En Son Ne İzlediniz/Oynadınız/Okudunuz? Yorumunuz&Naçizane Notunuz 🎬🎮🃏

(Cengiz) #450

The Orville.
Açıkça söylemek gerekirse başta Seth Macfarlane’i görünce dedim herhalde Star Trek parodisi ve tamamı komedi bir şey yapmışlar fakat görsel efektler o kadar iyi ki neredeyse göze batan hiçbir şey yok. Hikaye de oturmuş gibi. 3 bölümüm kaldı bitmesine ilk sezonun ama ilk bölüm haricinde sıkmadı beni. 2. sezon onayı da almış sevindim, herkese tavsiye ederim.

(Liquidman) #451

Çok tatlı çok komik filmdi, gülmekten karnımız ağrıdı valla.

(DonnieBrasco) #452

Moon Knight(2016)
Gerek çizimleriyle, gerek hikaye anlatımıyla oldukça keyifli bir çizgi roman. Karakterimizin yaşadığı çoklu kişilik problemleri güzel anlatılıyor ancak Jake Lockley’e daha çok zaman ayrılmasını isterdim. Steven Grant’e fazlaca yoğunlaşılmasına rağmen hikaye içinde önemli bir yere sahip olduğunu hissedemedim.
Eksikleri olsa da sürükleyici bir hikayeye sahip. Basit bir delilik hikayesi gibi gözükse de kendi içinde dallanıp budaklanan, okuyucuyu merak içerisinde bırakan bir eser. Bir puan vermem gerekirse:
8/10

(Kaan ) #453

Enemy
Belki içinde çok felsefik derin anlamlar taşıyordur, ben anlamamışımdır ama bunları bir kenara bırakırsak izlediğim en anlamsız senaryoya sahip filmlerden biriydi. Tek beğendiğim şey Döni Vilnö’nün yönetmenliği ve Gylenhaal’un oyunculuğuydu.

4/10

(Süt Satan Kabadayı (İBO)) #454

En son, “Osmancık” adlı bir tiyatro izledim. Fena değildi.

(Geek Velet) #455

En son Muhit Buluşması adında doğaçlama bir tiyatro izledim, çünkü kısa bir sessizlikten sonra dünyanın en güzel karakterleriyle iyi gülüyorduk.

(sergen) #456

evcil hayvanların gizli yaşamı
böylece @Bunn-Y’nin orijin hikayesini de öğrenmiş oldum.

(Boş İnsan) #457

Sence de beyaz bir tavşana olabilecek en siyahi ses harika olmamış mı? :smiley:

(sergen) #458

ya ben daha yeni çıktım çok gaz bir durumdayım ne desen “süperdii yaaa” diyeceğim için pek karşılaştırma yapabilecek durumda olmadığımı düşünüyorum ama çok iyiydii beeeee :slight_smile:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #459

Secret Life of Pets çok klişe geliyor bana. Her yerini tahmin ettim ve sevemedim açıkçası.

(Boş İnsan) #460

geteemm

(sergen) #461

şarteli kapat izle. bir şey anlatmaya çalışıyor değil zaten film. zaman geçirmek için…

(Gizem) #462

Amerikan tanrıları📖
Konu çok güzel ama sonunu bir türlü beğenemedim. Hikayenin ana konusuyla birlikte ilerleyen yan konusu çok uzatılmıştı. 7/10

Puslu kıtalar atlası📖
Beğendim. Biraz mistik biraz felsefik bir havadaydı. Hikayede bulunan her karakterin geçmiş bir hikayesi olması güzel bir detaydı. 8.5/10

Guguk kuşu :movie_camera:
Bence çok güzel bir filmdi beğendim 9/10

(anon17803553) #463

Kingsman: The Golden Circle’ı izledim. Senenin en sevdiğim 5 filminden biri oldu. 8/10

(Gizem) #464

Sende de hamburger yeme isteği oluştumu izledikten sonra?

(anon17803553) #465

Viski içme isteği oluştu ama sonra beş parasız olduğumu hatırladım.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #466

Loveless.

Bu sene izlediğim en güzel filmlerdendi. Postmodern toplumu, ilişkileri çok güzel eleştiriyor. Tavsiyedir.

9/10

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #467

Ben de dün izledim ama benim için senenin en iyi filmlerinden biri olmadı. Hemen öncesinde War for the Planet of the Apes’i izlemiş olmam etkili olmuş olabilir.

(Taylor Swift Fanboi) #468

Peki ya mother! :upside_down_face:

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #470

Çöp.