En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(Taylor Swift Fanboi) #2252

Bağışlanmanın Dört Yolu ise onu şimdi okuyorum. Bitince En Son Ne Okudun başlığına yazarım.

(Şıpıdık öldürmeli) #2253

Test kitaplarının pek sevilesi yanı yok tabii ki fakat diğer ikisi için sabırsızım. :star_struck:

(I'm not fine.) #2254

Mükemmel bir hediyee mükemmell :heart_eyes:

(sergen) #2255

İthaki fiyatları yükseltecek denince ben nedense bir heyecana kapılıp almak için elimdeki kitapların bitmesini beklediğim siparişimi yüce kurallarımı çiğneyerek iki gün önce vermiş bulundum(Evet, davşan lakaplı şahıs bu koyla girdiği postun olduğu gece).

O değil uzun zaman oldu buraya kitaplı post girmiyordum.

(Son akşam yemeğinde ki garson. ) #2256

Almak için çok ter döktüm ama sonuna kadar değdi bu emeğime.

(curiositas) #2257

Laozi- Tao Te Ching Ursula K. Le Guin yorumuyla. Harika bir seçim olmuş. Kitabı iki farklı yayınevinden karşılaştırmalı okudum. Le Guin bazı kısımları çıkarmış olsa da arkadaki notlarda çıkarttığı kısımları neden çıkarttığını açıklıyor.

(Can) #2258

Kendimi JBC’nin 25 Temmuz’daki kitaplarına saklıyordum ama 2. el olarak aşırı uyguna 50 tl’cik bulunca almadan geçemedim.

(√) #2259

Hepsi 50 tl mi ? Aga beni öldürün be.

(Martha Kemal) #2260

LAN O ÖYLE KONUR MU KAFAMI ISIRACAM

triggeredpepe
CHfXjB2fSiSM0INUfq53_Deku%20Headbang%20GIF

(Son akşam yemeğinde ki garson. ) #2261

Ahh kalbim! Onlara iyi bak.

(Can) #2262

Evet ben de şaşırmıştım ilk gördüğümde. Ben demiştim geçenlerde 2. el kitapları iyi araştırın, çok güzel fırsatlar oluyor diye.

Gözüm gibi bakıyorum hemde :grin:

(I'm not fine.) #2263

Lan mı_? Ayrıca kafanı ısırabilirsin, duvarlara vurabilirsin, koparabilirsin istediğini yap kardeşim ama benim kitabı koyma şeklim bu…

(√) #2264

25 Temmuz da GoT kitapları tekrar mı basılacak bu arada ?

(Martha Kemal) #2265

:neutral_face: Tanımadığım birine ciddi ciddi lan demem. Ciddi olmadığım zamanlarda hiç anlaşılmıyorum. Aynısını belli bazı profiller yapınca çoğu kişi alınmıyor, şaka olarak alıyor; bu çizgide bir şakanın problem olmaması için profilini belli bir çizgide inşaa etmen gerekiyor galiba. Alındıysan kusura bakma.

(Can) #2266

Yoo.

Batman: Pelerinli Süvari’ye Ne Oldu?, Batman: Gülen Adam ve birkaç ÇR daha çıkaracaklardı onu kastediyordum.

(√) #2267

Haa anladım aynı cümlede kullanınca öyle sandım.

(I'm not fine.) #2268

Yok önemli değil olur öyle arada yanlış anlaşılmalar.

(Doğan) #2269

50 TL çok saçma ucuz bir fiyat yahu. Hangi ikinci el sitesi bu? İhtiyaçtan acil satılık falan mıydı?

(♫) #2270

(Can) #2271

Letgo’dan aldım. Bireysel satıcı yani, kefine göre fiyat biçebiliyor.