En İyi ''Marvel Cinematic Universe'' Filmleri Sıralamanız

(Xάος) #127

Biraz abartıyorsun artık ama. Tadında bırakalım, ne dersin? Bayraklıyorum.

(Kaan ) #128

Liste en iyiler listesi ya bende Age Of Ultron’u Avengers’tan daha iyi bir film olarak görüyosun zannettim. Ondan sordum. :smiley:

(Bahadır Doğan) #129

Ben de nedense Ant-Man’ den çok zevk almıştım. Muhtemelen ana 4lü kahramanlarımızın dışında ilk defa başka bir kahramanın filmini izlemenin verdiği tattandı. Benim ilk 5’ ime girer.

(Salihalpo Anısına) #130

1-) Iron Man (8)
2-) Doctor Strange (7,5)
3-) Captain America: First Avenger (7,5)
4-) The Avengers (7)
5-) Captain America: The Winter Soldier (7)
6-) Ant-Man (7)
7-) Iron Man 3 (7)
8- ) Thor: Ragnarok (7)
9-) Guardians Of The Galaxy 2 (7)
10-) Captain America: Civil War (6,5)
11-) Guardians of The Galaxy (6,5)
12-) Spiderman: Homecoming (6,5)
13-) Thor (6)
14-) Iron Man 2 (6)
15-) Avengers Age Of Ultron (5,5)
16-) Thor: The Dark World (5,5)
17-) The Incredible Hulk (5)

(Brainsucker) #131

Civil War’u neden o kadar aşağıya çektin ya,Guardians 2’den de kötü bir film değildi bence sebebini gerçekten de merak ettim doğrusu.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #132

İlk Captain America, Avengers ve Iron Man’in Winter Soldier’ın üstünde olduğunu görmek şaşırtıcı.

(Boş İnsan) #133

Iron Man 3 ve First Avenger’a benden (sanırım bir de Yiğitcan abiden) başka değer veren birilerini gördüm ya. Fransuva <3

(Gizem) #134

Benimde en sevdiğim mcu filmlerinden biri

(Taylor Swift Fanboi) #135

Ant-Man’le Incredible Hulk’ın arasında bu kadar fark olması MCU’nun müthiş bir algı yönetimi yapabildiğini gösteriyor. Çünkü ikisi bildiğin aynı film. Kendi içinde olmasından tutunda düşman tercihlerine kadar.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #136

Incredible Hulk kendini ciddiye alan bir film. Gereksiz esprileri yok her adım başı. Daha orkestra tarzı, daha kudretli bir film.

(Boş İnsan) #137

Tek fark Antman’in ciddi olma çabasının olmaması ve komik olması. Ki bu da baya önemli bir fark.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #138

Tonla fark var zaten, tek fark diye bir şey yok. Birkaç benzerliğini göstermek filmleri aynı yapmıyor.

(Salihalpo Anısına) #139

@Rude_Boy genel olarak Russo’ları çok sevmiyorum, yönetmenlik tarzları çok bana göre değil. Civil War benim çok sevdiğim bir çizgi-romandır ve ister istemez çok beklentilere girdim. Bu beklentimin de çok altını filmde görünce, filmin bendeki intibası iyi olmadı. Guardians 2’ye eğlenmek için gittim o gün de beni çok güldürdü ondan dolayı severim o filmi.
@Audomarus_Fridia belirttiğim gibi Russo’ları çok sevmiyorum, The Winter Soldier iyi bir film ama beğenim açısından çok üstlerde olamadı benim için.
@Bunn-Y First Avenger genel anlamda sevdiğim bir filmdir, atmosferini ve içeriğini, Kaptan’ı yansıtma şeklini çok sevmiştim. Iron Man 3 de Tony’i güzel işleyen bir film bence👍

(Doğukan) #140

Bir MCU haterı olarak adımın dokuza çıkmaması için Objektif düşünüp Subjektif bir şekilde bu sırlamayı yapacağım.

Ancak Spider-Man: Homecoming ve Thor: Ragnarok filmlerini izlemediğim için onları ekleyemeyeceğim.

15- Thor: The Dark World (2013)

14- The Incredible Hulk (2008)

13- Avengers: Age of Ultron (2015)

12- Thor (2011)

11- Iron Man 2 (2010)

10- Captain America: The First Avenger (2011)

9- Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017)

8- Captain America: Civil War (2016)

7- Guardians of the Galaxy (2014)

6- The Avengers (2012)

5- Captain America: The Winter Soldier (2014)

4- Iron Man 3 (2013)

3- Ant-Man (2015)

2- Iron Man (2008)

1- Doctor Strange (2016)

Not: Doctor Strange filmi açıkça seviyorum diyebileceğim tek MCU filmi idi. Ama dürüst olmak gerekirse Iron Man ve Ant-Man filmlerini de sevmiştim.

(İkbal Kartal) #141

Genel olarak the incredible hulk’un aşağılarda yer alması üzüyor beni,ne güzel filmdi halbu ki😞beğenilmeme sebebini merak ediyorum🤔

(Taylor Swift Fanboi) #142

İyi de Hulk’ın kendini ciddiye alması onun tökezlemesine sebep olmuyor ki. Aynı Ant-Man gibi ne büyük artıları olan ne de büyük eksileri olan bir film olarak sonlanıyor.

(Salihalpo Anısına) #143

Ben genel Hulk’ı sevmeyen biriyim, bu da subjektif olarak sıralamaya yansıyor. Bence de kötü bir film değil sadece atmosferini ve genel görüntüsünü sevemedim filmin.
Ayrıca şu da var; arkadaşlar bu gayet kişiye bağlı bir sıralama, sonuçta kim hangi filmden daha çok keyif aldıysa onu üst sıraya koyar. Bu neden böyle demek de çok cevaplanabilir gelmiyor bana.

(Kürşad the Falcone) #144

Şurada Iron Man (2008)’ inde hakkını vereyim bari.

1. Winter Soldier
  2. Iron Man
  3. Öbürleri

Iron Man 1 çıktığında (12 yaşındaydım) defalarca izlemiştim ve o zamanlar çok severdim. Şuan da filme dair tek negatif düşüncem ALTIN SAÇLI JEFF BRIGEGS’İ NASIL KEL OYNATTINIZ VICDANSIZLAR

(forgetten prince) #145

Ah The Incredbile Hulk ah, underrated kelimesinin sözlük tanımı gibi bu film,seven o kadar az kişi var ki hatta sevmeyi geçtim varlığını hatırlayan bile yok doğru düzgün.Halbuki Liv Tyler gibi bir oyuncuyu kattı bu evrene,keşke devam filmleri de gelseydi.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #146

1- Captain America: Civil War
2- Captain America. Winter Soldier
3- Avengers
4- Avengers: Age of Ultron
5- Thor: Ragnarok
6- Spider-Man: Homecoming
7-Iron Man
8-Guardians of the Galaxy
9- Doctor Strange
10- Iron Man 2
11- Guardians of the Galaxy vol. 2