En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(I hope they remember you) #2124

Ömerağa Mah. Hasan Özcan Sok. No:3/A

(Fransuva'nın Ayranı) #2125

Burada affetmesi gereken @elpis değil mi?

Ayrıca iremin gönderisi insanı iki duyguya birden itiyor.

(Buğrahan) #2126

dnr’da dolasirkene cikmadan gorup cok severek kizarkadasima aldim mutluyum :slight_smile:

(Kuyuya düşmüş it) #2127

@solien abime duyduğum saygı bir 10 kat arttı.

(Volkan Şahin ) #2128

(Deniz) #2129

Baştan beşinci kitap beni cok heyecanlandırdı. Bence onunla başla.

(Volkan Şahin ) #2130

Camus varken başkasıyla başlamak uğursuzluk getirir, bereket kaçırır.

(Deniz) #2131

:pensive:

(Volkan Şahin ) #2132

:man_shrugging:

(Emre) #2133

(Witch-Dentist of Muhit) #2134

“Açıklamalı Notlarıyla” derken? :open_mouth:

(Ömer Taşkaya) #2135

Ya șu Hobbit’in içinden çok rica etsem birkaç sayfa çekip atabilmisin (açıklama notu olan sayfalardan) ?

Baya merak ediyorum içini. Açıklamalar notlar felan nasıl diye.

(Serkan of İzmir) #2136

Ben atayım. Cilt kalitesi çok güzel. Aralarda resimler var hikayeyle alakalı, normal basımda var mı bilmiyorum ama onlar çok hoş. Mesela yandaki notların hiçbirini okumadım, belki kısa olan birkaçına bakmışımdır. Çoğu not uzun olduğu için mesela 100. sayfadaki 6 nolu not iki sayfa sonrasına sarkabiliyor. O yüzden hiç sayfa değiştirip okuyasım gelmiyordu benim.

(Witch-Dentist of Muhit) #2137

Abiii ben bunu nasıl kaçırmışım ya, ağlayacağım. Normalde Hobbit’i 3 kere falan okudum ama böylesini okumadıktan sonra kıymeti yok. :frowning:

(Deniz) #2138

Harika duruyor. Şimdi almak zorundayım, mutlu musun :pensive:

(Ömer Taşkaya) #2140

Ya çok kararsız kaldım, şimdi ben hangisini alayım acaba. İthakinin bastığı siyah olanımı yoksa bunumi sence ?

(Serkan of İzmir) #2141

Siyah olanın basımı biraz özensizmiş sanırım, bir de bunun içindeki çizimler onda var mı bilmiyorum. Onun dışında benim ciltli kitap fetişim olduğu için aldım ama notları da okurum ben diyorsan kesinlikle bunu al.

(Deniz) #2142

Neden?

(Deniz) #2144

Senin nickin de basit bir mitolojik hikayeden gelmiyor mu? Basit ama güçlü. Bence bir hikaye komplike oldukça güçlenmez, durulaştıkça güçlenir. Hobbit de bunun guzel bir örneği. Bence tabi.

(Boş İnsan) #2145

notsuregif