En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(Witch-Dentist of Muhit) #2232

1984 aslıda distopik bir eser. :slight_smile:

(Volkan Şahin ) #2233

(Enes Çelik) #2234

En son ne zaman kitap aldığımı hatırlamıyorum gerçekten. Kütüphaneler ve arkadaş takaslarına inanıyorum ben. Bir kitap aldığımda bitirdikten sonra başka birisine veriyorum. Kitap sirkülasyonunu savunacağız.

(Gizem) #2235

:white_check_mark:

:x:

(Ali) #2236

Hep ortaya karışık alıyorum

( .) #2237

Peki neden distopik? Ozgurlugunu isteyen kucuk azinlik haricinde insanlar gayet mutlu. Alan mutlu veren mutlu yani. Acaba anti-ütopik demek daha mı doğru olur? Ne dersiniz?

(Serkan of İzmir) #2238

Okumayı sevmeseymişim ben de :)))

-elifiniz adlı hesabımdan-

(Witch-Dentist of Muhit) #2239

Çok çok önceden okumuştum aslında ama şurada güzel bir incelemesi var :slight_smile::

( ◉) #2240

Ortaokulda sınıftan bi kız “Bir Genç Kızın Gizli Defteri” tarzında bir kitap okuyordu, tabiki yazarı İpek Ongun. Acaba genç kızlar gizli gizli napıyor falan diye meraklanıp kitabını çalıp okumuştum.

Çok da bir şey yapmadıkları ortaya çıkmıştı…

(Serkan of İzmir) #2241

İpek Ongun’un Afacanlar Çetesi baya iyi kitap :+1:t2::+1:t2:

( ◉) #2242

Onu da okudum. Oç hademe

(alana) #2243

Aslında aklımda varken almayı ertelemiştim, dün küçük ve tatlı bir kitapçıya girince de aldım hemen.

Oğuz Atay vallahi senciyiz.

(Iron Man) #2244

Korku kitabından nefret edip Satranç kitabına aşık olmuştum Zweig’ın. Bi de bunlara bakayım dedim.

(Oh Captain! My Captain! ) #2245

Sonunda şu Kralkatili Güncesi’ne sahip olduğum için çok heyecanlıyım. Bir yıldır bu başlığa iç çekerek bakıyor ama sınav yüzünden kitap almaya bir türlü fırsat bulamıyordum.

(Witch-Dentist of Muhit) #2246

Dönüşüm çok güzel bir kitap ya gerçekten, kaç kişiye tavsiye ettim bilmiyorum.

(sergen) #2247

Bitirmek için acele etme, lanet olasıca yazarı hala üçüncü kitabı hala çıkarmadı/duyurmadı ve büyük ihtimalle rte’ci olduğu için 2023’ü bekliyor.

(alana) #2248

Kargom geldi <<<<<33333

Kötü bir şey paylaşacağım :sneezing_face: Saga Cilt 5’in arka kapağı ıslandı birkaç sayfayla birlikte. Kuruduktan sonra iade alırlar mı :slightly_smiling_face:

(Semih) #2249

(Umarım yasak değildir böyle şeyler yapmak.)

Ehm. Efenim diyoruz ki. Birkaç kişi toplaşalım. Birbirimize hangisini göndereceğimizi söylemeden kitaplar yollayalım. Karşılıklı hediyeleşiyoruz! Muhitten bir hatıranın kitaplıkta durması hoş olur. Detaylar başlıktan okunsun. İlk seferimiz için 10 kişi toplaşsak yeterli. Daha fazla olsa da sorun olmaz, ancak sayı 20 olunca sanırım durdururum oylamayı. Tabi böyle bir şey gerçekleşirse :slight_smile: Beklemedeyiz…

(Emirhan) #2250

abi ursulanın kitabını okuduktan sonra önerirsen herhangi bir yere yazsana ona göre alıp okuycam

(Kuyuya düşmüş it) #2251

Hangisini? Mülksüzlerin bir ton incelemesi var en son ne okudun başlığında. Belki diğer kitabın da vardır. Bir bak istersen