En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(Boş İnsan) #2082

Okuyup seninle beraber bir Sissoylu başlığı açmayı dört gözle bekliyorum :smiley: Ama ilk Elantris’den başlayacağım ben, o biraz daha öncesini anlatıyor Cosmer evreninin ondan sonra Sissoylu :slight_smile:

(Gizem) #2083

Aynı evrenin farklı gezegenleri olduğu için çok sıkıntı olmaz bence ama sen bilirsin :d

(Fransuva'nın Ayranı) #2084

Tavşan ben önce sissoyluyu okudum. Kitaplar arasında gizeminde dediği gibi sadece aynı uzaydalar. başlığı açılsada biraz tartışsak

(Boş İnsan) #2085

@Colruzgari @Tophsecret Kafamı karıştırdınız halbuki ne kadar nettim. Ama başlk şimdiden 3 kişi oldu güzeel güzeeel istediğim oluyor :slight_smile:

(Gizem) #2086

Muhitin çoğu nasıl dune ve kralkatili güncesini okuduysa sissoylu’yu da öyle okutmamız gerekiyor iki kez beni etiketlemişsin yanlış oldu galiba :d

(Çağrı) #2087

Elantris ve Sissoylu arasında istediğinizden başlayabilirsiniz, Cosmer evreninde daha önceyi anlatması bu kitaplar özelinde pek de önemli değil.

(Kuyuya düşmüş it) #2088

Ben önce Rincewind romanlarını okudum (basılı olanları) şimdi cadı romanların geçeceğim. Benim de kesin bir sıralamam yok.

(Fransuva'nın Ayranı) #2089

Cosmerin istediğin tarafını tartışırım seninle tavşan.
@Tophsecret

(Merve Bilgiç) #2090

Sissoylu serisinin ilk iki kitabı 1 senedir duruyor nerdeyse kitaplığımda, başlamak için motivasyonu burda bulabilirim :upside_down_face:

(Boş İnsan) #2091

Her şey istediğimden istediğimden daha güzel gidiyor. Başlamalıyız bir an önce zira bu Brandon abinin durup duracağı yok habire yeni kitap çıkartıyor yetişemeyiz.

(*kahkaha atan çay bardağı*) #2092

Sevdin mi peki :blush:?
Ne düşündüğünü çok merak ediyorum :hugs:.

Ben de sevmiyorum o ay yüzlü emojiyi,hiç olması gerektiği gibi değil :unamused:.

@Bunn-Y Hepsi de çok güzel kitaplar.Hangisinden başlayacaksın :full_moon_with_face:?
hem laf sayıyorum hem de kullanıyorum ama ne yapayım,en sevdiğim emoji jdhfs
Ben böyle toplu alış veriş yaptığımda seçemeyip acı çekiyorum genelde.

(büşra) #2093

Ba yıl dım.

Bana çok sevdiğim birini hatırlattı hdjdj. :full_moon_with_face:

Çok da özendim böyle bir hayata ya, sonunda ise bir damla yaş dökmedim dersem yalan söylemiş olurum. Bir de yapılan Kürk Mantolu Madonna ve Huzur göndermelerini cook sevdim. yazarın Ahmet Hamdi ile bi bağı mi var Maki? Yayınevi de Dergah olunca meraklandım. Bi de harika bi üst kurgu örneğiydi bence.

Bütünü kapsayan güzellik sizi alıp götürebilir.
Aldanmayın.
Asıl güzellik ayrıntılarda gizlidir.

Şu alıntıladığım üç cümle bizim manifestomuz gibi değil mi sence de? :blue_heart:

(Boş İnsan) #2094

Öncelikle bu gece birini öldüren katil emojisini kullanmayı lütfen bırakın, korkunç :expressionless: Şu an hali hazırda Zaman Çarkı’nın 4. kitabını okuyorum, ondan sonra Diskdünya serisine girişmeyi daha sonra da sanırım Sissoylu serisine başlamayı düşünüyorum :slight_smile:

(.) #2095

KÜÇÜK MARVEL!

Bonus

(Sapere Aude!) #2096

Muhteşem arka planımla bir kez daha karşınızdayım.

(*kahkaha atan çay bardağı*) #2097

Çok çok sevindim :heart_eyes:.
Şu an suratım gerçekten bir ay yüzlü emoji ya jsjhds

Ben de ağlamıştım sonunda.Çünkü başından beri kendimle özdeşleştirmiştim :cry:.

Ahmet Hamdi ile bağlantıları yaptığı küçük göndermelerden öte mi bilmiyorum,sadece çok sevdiğini biliyorum :grin:.

Evet :heart:

Aa aşk olsun ay yüzlü emojiciğimiz niçin katil emojisi olarak görülmekte? Normalde gayet sevimlidir,Muhitteki hali çirkin ondan öyle görülüyor hep :pensive:.

Zaman Çarkı’nı öyle güzel anlatıyorsunuz ben de merak ediyorum artık.
İyi okumalar :smile:.

Asıl seri katil emojisi bu değil miydi ya?

@FordPrefect Her Yerden Çok Uzakta’yı almışsın :hugs:.

-Ben bu kitap misyonerliği konusunda kendimi aşıyor muyum ne heheh.

(Sapere Aude!) #2098

Hiç aklımda yoktu aslında, bulamayacağıma o kadar inanmışım ki aklımdan çıkmış. Görünce hemen aldım.

(Boş İnsan) #2099

Dünyanın Gözü’nü al başla beğenmezsen kitabı ben hediye ederim sana :blush:

(Deniz) #2100

Reşad Ekrem Koçu’yu okuyunca yazabilir misin? Çok merak ediyorum, Orhan Pamuk ballandira ballandira anlatiyor o adamı.

(Sapere Aude!) #2101

Ben de en son Beyaz Kale’nin son sözünde okuyunca almaya kesinkes karar verdim. Bugün başlayacağım, bitince yazarım.