En Sevilen Replikler

(Doğukan) #667

Ömercan Güldal. Geekyaparın en önemli 4 isminden biri: Yiğitcan Erdoğan, Can Sungur, Can Türkdoğan ve Ömercan Güldal.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #668

Takip etmiyorum ben kimseyi. Tanımıyor olmam normal :smiley: Muhitteki çoğu kişinin gerçek adlarını dahi merak edip sormadım.

(Boş İnsan) #669

Can Bonomo: '‘Çünkü abi yalancı dediğin şey nedir yalanı yakalanan kişi yalancı olarak adledilir, halbuki yalanını yakalayamadığımız bir sürü insan var. Onlara da…’'
Can Sungur: ‘‘Büyük usta diyoruz’’

O Tarz Mi S2E8.

(sergen) #670

of be, kayyummmlarrrrr

(Doğukan) #671

Can Bonomo, Geekyapar evreninin ufak bir noktasında yer alsa bile gerçekten en harika Karakterlerden biri öyle değil mi? Can Sungur, Can Bonomo ve Yiğitcan Erdoğan üçlüsünün olduğu bir video isterdim.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #672

Bir insanı sevmiyor olman ona mal demeni gerektirmez. Hem:

Bir kişinin düşmanı olmak ısınamamaktan çok daha zor ve derin bir olaydır. Aamir Khan’ın filmlerindeki ideolojinin senin ideolojine tamamen karşıt filan olması lazım.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #673

Derin anlamlarını teker teker sıralamak istemedim. Herkesin düşmanlık ya da adı her ne ise işte besleyebileceğini düşünüyorum. Nedenlerini ise belirtmek zorunda değillerdir.

Bu konuda özgürüm.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #674

O zaman ben de sana hakaret etmekte özgür müyüm? Elbette kognitif ve fiziksel becerilerinin yettiği şeyleri yapmakta özgürsün ama yaptığın şeylerin sonuçların kabullenmiş olursun. Yani bu durumda ben de Muhit Kurallarına aykırı olduğunu düşünerek seni bayraklamakta özgürüm.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #675

Burada herhangi bir kişiye böyle hitap ettiğimi gördün mü hiç _? Beni öfkelendirseler dahi _? Bu sadece fikir ve açıkça ifade ettim. Elbette bu sana da bana hakaret etme hakkını vermez. Bana vermediği gibi. Bayraklamakta da özgürsün. Ben ikisi arasındaki ayrımı bilecek kadar bilgi ve deneyim sahibiyim. Siber avukat bey. Ama bunu uzun uzadıya tartışmak yerine ifadeyi sileceğim.

(Fransuva'nın Ayranı) #676

Sonunda aamir khan gömen biri. mod olsam kapıya asarım bu gönderiyi o kadar sevmiyorum.

(Winston Smith) #677

There’s a Christmas tree somewhere in London with a bunch of presents underneath it that’ll never be opened. And I thought, if I survive all of this, I’d go to that house, apologize to the mother there, and accept whatever punishment she chose for me. Prison… death… didn’t matter. Because at least in prison and at least in death, you know, I wouldn’t be in fuckin’ Bruges. But then, like a flash, it came to me. And I realized, fuck man, maybe that’s what hell is: the entire rest of eternity spent in fuckin’ Bruges. And I really really hoped I wouldn’t die. I really really hoped I wouldn’t die.
-In Bruges

(Winston Smith) #678

I didn’t choose the skuxx life, the skuxx life chose me.
-Hunt for the Wilderpeople

(İsmail Yüksek ) #679

Tabak iyi, ama çekin amına
koyim ben

-Behzat Ç

(Winston Smith) #680

I’m finished.
-There will be blood

(Kürşad the Falcone) #681

I ABANDONED MY CHILD!

(Doğukan) #682

I Drink Your Milkshake…Shruuuuuuup! I Drink it Up!

(Winston Smith) #683

Bastard from a basket.

(Mrs Mercedes'i Arıyor) #684

I am the THIRD REVELATION!

(Ali Demirci) #685

Whooooooopsy Daisyyy

(Doğukan) #686

“Oh, Sen Hastasın.”

Henry Spencer ~ ERASERHEAD