarı

(fza) #787

Değil mi ya!? TLoU2 hala şovun ve konferansın yıldızı bence ama Spider-Man bayağı bayağı yakın ona. İzlediğim en iyi Spider-Man filmiydi resmen! :DDDD O sonda 5’inin de tek tek dövmesi vs. Electro’yu yağmurlu havada kovalarkenki atmosfer.

İnanılmaz her şey! Sonda da Mr. Negative ‘‘He said not to kill him’’, diyor. Sarı ışık parlamasından vs de Green Goblin oyunun baş kötüsü diyorum ben.

Ah bir de Allah’ın belası Sony Türkiye 300 lira yerine 209 liradan vs açsaydı da; ilk indirimde makul bir fiyata düşseydi. :frowning:

(The Bear Jew) #788

Ghost of Tsushima inanılmaz gözüküyordu bu arada. Bence konferansın yıldızı oydu.

(Berkay Küçük) #789

Konferansın yıldızı Gamepass’ti iyi günler.

(fza) #790

Bunda da daha hiçbir şey görmedik. İleride ilk teaserda ki ‘‘Ghost of Tsushima’’ haline büründüğünde çok daha gelişir dövüşler, hareketler, aksiyonlar vs.

(Oozaru) #791

Superman oyunu tanıtılmadı mı?

(The Bear Jew) #792

Tanıtılmadı ben açıkçası Batman:Arkham Insurgency bekliyordum. 2 senedir adını duyuyoruz duyurmadılar hala.

(fza) #793

Rocksteady ne bok yemeye yeni oyununu hiçbir şekilde duyurmadı anlamadım. Teaser filan verir bare insan.

Gerçi, onlar da yeni nesil için geliştiriyor olabilir.

(İbrahim Korkmaz) #794

Kingdom Come gibi olsa ne olur, O’nun gibi olamadıktan sonra…

(All the best memories are hers.) #795

Evde ağlıyorum şuan nasıl Avengers oyunu hakkında birşey gösterilmez ya

(Oozaru) #796

Spider-Man, The Last of Us: Part 2, Ghost of Tsushima ve Resident Evil 2 Remake şahane gözüküyor.

RE2, RE4 gibi omuz hizası kamerası ile oynanacak. Keşke Zero ve 1 içinde yapsalardı bunu.

(fza) #797

Sony Konferansı

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

0 oylayan

(fza) #798

The Last of Us Part II’nin videosundan ne kadar etkilendiğimi belirttim zaten ama; videoyu izlerken beni etkileyen şeylerden biri de ilk oyunu oynarken zamanla sıkı sıkı bağlandığımız hırçın 14 yaşındaki kızın, şimdi ergenliğinin son demlerinde olduğunu görmekti. Bu hırçın kızı cidden tanıdığımı hissettim ara videoyu izlerken. Ve aklıma birden şöyle bir düşünce geldi:

Bundan 5 sene sonra çalışıyorum, belki evlenmişim, belki çocuğum bile var ve bir E3 konferansında Sony yeni bir duyuru yapıyor: The Last of Us Final Part. Ellie 30’larının sonlarına dayanmış, Joel belki var belki de yok ama ben o hırçın kızla çıkacağım son yolculuğa hazırım.

Evet, daha 2.'ye bile 1 sene var en az ve neler olacağını hiç bilmiyoruz ama öyle aklıma geldi ve yazmak istedim. The Last of Us oynadığım tüm oyunlar arasında ki 2. favorim ve cidden aşığım bu seriye. Naughty Dog, lütfen beni üzme…

(Oozaru) #799

Last of Us 2, Donanımhaber’deki homofobikleri rahatsız etmiş. lol.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #800

Ben de kadınlara ilgi duyan heteroseksüel bir erkek olarak Ellie’nin göz zevkini hiç beğenmedim. To say the least.

Ama :man_shrugging:

(fza) #801

Teşekkür ederim.

Ben de ''Kız çirkin, worst game ever :-1: ‘’, demiyorum ama bu çirkin tasarlama işini bilerek yapıyorlar gibi gelmeye başladı. Tabi ki niyet okuyamam ama Aloy’da da vardı aynı olay(Horizon: Zero Dawn) yakın zamandan mesela. O daha sıradan bir tipti, bu kadar çirkin değildi o ayrı.

Benim derdim her kadının çok güzel, her erkeğin çok yakışıklı olması değil; derdim en azından ortalama üstü tipte olmaları. Ellie çok mu güzel? Hayır ama güzel bence. Tess çok mu güzeldi ilk oyunda? Hayır ama güzeldi yine bence.

Chloe de Uncharted 2 ve 3 oyunlarında çok güzeldi; The Lost Legacy’de bildiğin tersine burun estetiği yapıp ‘‘güya gerçekçileştirirken’’ karakteri bildiğin daha çirkin yaptılar 2. ve özellikle de 3. oyundaki haline göre.

Başka bir derdim de bunu dediğin zaman ‘‘Kadınlar senin göz zevkine hitap etmek zorunda değil’’, vs gibi cevap verenler var. Anlamadıkları şu, ben zaten çok keskin bir tavır ortaya koymuyorum bu konuda; sadece kişisel zevk olarak rahatsız oluyorum ve bu görüşümü de dile getiriyorum.

(Boş İnsan) #802

Don’t Starve’ı kimse sallamamış muhitte :frowning:

Ve tabii Cuphead DLC’sini de

(Berkant) #803

Sony’nin Spider-Man oyunu videosu Homecoming filminin tamamından daha epik ve daha iyi olmuş.Gram hype yapmadığım oyuna hype yaptım.Sondaki kişinin Venom olduğunu düşünüyorum bu arada.

(fza) #804

Parlak ışıktan ve motor sesinden Green Goblin çıkacak bence. Venom S6 içinde pek duracak bir karakter değil, durduğu zamanlarda garip geliyor bana; o değildir inşallah.

Onu bu oyunda tease edip, gelecek oyunda hem onunla, Black Suit ile, Carnage vs ile ortalığı şenlendirebilirler.

Bence bütün filmlerde ki bütün sahnelerden daha epik olmuş. O S6’nın tepede bunu köşeye kıstırdığı yer hele. Off!! Yağmurlu hayvan gibi atmosferde parıldayan Electro’yu kovalaması da ayrı güzeldi.

Ben oyunu bekliyordum ama bu video çıldırttı beni, artık bekleyemiyorum bile!

(Go down swinging.) #805

The Last of Us 2, Ghost of Tsushima, Spider-Man, Kingdom Hearts 3 hepsi harika gözüküyor ya. Grafiksel açıdan da oynanış açısından da hepsi inanılmaz iyi gözüküyor.

(Go down swinging.) #806

Ben de bu fikri destekliyorum. Mr. Negative “Unutmayın onu öldürmeyin dedi.” diyerek birinden bahsediyor ve sanırım oyunun ana kötüsü bu bahsedilen kişi olacak. E oyunda Norman Osborn’un da olduğunu biliyoruz.