En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(not stronger than fiction) #2315

arka planda o canım seriyi görünce aklıma düştü, seriyi yeni bahar la okumaya başladım. şimdi dünya nın gözü ile devam ediyorum. ama yeni bahar ın gölgesinden, etkisinden henüz çıkamadım. seriye ara verip vakit geçtikten sonra devam etmem daha mı iyi olur? yoksa sıcağı sıcağına devam ettikçe (kısa vadede) seriye daha fazla bağlanabilir miyim?

(Kuyuya düşmüş it) #2316

Ben seriye 1. kitap ile başladım, yeni baharla değil. Bu yüzden bu soruya tam bir cevap veremem. Ama önerim kitaplar arası süreleri az tutman. Aksi taktirde kitapları birbirine bağlayan ince detayları kaçırıyorsun. Birde 2. kitabın sonunda seri şahlanıyor bir anda, merak etme oraya kadar gelince devamı akacak.

(Geekiz ama ergeniz) #2317

40.yıl öykülerini okumak için sabırsızlanıyorum.Ayrıca bu hafta İş Bankası yayınlarında 3 al 2 öde varmış.12 TL idi 3 'ü de 24 geldi ama.

(MC) #2318

Böyle yapacaklarına jelatine sarsalar ne güzel olur :face_with_symbols_over_mouth:

(Hüseyin İntibay) #2319

(Doğan) #2320

(Volkan Şahin ) #2321

(Taha B. ER) #2322

Zeytindağı - Falih Rıfkı Atay
Aldığım gibi bitirdim.

(Ahyoka) #2323

Elimde kötü çevirili bir Madam Bovary vardı ikinci el kitapçıya gittim onu verdim İçimizdeki Şeytan’ı aldım :grin:
Bir de yine ikinci el Yüzüklerin Efendisi üçlemesi aldım ama yanımda değil şu an

(Oolong) #2324

(Serhat ) #2325

Bir Mars Destanı’nı almayı düşünüyorum. Okuyunca fikrini yazabilir misin ? :slight_smile:

(Kuyuya düşmüş it) #2326

Elbette.

(Serhat ) #2327

JBC’nin dükkanından mı aldın ? Gülen adam çıktıysa gidip alayım :smiley:

(Oolong) #2328

Kidega.com’dan aldım.

(Zeynep Şahin) #2329

Güya İCAF’a kadar hiç kitap almayacaktım, sekiz gün durabildim sözümde :frowning:

(thequeenisdead) #2330

Tüfek, Mikrop ve Çelik bildiğiniz üzre bulunmuyor artık, yakın zamanda bir arkadaşımdan buldum. (Şanslı hissediyor❤)

(Taylor Swift Fanboi) #2331

Tüfek, Mikrop, Çelik yanlış hatırlamıyorsam Pegasus tarafından tekrar basılacak

(i) #2332

Karşılığında ne istiyorsun ?

(Oolong) #2333

Ne zaman çıkacağı belli değilmiş. Kaç aydır bekliyorum.

(Taylor Swift Fanboi) #2334

öyle ya kitabı da basmışlar aslında ama dolar kuruna göre fiyat mı güncelliyorlar ne oluyorsa çıkmadı hala