E3 2018 Oyun Fuarı

(Mert Özden) #829

njd89utxezrvhcwvjgnz

E3 konferansındaki favori oyunum.

(İbrahim Korkmaz) #830

Ayıp ayıp. Kınadım.

(Barış Beyaz) #831

Daha Gamescom ile ComicCon var az daha dayanalım

(Mert Özden) #832

ComicCon nanay da, Gamescom da gösterilebilir. Spider-Man ile bir arada göstermek istememiş olabilirler. Ama ben umut etmekten sıkıldım artık :smiley:

(Mrt) #833

Sony resmen oyun dünyasını girdiği kötü durumdan kurtarmak için bütün gücüyle savaşıyor. PC tarafına bakıyorsun gerçekten dişe dokunur oyunlar göremiyorum.
Ubisoft’un Division 2’yi duyurması ayrı bir komik geldi. Oyun içi görüntü ve oynanışların ilk oyundan hiç mi farkı olmaz. Ondan sonra da insanlara çok büyük bir iyilik yapıyormuş gibi sezon boyunca çıkan ilk 3 paket ücretsiz diye gaz vermeye çalışıyorlar MEH!

(Oozaru) #834

Ben de umut etmekten sıkıldım. PSX’te gösterirler dedik olmadı, E3 dedik olmadı, Gamescom’da da göstermezlerse kendimi keseceğim. :grinning:

(Ertunç Doğan) #835

Sony konferansı güzel ve kaliteliydi. Sundukları oyunlardan beni en cezbeden ve direk cüzdan yoklatan Ghost of Tsushima ile Spider-Man (O kesinlikle Green Goblin) oldu.

Ghost of Tsushima tam beklediğim kalitede çıktı. Sucker Punch bize kesintisiz Akira Kurosawa heyecanı yaşatacak gibi.

Death Stranding’in en büyük sürprizi Lindsay Wagner(Bionic Woman) oldu diyebilirim. Bebeklerin ne işe yaradığı bir nebze anlaşıldı ve Kojima bence film işine girsin. Umarım full paso yürümüyoruzdur. :joy:

Insomniac Games güzel ve epik bir tanıtım gösterdi. Green Goblin herhalde ana kötümüz olucak. Electro’nun tasarımı dışındaki bütün kötülerin tasarımını beğendim.

Ve gel gelelim 4 oyun arasında en güvendikleri oyun olan The Last of Us 2’ye. Gösterdikleri oynanışı sevmedim çünkü gerçekçi değildi. Tamamen script geldi bana ve ben sevmiyorum böyle hamleleri. Oyun gerçekten görsel olarak güzel ama benim TLoU’ın yapay zekası konusunda hala şüphelerim var.

Resident Evil 2 ve Kingdom Hearts 3 4 gün ara ile çıkıyor. Neden bize bunu yapıyorsunuz neden?
İkisinin de görselliğini çok sevdim. Fakat KH3 kesinlikle görsellikten fazlası. Bir oyuna bu kadar fazla dövüş stili, farklı çeşit oyun mekanikleri eklemek gerçekten takdir edilesi bir şey.

Sony’ye notum 7/10 çünkü konferans açısından mekan değişikliği çok kötü bir karardı.(Yani bizim gibi internette izleyenler adına) TLoU’ta müzik kullanımı hoş olsada Ghost of Tsushima’da hiç hoş değildi. Bir de kesinlikle konferans çok kısaydı. Üzerine 1-2oyun daha atsalar (ulan Rocksteady!) kesinlikle benim için 1. olurlardı.
(Üzgünüm Microsoft kazandı.)

Söyleyeceklerim bu kadardır sevgili oyunsever muhitler

(Yasin Duyar) #836

Ghost of Tsushima kelimenin tam anlamıyla muazzam görünüyor!

Ama maalesef ps exclusive olduğu için oynayamayacağım, işte ben buna yakarım…

(K) #837

Gerekirse yayın açar izletirim dostum, sıkıntın olmasın :d

(Yasin Duyar) #838

Lan oğlum demeyin şöyle, duygulandım şimdi, ağlatacaksınız bak. ;d

(Oneironaut) #839

Yok arkadaş, ps2’den sonra 4’ü alacağım gibi.
Uygun fiyat kollamaya başlıyorum.

(fza) #840

Ben zaten almayı düşünüyordum. İyice kesinleşti Allah’tan bir şey olmazsa. Spider-Man ve The Last of Us Part II’yi kendi başıma ve olabilecek en *cahil şekilde tecrübe etmeliyim.

*Oyunlar hakkında olabildiğince az şey görmüş şekilde.

(Oozaru) #841

Bu aralar karne kampanyası var, çok uygun olmasa da, fiyatları biraz indirmişler.

(Barış Beyaz) #842

Cs’nin yayınında dediği çok doğruydu yalnız
Ben de bu oyunun sadece ismini görmüş ve umursamamıştım. Adamlar iyi ki direkt oynanış gösterdiler

(K) #843

Death Stranding fragmanında beni en çok etkileyen unsur olabilir bu şarkı ya;

(Hakan) #844

Bilmem seveni veya bekleyeni var mıdır ama Yakuza Zero ve Yakuza Kiwami PC için duyuruldu. Diğer oyunlar da yavaş yavaş gelecekler dendi

(fza) #845

The Last of Us Part II videosunda Ellie’nin öpüştüğü çirkin kızı(Dina) canlandıran kadın bu:

Şaka gibi ya. :DDDD

(Geek Harley Quinn) #846

Joker’in oyunu yok mu şimdi?

(fza) #847

Olmaz olur mu? Hem de 2 tane duyurdular: Biri 80’lerde geçecek Mafia gibi bir oyun, diğeri günümüzde geçecek Saints Row tarzı bir açık dünya. Ya da dur bir dakika…

(Geek Harley Quinn) #848

Aslında şöyle bir oyun, gerçekten güzel olabilirdi. Kötü tarafı yönlendirdiğimiz, iyi tarafta Batman’in yer aldığı. Sonunda kaybetsek bile mesela, güzel bir oynama zevki verebilirdi diye düşünüyorum. 80’lerde geçmese bile. :upside_down_face: