E3 2018 Oyun Fuarı

(fza) #849

En çok hangi konferanstan memnun kaldınız?

• EA
  • Microsoft
  • Bethesda
  • Devolver Digital
  • Square Enix
  • Ubisoft
  • PC Gaming Show
  • Sony
  • Nintendo

0 oylayan

(Protheus) #850

Kaç aydır bunun için hype yapıyorum. Gamescomda bir şeyler görmezsem çok kötü küfür ediceğim

(Boş İnsan) #851

Cyberpun First Person olacakmış ama adamlar öyle sandığınız gibi değil diyor. Bakalım.

(Mert Özden) #852

James-Franco-Wait

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #853

Hmm…

(Boş İnsan) #854

(fza) #855

@KansasBoy

Karakterini arayüz, ara sahne vs gibi şeylerde TPS görünce; oyunun kamera açısı FPS olmuyormuş. Yersen…

(Bordomavi) #856

Hayır ya o yüzden değil. First Person “Shooter” değil diyorlar olay o. İyice dolandırıcı yaptınız koskoca CDPR’i.

(Mert Özden) #857

Benim tüm hevesim kaçtı oyuna karşı.

(fza) #858

FPS derken millet ‘‘FPS oyunu mu yapacaksınız’’, demiyor zaten. FPS diyen kişilerin kastettiği şey kamera açısı, kolaylarına geldiği için ‘‘First-Person’’, yerine direkt S’yi de ekleyip ‘‘FPS’’ yazıyorlar kamera açısı için.

Herkes biliyor oyunun Call of Duty olmayacağını. Attıkları tweette ya denileni anlamamışlar, ya da kelime oyunu yapıp sıyrılmaya çalışıyorlar.

(Can) #859

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #860

Last Of Us Battle Royale ne zaman gelecek?

(fza) #861

İlk oyunda yoktu, cidden çok büyük haber; tabi ilk oyunda zaten multiplayer modu da olması dışında. :roll_eyes:

Acayip yakışır yalnız. Tam LoU havasına yakışan bir mod olur bence.

(K) #862

Fortnite 2 is confirmed by Naughty Dog.

(Varrrrya) #863

Jahilim de şu kızdığınız olay nedir? First-person shooter falan anlamıyorum pek.

(K) #864

2012’de duyurulan bir oyun var, o duyurudan beri neredeyse 0 haber var bu oyunla ilgili. Adamlar herkesin Third Person beklediği oyunu (üçüncü kişi bakış açısı), FPS yani Call Of Duty tarzı bakış açısı ile duyurdular ve bunu şimdi yani 2018’de duyurdular. Beklentiler farklıydı herkesin, atmosferi de tahmin edilenden farklı çıktı. Bunun üzerine oyunda gördüğün araçların bazılarının kullanılamayacak olduğunu ima ettiler. Oyun haritasının da çok büyük olmadığı ima edildi. Grafikler de aman aman değil. Özetle 6 yıllık bir beklemenin ardından çoğu kişi bu sonuçla birlikte hayal kırıklığı yaşadı.

(Protheus) #865

Kısacası fazla hype elimizde patladı.

(Serkan of İzmir) #866

Ya bir durun gameplay videosu gelsin ona göre verirsiniz kesin kararınızı. Bir lafa bakıp yelkenleri indirmeyin hemen. Ayrıca CDPR, FPS osuruk simulator yapsa yine hypelanırım.

(K) #867

Orası öyle de bu kadar sessizlik, build up ve beklentinin ardından bu şekilde milletle billur geçer gibi detay vermeleri sinirimi bozdu şahsen. Yoksa ben ve çoğu kişi de biliyor bu oyunun berbat olmayacağını. Beklentiler vs realite olayına geri dönüyoruz bu yüzden.

(Varrrrya) #868

Eyvallah sağ ol