En İyi Filmler Sıralamanız 📽

(⏬) #66

En sevdiğim

1- pirates of carribean : Course of Black Pearl ile civil war arasında gidip geliyorum
2- pirates of carribean : Dead man's chest
3- pirates of carribean : at world's end
4- Guardians of the galaxy
5- Avengers- Spider-Man 2, gidip geliyor
6- The amazıng spıderman 2- Deadpool arasında kaldım (hele ki deadpoolu zaman geçtikçe daha çok seviyorum, hatta filmden ilk çıktığımda öyle efsane bi şekilde memnun değildim olmamışlıklar vardı kafamda ama git gide çok çok fazla sevmeye başladım bu filmi, zaman geçtikçe daha çok seviyorum.)
7- Dawn of Justice

En iyi olduğunu düşündüğüm

1- yine PoT; CoBP ile Civil war kapışıyor
2- PoT; Dead man's chest ve Spider-Man 2 kapışıyor
3- Batman Begins.
Tdk üçlemesinin çok overated olduğunu düşünüyorum, hatta bu facebook kitlesi yüzünden tdk üçlemesi sevmediğimi belirtmiştim, ama batman Begins batman'in ideolojisini çok çok iyi kavramış bi filmdi.

(salih çolak) #67

listemde yazmayı unuttum ama ben de çoğu zaman batman begins'in the dark knigt'dan daha iyi olduğunu düşünmüşümdür.

(i'm so so) #69

daha iyi diyemem ama ben begins'i dark knight'a göre daha çok seviyorum. terapi gibi bir film begins.

(salih çolak) #70

Teşekkürler. Diğerleri de iyidir.:slight_smile:

(⏬) #71

Tdk bi joker filmiydi.net

(Yunus ) #72

1-Memento
2- The dark knight
3- Forrest gump

(salih çolak) #73

Evet onun çok katkısı var. İki filmi ayırırken benim en gözüme çarpan kıstas atmosfer oldu. begins'in atmosferi her türlü daha fazla Batman filmi atmosferiydi.

(Dogmatik Efekt ) #74

Bu filmin değeri de hiç anlaşılmıyor.

(salih çolak) #76

İsmi uzun olduğundan kimse yazmıyor herhalde yoksa mükemmel bir film.

(Dogmatik Efekt ) #77

Yanılmıyorsam gişede de battı, hiç olmazsa Prad amca için izlenir.

(salih çolak) #78

Evet. Film bitttiğinde uzun süre ekrana bakıp kalmıştım. Herşey mükemmeldi. Küçük affleck de öyle.

(⏬) #79

Bana göre ledger en amansız tdk hater'ının bile gıkını çıkaramayacağı bi performans sergiledi ama joker rolünden hemen sonra ölmeseydi etkisi bu kadar büyük olurmuydu? Hiç sanmıyorum. Eğer ledger ölmeseydi, ledger hakkında yukarıda söylediklerim değişmeyecekti hala efsane bi joker olarak kalacaktı ama öldüğü için bıraktığı etki çok daha fazla oldu.

(salih çolak) #80

merak ettim hangilerini izlemedin?

(⏬) #81

Tdk benim için çok bahtsız bi seridir. Nasıl ki deadpool fanları yüzünden deadpool'dan nefret ettiğiniz zamanlar olur ya? hah işte herhangi bi süper kahraman filmi tartışılan yerde (muhit hariç) tdk'dan daha çok beğendiğin ve sevdiğin bi süper kahraman filmi olduğunu söylediğin an adamı linç ediyorlar.
"nasıl tdk'dan daha çok sevdiğin bi super kahraman filmi olur"lar mı dersin
Yok efendim "tdk çok derin anlayamazsın o yüzden spıderman 2 seviyorsundur sen"ler mi dersin
"sen takma kafana git avengers izle büyüyünce anlarsın" diye çıkışanlar mı dersin.
(12 yaşında ki joker fanı çocuk söylüyor bunu :disappointed: )
Resmen soğuttular beni filmden zaten bunlardan önce bile öyle en sevdiğim film falan değildi bide üstüne bunlar eklenince soğudum artık resmen. Ama nedense Batman Begins fanboyu yok, neden? Çünkü tdk severlerin türkiyede ki çok büyük kısmı tdk'dan önce joker bilmeyip tdk'dan sonra PP'sini joker yapan sığ tayfa.
Çok iyi film ama çok kahrolasıca bi kitlesi de vardır. Galiba hiç sevemiycem.
(tdkr çokda iyi değildi zaten)

(Çağlayan) #82

Abi listedekilerin hepsi çok güzel filmler çoğunu izledim.Listende olup izlemediklerimi not alıyorum, teşekkürler.

bunları izlememiştim, listeme aldım.

(salih çolak) #83

rica ederim kardeşim.

(salih çolak) #85

dramın dibi iki film. iyi seyirler.

(Buse Güner) #86

Cahilliğin unutulmayan erdemo / Birdmam

(anon591966) #88

En iyi film listem

1-Man of Steel
2-Batman v Superman
3-Suicide Squad
4-Batman TDK Rises
5-Green Lantern

(anon26188407) #89

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.