En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(Emre) #2103

(Zeynep Şahin) #2104

Kadıköy Sahaf Günleri vardı, sağ böbreğimi bırakıp çıktım, bir de üstüne internetten aldığım kitaplar eklenince böyle oldu. Rasyonel bir şekilde kitap alamıyorum ben, olmuyo.

(Deniz) #2105

Sağdaki ciltli bebeğe ne kadar bayıldın? Ben bi ihtimal ruhumu satabilirim onun icin :heart:

Benim mutevazi sofram da şöyle

(Can) #2106

Bayram dolayısıyla siparişim ikiye bölümdü, 1. Part:

(Zeynep Şahin) #2107

Sahaflarda yüz lira verdim, büyük ihtimalle daha pahalıdır normalde :frowning:

(Pello) #2108

Sürekli bundan sonra elimdekiler bitmeden kitap almıyorum diye kendi kendime söz veriyorum ama en fazla bir ay kadar tutabiliyorum sözümü :confused: Bunlardan önce bir kaç alışverişim daha olmuştu ama raflara yerleştirdim bunlar hazır böyle dururken çekeyim dedim :d

(Serkan of İzmir) #2109

Arkadaki sıralı Zaman Çarkı :relieved:

(Taylor Swift Fanboi) #2110

Sara Ahmed :heart: kitabı okuduktan sonra yorumlar mısın?

(Serkan of İzmir) #2111

Kargodan yeni geldi sıcak sıcak

(Boş İnsan) #2112

Görüyorum ki Sissoylu başlığının potansiyel kadrosu giderek genişliyor.

(Gizem) #2113

Bu yola tek kişi başladım ne günlerdi… 15 gün falan önceydi yani

(Boş İnsan) #2114

Çok zorlu bir 15 gün olmuş olmalı :frowning:

(Gizem) #2115

Üçlemenin sonunda döktüğüm tek damla gözyaşını paylaşacağım bir başlık yoktu daha ne diyim zordu… (Gözyaşının sebebi bir günde 350 sayfa okumuş olmamdı kör oluyordum)

(Pello) #2116

Branson Sanderson okumaya başlayanları gördükçe mutlu oluyorum. Kendisinin ağır fanıyımdır :d Şaka bir yana cidden en sevdiğim fantazi yazarlarından biridir Brandon. Bir yıl kadar önce çeşitli başlıklarda ( Zaman Çarkı
Kralkatili Güncesi
Kralkatili Güncesi ) propagandasını yapmıştım artık gerek kalmadı sanırım :d Sissoylu değil de direk Brandon Sanderson başlığı açsak da aşkımı doya doya orada mı yaşasam? :ddd

(Zeynep Şahin) #2117

Sende var mı? Okuyunca konuşuruz istersen

(Taylor Swift Fanboi) #2118

Maalesef daha yok. Ben Duyguların Kültürel Politikasını okuyup baya beğenmiştim. Diğer kitaplarını da okuyacağım uygun bir zaman da. Sara Ahmed okuyana çok denk gelmediğim için yorumlarını yazabilir misin demiştim :slight_smile:

(I hope they remember you) #2119

Action Comics’imle biraz hava atabilir miyim? Bu varyantı aldığım için çok mutluyum.
Ayrıca Kocaeli’inde yaşayan Muhitkarlar için iyi bir haberim var. Yeni bir çizgi roman dükkanı açıldı İzmit’te. Presstij. Aynı zamanda Star Trek fasiküllerini basan yayınevi. Uğramanızı şiddetle tavsiye ederim. Çizgi romanlar parayla, muhabbet bedava.

(öğnkü) #2120

Bu bebekler @solien’den hediye

(Serkan of İzmir) #2121

Affet baba oğlun bir erkeğe aşık @solien

(Can) #2122

Vayyy güzel haber. Adresi paslar mısın?