E3 2018 Oyun Fuarı

(Aklı olan delirsin. ) #807

Ghost of tsushima benim için tartışmasız lider ya,spiderman’den bile daha iyiydi.
Spiderman ise beklemediğim kadar villain çeşitliliği sunacak gibi. Green goblin’i kesin göreceğimizi düşünmekle beraber umarım kraven ve mysterio’yuda görürüz.
Tlou’ya her ne kadar inanılmaz deselerde içinde zombi olan oyunlara olan ön yargım yüzünden başlamamıştım ama bu gameplay sayesinde ilk defa tereddütte kaldım. Sanırım ona ileride karar verecem.
Death stranding’e ise zerre hype ım yok. Anca Doğru düzgün bir şeyler gördüğümüzde oyun ile ilgili fikir yürütmeye başlarım.

Sony’den ayrı olarak odyssey’ide beğendim.mızrak ucu büyük ihtimal piece of eden ve Karakterimizin normal üstü fiziksel kuvveti burdan geliyor, sonda görünen minotaur önce saçma gözüksede ac serisinde daha öncede doğa üstü canavarlar gözükmüştü ki minotaur’u uzun zaman önce soyu tükenmiş bir hayvan olarakta gösterebilirler. Bide şunu söylemekte fayda var, assassin’ler bayek zamanında gölgelere çekiliyor yani oyunun stealth temasını büyük oranda kaldırması oldukça mantıklı bir hareket.
Ama tüm bunların yanında büyük bir soru işareti oluşuyor: bu oyundaki hangi hikaye canon?
Eğer oyunun yanında bir çizgiroman ya da kitap çıkarıp “oyundaki tüm hikayeler arasında canon olanı bu” derlerse hiç sorunum kalmaz ama öteki takdirde oynadıktan sonra “güzel bir fan çalışması” der geçerim açıkçası.
Not: umarım yaşayacağımız ilişkiler bazındada witcher 3 örnek alınmıştır😁

Son olarakta kingdom hearts 3 oyuna potc ekleyerek beni zayıf yerimden vurdu. Sanırım beni tavlamayı başardılar.

Beklediğim oyunlar açısından sadece beyond good and evil 2’den istediğimi alamadım ama onunda çok iyi olacağına inancım tam. Ekstradan listeye
-sekiro: shadows die twice
-kingdom hearts 3
Eklendi. Bu e3’ten %100 tatmin olarak ayrıldım, Çok mutluyum.

(Umur) #808

Umarım oyunu bitirmek gerekmiyordur. Zar boss’u ile uğraşmak istemiyorum. Lanet adam.

(fza) #809

En çok hangisine hype yaptınız?

• The Last of Us Part II
  • Ghost of Tsushima
  • Death Stranding
  • Marvel’s Spider-Man

0 oylayan

(Boş İnsan) #810

Git Gud. Şaka bir yana bırak bu rozeti nasıl aldığımı, nasıl geçtiğimi bile bilmiyorum. Aşırı adaletsiz bir boss ya. Devil bile o kadar zorlamadı.

(Kerem) #811

Açılın kral geldi

(Barış Beyaz) #812

Ey Bethesda
Elinizde çok iyi oyunlar varken nasıl çok kötü bir sunum yaptınız? Güzel olan sadece Arkane ve Todd Howard sunumuydu. Ama yine de oyunları çok beğendim ( Keike Starfield ile TES VI’yı öyle şip-şak duyurmasalardı )

@KansasBoy Nerde Abi Wb ile Rocksteady ??

(Umur) #813

Wow. Saygılar reis. Ya boss’a kadar gelmesi sorun değil, aradakiler çok kolay geçiliyor. Ama boss’tayken yaptığım şey, başka bi zaman yaptığımda işe yaramıyor falan ve hasar yiyorum. Kartları da zaten rastgele düzen ile geliyor. Sonunda uğraşamam dedim, oyunu sildim.

(Why did you say that name?!!) #814

Death Stranding’in şu gizemli havası, oyuna karşı olan merakımı ve heyecanımı daha da arttırıyor. Nasıl bir oyun olacak acaba ya? Kafamda deli sorular.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #816

I don’t think you understood my point.

(Varrrrya) #817

Allah’ın Spider-Man’i bu nasıl bir video, illa PS4 aldıracaksın ya

Homecoming’in epik olmak gibi bir derdi yoktu zaten, 2. 3.filmlerden sonra eleştiririz böyle bir durum olursa bence.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #818

Homecoming’i epik değil diye eleştirmek “Garson, tatlım niye tuzlu değil?” diye sormak gibi bir şey değil mi yahu?

(Oozaru) #819

Ubisoft’un “her sene Assassins’s Creed çıkmayacak” dedikten 6-7 ay sonra yeni Assassin’s Creed oyununu tanıtmasına fena güldüm. Aynı şeyin laciverti olmuş. Para vermeyeceğim ortada. Çıktığında bir ara oynarım artık.

(Berkant) #820

Göreceğiz bakalım.

(Serkan of İzmir) #821

Ben bu oyuna yeni AC oyunu gözüyle bakamıyorum ya. Başka stüdyo yapmış zaten, muhtemelen asıl stüdyoları Origins’in devamı üzerinde çalışıyordur.

(Berkant) #823

Homecoming’i tek başına bir film gibi bakınca da isminin ‘‘Spiderman’’ olduğu halde pek Spider-Man’lik göremedim filmde.Bazı filmleri tek başına bir bütün olarak ele almak gerekir.Bence Homecoming’i tek başına bir bütün ele alarak inceleyeceksem Spider-Man filminden çok Peter Parker filmi olmuş ve bu bende hayal kırıklığı yaşattı.Sizde yaşatmamış olabilir ama bende yaşattı maalesef.Bu videoda da orada bulamadığım şeyleri buldum.

Homecoming’de eleştirdiğim tek şey ‘‘Epik olmaması’’ değil bu arada.Orada epik olmamasından bahsettim ama beklediğim şeyleri verse epik olmamasını falan takmazdım.Sizin filmden beklediğiniz şeyler ile benimkiler farklıymış demek ki.Benim beklentim Spider-Man filminde kaliteli aksiyon sahneleri ve kaliteli swinging sahneleri.Bir de kahramanımızın kahramanlık yapması.Siz bunları filmden almış yada almasanız bile çok takmamış olabilirsiniz ama ben alamadım ve bu bende hayal kırıklığı yaşattı.Orada alamadığım şeyi de bu videodan aldım.Demek istediğim buydu.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #824

Yalnız eğer Odyssey’i başka stüdyo yaptıysa bu aslında her sene alelacele AC çıkartmayacakları sözünü tuttukları anlamına geliyor olabilir.

Ki zaten “Her sene AC çıkartmayacağız” demediler “Hazır olduğunda çıkartacağız” dediler yanlış hatırlamıyorsam.

(İbrahim Korkmaz) #825

Nasılsa her sene hazır oluyorlar :smile:

(Mert Özden) #826

Odyssey’i Ubisoft Quebec yapıyor. AC Rogue’u yapanlar. Bu arada Rogue, Brotherhood’tan sonra çıkan oyunlar arasında en iyi hikayeye sahip oyundu. En azından ben bayılarak oynamıştım.

Dağa kaçmış. Resmen inada bindirdiler olayı. İki stüdyonun da, DC oyunu geliştirdiğini biliyoruz, bir türlü duyurmadılar ne olduklarını.

(Gökhan Ali Başkan) #827

Arkadaşlar biraz fan boyluk yapacağım o yüzden kusura bakmayın ama Sony konferansına 10 üzerinden 10 puan vermeyen kişi gerçekten bir boktan anlamıyordur. Sadece sunum, ambiyans ve gösterilen içerikler yüzünden bile Microsoft yarışamaz Sony konferansıyla. E3’ten önce favori oyunum Ghost of Tsushima’ydı ve konferans bittiğinde de halen öyle. Diğer oyunların (Spider-Man, TLOU ve Dead Stranding) iyi olacağını zaten biliyordum ama Ghost of Tsushima’nın bu kadar iyi olacağını tahmin etmemiştim, resmen Akira Kurosawa filmi gibiydi! ULAN SONY, SEN NE BÜYÜKSÜN!

(Berkay Küçük) #828

Bir bok anlamıyorum iyi günler.