En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(John Watson) #2294

Burada var sanırım: https://www.nadirkitap.com/batman-olduren-saka-sert-kapak-kitap10867612.html

(John Watson) #2296

Güle güle oku.

Pun intended

(Son akşam yemeğinde ki garson. ) #2297

Büyük siparişten önce küçük bir ön hazırlık.

(H. Yakup) #2298

Aziz muhit ahalisi Darth Maul Gölge Avcı kitabını arıyorum lakin bulamıyorum. Var mı bilgisi olan yada elinde olup satmak isteyen?

(Geekiz ama ergeniz) #2299

Çıkış tarihi 2001 yani Legends oluyor. Legends zaten zor bulunuyor, bu kitabın benden büyük olduğunu düşünürsek piyasayı unut derim.ikinci el olarak birinden temin etmen gerekecek.

(Can) #2300

Sıfırı piyasada yok -ben bulamadım- ama burada 4 adet var. Biraz fiyatları tuzlu ama

Gittigidiyor’da da 2 tane var.

İngilizce olarak ise;

(H. Yakup) #2301

@cangeek Bakayım hemen linklere.

(elif) #2302

Bilinmeyen Adanın Öyküsü okuduğum ilk José Saramago kitabıydı. Konusu, dili, içindeki illüstrasyonları, her şeyiyle çok güzeldi.

Adayı görmek için adayı terk etmen gerek, kendimizden kurtulamadığımız sürece kendimizi göremeyiz.

(MC) #2303

Eganba.com dan ilk ve son alışverişim oldu.Kitaplar çok kirliydi ayrıca hasarlıydı.

(Can) #2304

Geri iade falan etseydin?

(MC) #2305

İade etsemde uzun sürecek büyük ihtimal.Haftaya yaz okulu finallerim var uğraşmayacağım bu seferlik.

(s) #2306

aristoteles- poetika
bu sene tez yazarken ezberlemem gerekecek :frowning:

(H. Yakup) #2307

AY SARAYI - Paul Auster
GECENİN SONUNA YOLCULUK - Louis Ferdinand Celine
TRAVMATİZE TOPLUM - Fred Harrison
ile bu aya giriş yaptık.

(Ali) #2308

Bu sene bit pazarı ve sahaftan özenle seçerek 110 kitap aldım. Toplam ederi 1700 tl civarında ben 400-450 tl vermişimdir tahminen.

(Naruto Uzumaki) #2309

Bleach cilt 2 ve 3. İlk cilt güzeldi ben de devam edeyim dedim, çöp çıkmasa bari.

(Semih) #2310

Çok pis canım çekti ya. Bayadır okumadım. Ben de sipariş vereyim bir iki tane bari.

Benim de en son aldığım ;

(MC) #2311

%40 indirim devam etseydi kalan kitaplarıda bu ay alacaktım ama %30 indirim var.Güngezgini’ni çok merak ediyorum ama alışveriş listemde 350 kitap var önceliği başka kitaplara verdim.

(Kuyuya düşmüş it) #2312

Şimdiden hypelamaya başlayayım ben. Bir iki saat içinde çok güzel bir foto atacağım buralara. En son ne okudun başlığını da takip edin benden söylemesi.

(Taylor Swift Fanboi) #2313

Fragman niyetine bir kitap fotosu atsaydın bari. Böyle kuru kuru posta da like atasım gelmiyor.

(Kuyuya düşmüş it) #2314

Ne uğraşacağım tek bulup çekmekle.