En Son Ne İzlediniz/Oynadınız/Okudunuz? Yorumunuz&Naçizane Notunuz 🎬🎮🃏

(fza) #1

Evet, muhitte direkt bunu konu alan bir başlık görmedim; daha ziyade arada sırada ilgili başlıklara yorum şeklinde yazılıyor. Bu başlıkta ise, direkt olarak en son bitirdiğimiz/bitirmeye doğru gittiğimiz eserler hakkında görüşlerimizi söyleyip, birbirimizin yeni şeylere keşfetmesine ya da var olan merak ettiği şeyler hakkında fikir edinmesine yardımcı olabiliriz.

Sizden ricam, yazacağınız eserin ne ile ilgili olduğunu başlıkta bulunan 3 emojiden hangisine ait ise onunla belirtmeniz(En sondaki emoji çizgi roman/kitap için, kitap emojisi bulamadım :stuck_out_tongue: ) ve en azından 1 paragraf ile düşüncenizin sebebini açıkladıktan sonra notunuzu vermeniz; böylece verdiğiniz notun neden öyle olduğunu da anlamış oluruz ve daha fazla bilgimiz olur konu hakkında.

(Kid A) #2

Agents of Shield 4x19 izledim.

Iain DeCaestecker sana puanım 100 kanka.

(anon29940994) #3

Bbc
History of the Planet
Episode 1

İyi başladı. Sıkmayan bi belgesel. Tamamı bittiğinde bana büyük fayda sağlayacağı garanti

(anon17803553) #4

Arrow'un muhteşem bölümünü tekrar izleyim dedim bende. Felicity bir harikaydı.

Şaka lan şaka vurmayın :smile:

(fza) #5

Laurel :heart_eyes:

(Canberk Curul) #6

vize döneminde yeni bir dizi arayışına girdiğimde izlemeye başladığım gotham dizisiyle dc için büyük bir gelişme kaydeden nadir ve güzel bir dizi olmuş.ilk iki sezonunu soluksuz izledim niye mi bu kadar güzel batman karakterini sadece filmlerden takip eden birisiyseniz neler kaçırdığınızı görmek isterseniz özellikle de düşmanlarının nasıl oluştuğunu öğrenmek için ideal bir dizi.(gothamla alakalı bir konuda daha uzun yazmak isterim buna değecek bir dizi burada fazla sıkmak istemedim ne olsa herkesi ilgilendirmiyor)

(Mustafa) #7

Atlanta 1x4 ger.ekten güzel bir yapım olmuş.20 dakika olmasaymış sıkarmış gibi geldi.Müzikler hoş.Daha ne diyebilirimki. :slight_smile:

(iso) #8

Doctor who 4. Sezon The Waters of Mars (Special)
İzlediğim en iyi doctor who bölümlerinden biriydi. İlk 10'a sokarım.
Yarın da special bölümlerin sonuncusunu izleyeceğim :grin:

(Alfie Solomons) #9

Far Cry 3 Blood Dragon oynadım.Far Cry 3 mekaniklerinin üzerine inşa edilmiş retro ve geyik güzel bir oyun.

(K) #10

13 Reasons Why, güzel diziydi. Bana biraz söyleyemediklerimizi içimizde tutmak istesek bile bazı düşüncelerimizi söylememiz gerektiğini hatırlattı, bazen ertesi gün olamayabiliyor çünkü. En çok da zamanı gelince bırakabilmeyi hatırlattı, geçmişe saplanıp yaşayamayız çünkü. Muhteşem demiyorum, hatta standartların üstünde de diyemem ama benim için özel bir seyir oldu.

(Doğukan Çolak) #11

Oyun olarak Outlast'tı bitirdim. Çok harika değildi ama gerdi genede.

Kitap olarak Otomatik Portakalı bitirdim ve baya beğendim. Ardından Aşkın Karanlık Yüzü'ne başladım ama pek beğenmedim onu.

Dizi olarak ise House of Cards bitmek üzere, ne olur bitme :frowning:

(Sapere Aude!) #12

En son Çocuk Yasası isimli kitabı bitirdim. Derin bir meseleyi tüm açıklığıyla anlatan başarılı bir roman, çevirisi de güzel. Öneririm.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #13

En son neyi bitirdim hatırlamıyorum. Çok şeye başladım filan ama, bitirdiğim pek yok.

(Winston Smith) #14

District 9 hayatimda izledigim en ilginc konu sahip bilim kurgu biri.

(fza) #15

Siz yeter ki yazın. :stuck_out_tongue: Kılıfına uydurulur. :upside_down:

(Berk Ökten) #16

Kim Var Orada / Muhsin Bey'in Son Hamleti isimli tiyatro oyunu, cumhuriyetten sonra yerli sinema/tiyatromuzun kurucusu, dünya çapında bir oyuncu kabul edilen Muhsin Ertuğrul'un anılarını yazmaya başlamasıyla beraber zaman ve hamlet içerisinde bir yolculuk, muazzam bir iş çıkarılmış görülmeli.

Dostoyevski'nin Kumarbaz'ı, Its a must have.

(Tarkan Bekcan) #17

En son Tomb Raider 2013 versiyonunu oynayıp bitirdim. Güzel çıtır çerez oyundu. Oynanışı zevkliydi ama kolaydı. Hikaye de meh. Güzel oyundu keyifli vakit geçirtti.

(H. Yakup) #18

Film - Hacksaw Ridge - Kendini izlettirdi nitekim Mel Gibson iyi yönetmendir benim gözümde. Ha izlemesemde olurmuş dedim ama bittiğinde. Çokda akılda kalan, geyiği yapılacak bir filmde değil açıkcası. Ele aldığı konuyu çokda derinleştirememiş ama akıcı bir film olduğundan sıkmadan izlettiriyor kendini.

Oyun - Axiom Verge - Metroidvenia türünü seviyorsanız kesin bakın.

Kitap - Yan Etkiler - Woody Allen seviyorsanız, hadi onuda geçtim absürde kaçan mizahı seviyorsanız okuyun. Kısa öykülerden oluşuyor zaten, tek kötü yanı orta boy cips gibi bir bakmışsınız bitmiş.

(Kaplakaa) #19

En son Lord of the Rins okudum havamı atayım.

(korhan) #20

Iron Fist'i izledim. Karakterleri sevdim ve saçmalasa da kendini izlettirdi. 7/10