En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(Ali) #2002

Nihayet alabildim. Aylardır niyetliydim ama alamıyordum.

(Selin) #2003

konusu ve türü nedir ?

(Gizem) #2004

Oasis denilen sanal gerçeklik oyununun sahibi ölür ve oyunun içine ipuçları bırakır. Kazanan müthiş bir servete sahip olacaktır diye özetlenebilir.
Aşırı edebi değeri olan bir kitap değil ama akıcı, okuması keyiflidir

(Geek Velet) #2005

Bu konunun tartışılması gerek bence bir ara. Çünkü edebi değeri nasıl belirlediğimize ve tanımladığımıza göre değişir Gizem Abla. :slightly_smiling_face:

(Fransuva'nın Ayranı) #2006

Ege biz kitabın kendi başlığında tartştık oraya ir bak istersen.
Ayrıca edebi değer olan kitap bence edebiyata ve oluyucuya bir şey katan kitaptır. Gizem orada okumasan bir şey kaybetmezsin anlamında söylemiş. :wink:

(Volkan Şahin ) #2007

Achievement kasıyorum.

(Süt Satan Kabadayı (İBO)) #2008

(Mmh, I like tavuk döner) #2009

(Can) #2010

Kötü geçen final sonrası çok uyguna aldığım kitaplarla (toplam 20 liraydı, thanks fakülteye stant açan amca) kendimi teselli ediyorum :smiley:

(Semih) #2011

Bilimkurgu klasikleri tüketmeye devam ediyorum. Yeni dostlarım.

(Liquidman) #2012

İşte yeni kitaplarım. 2 hafta dokunamayacağım ama :sneezing_face:

Uyanış’a baktım ucundan çok güzel sanki

(And Now My Watch Begins) #2013

Bakalım oyunlardaki canavar avlama hissiyatını verebilecek mi…

(Burak) #2014

Arkadaki ejderhayı da mı aldın hocam ikisi birlikte kaça patladı?

(And Now My Watch Begins) #2015

Komikli cevap bulamadım , ondan ötürü üzgünüm

(Burak) #2016

:d Bu başlıkta canlı resim atmayana “Pics or it didn’t happen” muamelesi yapılıyor da ondan dedim krdşm yauv.

(Emre) #2017

Allah belanı versin İdefix;

(Cem Ekiz) #2018

Ve işte bir Dark Tower sevdalısı daha :slight_smile: Diğer kitaplar da tabi çok güzel ama Roland Deschain’in ve çevresindeki ka-tet in dünyasına girenlerin sayısının artması çok hoşuma gidiyor.

(Emre) #2019

Son kitabı ve Anahtar Deliğinden Esen Rüzgar’ı alıp bir an önce başlamak istiyorum. :slight_smile:

(Cem Ekiz) #2020

Anahtar Deliğinden Esen Rüzgar biraz filler bir kitap. Büyücü ve Cam Küre ile Calla’nın Kurtları arasında geçen zamanı anlatıyor. Olmasa da olurdu yani. Ha kitap kendi özelinde iyi, ama seriye kattığı hiçbir şey yok.

(Emre) #2021

Baskısı yok gözüküyor.Galiba kapağını yenileyip tekrar satışa sunacaklar.Yalnız ben daha önce hiç King okumadım.Bu seriyle başlasam sıkıntı olur mu ?