En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(Cem Ekiz) #2022

Benim de Stephen King’den okuduğum ilk kitap bu seriydi. Eğer fantastik edebiyata ilgin varsa hiçbir zorluk çekmezsin. Hatta Stephen King’in diğer kitaplarından (Yeşil Yol, Mahşer, O, Hayvan Mezarlığı, Carrie ilk aklıma gelenler) çok daha farklı olduğunu göreceksin.

(Doğan) #2023

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? ve Çağlar Boyu Quidditch’i nereden aldın caba? Çağlar Boyu Quidditch’ten tam emin değilim ama Fantastik Canavarlar karaborsaydı en son.

(Oozaru) #2024

YKY’nin kitabın kapağına kocaman puntolarla kaçıncı baskı yaptıklarını yazmalarına ayar oluyorum. Bir de hıyar gibi kapağı ortasına yazıyorlar!

(Doğan) #2025

Birinci baskıyı kaçıranlara nispet yapıyorlar.

(öğnkü) #2026

Bunu Marmara Çizgi de yapıyor ya, bari arka kapağa falan yapsalar.

(Emre) #2027

İnternetteki bir sahaftan aldım.Şuan stokta yok gözüküyor.Sanırım 1 adet vardı onu da ben aldım.

(Oozaru) #2028

Onların ki yine küçük ve kapağın bir köşesine iliştiriyorlar.

(Oozaru) #2029

İki Kardeş
Star Wars Cilt 1
Darth Vader Cilt 1
Essex County Özel Baskı

(Emre) #2030

(alper köpüklü) #2031

Hayvanlardan Tanrılara Sapiens - Yuval Harari
Sineklerin Tanrısı - William Golding
Olağanüstü Bir Gece - Stefan Zweig
Satranç - Stefan Zweig
Kimdir Bu Mitat Karaman - Doğu Yücel

(ÖEÜ) #2032

(Ömer Taşkaya) #2033

Destur ya, sağdaki daha dün çıkmadımı :grinning:

(hehohheoh) #2034

(Emre) #2035

(Burak) #2036

(Can) #2037

Uzuuun uğraşlar sonucu kavuştum <3

(Taylor Swift Fanboi) #2038

:nerd_face:

(y) #2039

Hayatın kaynağını nerden bulabildin, geçen alıcaktım bende satış durmuş her yerde.Zack synderin gelecek projesi bu kitap uyarlamasıymış merak edip daldım bende yazarın kitaplarına da hiç biri satışta değildi

(Liquidman) #2040

Ek olarak ne kadara aldığını da söyleyebilir misin acaba?? @MoB

(Taylor Swift Fanboi) #2041

Ben de Zack filmini çekecek diye aldım :blush: Kitap ancak sahaflarda bulunabiliyor yalnız uyarayım az basımı olduğu için fiyatları biraz tuzlu

@Berkmoon şşş :smile: