En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(marko) #2147

Orion da basit ama vurucu bir şarkı yalnız.

(Emre) #2148

Açıklamalı Notlarıyla Hobbit ve Merdivenler Kenti 22 Haziran’a kadar d&r.com da %50 indirimli.Bende oradan satın aldım

(Kuyuya düşmüş it) #2149

Sissoyluya 1 haftaya falan başlarım sissoylu başlığı açmayı planlayan tatlı insanlar.

(Witch-Dentist of Muhit) #2150

Ben de 23 yaşındayım, hala okuyorum. Basit gelmiş olabilir tabii ki de, bence değil ama sana tavsiyem Silmarillion’u okuman. :slight_smile:

(Berk Kaynak) #2151

Bir eserin basit olması, sade olması, masal olması onu değersiz yapmıyor. Hatta üstüne düşünülmüş masalların hep ayrı bir güzelliği olduğunu düşünmüşümdür.

Bir çocuk gibi, dalış bile yapılamayan sığ sularda batmış bir gemi, denizin dalgasını çarptığı kıyılarda değerli bir inci aramak… Masalların asıl cazibesi burada belki de. İşin asıl ilginç yanı, bütün o hazineleri yetişkinler bulamazken çocukların bulabiliyor olması.

Bazen ısınmak için güneşi aramanıza gerek yoktur. Ufak bir Hobbit kovuğunda yanan şömine de sizi ısıtmaya yetecektir. Belki tahmininizden daha fazla. :slight_smile:

(Gizem) #2153

(Winston Smith) #2154

Witcher: Son Dilek

(Taylor Swift Fanboi) #2155

İki kapak arasındaki farka bak. Yayınevlerinde bu işe bakanları kitabın sırtıyla vurarak öldürmek istiyorum.

(Gizem) #2156

Hangi kapak?

• Türkiye baskısı
  • İsmini bilmediğim ülkenin baskısı

0 oylayan

(Winston Smith) #2157

Merak ettim ülkeyi doğru tahmin eden biri çıkacak mı?

(Serkan of İzmir) #2158

Pegasus’un kullandığı da yabancı bir ülkenin yayınevinden alınma ama çok daha güzel kapak örnekleri var piyasada.

Böyle olsa daha güzel olurmuş bence.

resim

(Kuyuya düşmüş it) #2160

Rusya yada Ukrayna olabilir mi?

(Umur) #2161

Kullanılan kapaklar hem Witcher 2 oyunundan, hem de kapaklar ile kitap içeriklerinin hiç alakası yok. Oyun ile ilgili olmamasını tercih ederdim.

(Winston Smith) #2162

İkisi de değil Balkanlarda bir ülke ve alfabe kirilce

(Taylor Swift Fanboi) #2163

Bulgaristan

(Serkan of İzmir) #2164

Tahmin ediyorum… Nilfgaard.

(Winston Smith) #2165

Tebrikler bizden bir adet aferin kazandınız.

(H. Yakup) #2166

Sağa serisi Türkçe olarak tamamlandı mı?

(Can) #2167
  1. Part:

Episode dergiyi hep almak istiyordum bugüne kısmetmiş. Bu arada Şahsiyet posteri çok güzel, başarılı olmuş.

(Edit: Bu arada derginin bir yüzü yerli öteki yüzü yabancı dizileri vs. barındırıyor. Bunu bilmiyordum iyi oldu valla :smiley: )

(I hope they remember you) #2168

Birileri Presstij’e uğramış sanırım :joy: