En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(Liquidman) #1389

Dün öğle saatlerinde siparişi verdim az önce geldi şaşkınım, iyi ki gitmemişim büte :smile: . Neyse çok konuşmayayım açlıktan ağzım kokabilir :smile:

(Geek Velet) #1390

İşte Geeklik. :slightly_smiling_face:

(Can) #1391

Az önce geldi sıcak sıcak atim dedim.

(Ready Player One yazısı da mıknatıslıymış çok şık duruyor.)

(sergen) #1392

Hayırlı olsun.
O mıknatıs detayı benimde hoşuma gitti ancak okurken sıkıntı çıkartacak gibi duruyor. Umarım kopartmadan kitabı bitirebilirim.

(Can) #1393

Teşekkür ederim, yolda izde okumak sıkıntı yaratabilir anca evde rahat rahat okumak lazım. Koparmadan biter inşallah :smiley:

(Boş İnsan) #1394

Hayatımda o mıknatıs detayı kadar elime ayağıma dolaşan bir şey görmedim :smiley: Okumayı bitirirsem yine güzel durduğu için seveceğim ama şu an nefret ediyorum :smiley:

(Deniz Lala) #1395

Bununla hava atmamak için çok direndim ama sanırım kendimi tutamiicam :wink:

(Boş İnsan) #1396

Bizimkinde mıknatıs var bikerem! Hıh.

(sergen) #1397

Yoo hiç kıskanmadım ki…
Hem niye kıskanayım, benim kitabımın kapağında mıknatıs var bir kere

(Deniz Lala) #1398

Boş verin asıl kıskanılacak olan hardcover zaten bu paperback. =)

(Deniz Lala) #1399

Ayrıca mıknatısı yok :rofl:

(I hope they remember you) #1400

Kitapyurdu sağolsun biraz hasarlı geldiler ama mutluyum şimdi.

(⏬) #1401

Ya bi sorum olacak. Şimdiye kadar online kitap siparişi muhabbetlerinde D&R adı geçtiğinde “hadi elden alımda az çok anlarım da, madem online alıyorsun neden D&R lan?” derdim kendi kendime uzun süre de böyle dedim ve adamların online servisine bakmayı da daha şimdi akıl ettim; baya idefix, kitapyurdu fiyatları var ya sitede? Hatta birkaç kitap kitapyurdundan bile daha ucuz öyle bir iki lira da değil, misal dune çocuklarında 5 lira fark var. E toplu alımda idefix gibi bölük pörçük getirme huyları olacağını da sanmıyorum. E neden kötülüyorlar o zaman? Kargo sağlıklı değil diye mi? Geç mi getiriyorlar? Çünkü olası başka bi problem göremiyorum ben.

(Oozaru) #1402

Göndermedikleri için.

(Can) #1403

D&R’de kargolar geç geliyor ve en azından bana gelenler hasarlı oluyor, ekstra uğraş gerek düzeltilmesi için geri gönder falan uzun iş… Fiyat olarak bakarsan da evet kitapyurdu’ndan ucuz ama babil, idefix gibi diğer sitelere göre de pahalı.
Kısaca ben kargoları paketleme şekilleri ve fiyatlandırması yüzünden oradan alışveriş yapmıyorum.

(Deniz Lala) #1404

aynı zamanda iptal ettiğinde paranı geri alması falan o kadar sıkıntılı süreçler ki… kendi mağazasından neredeyse yarısı kadar ucuz olsa da D&R’da bir sene önce yaşadığım hüsrandan sonra (ürünlerin gelmemesi, iptal isteğimin aylarca kaale alınmaması vb) bir daha asla D&R’dan alışveriş yapmam dedim. 10 yıldır Idefix müşterisiydim ve çok memnundum. D&R tarafından satın alındıktan sonra D&R’da yaşadığım sorunun benzerini yaşadım ve HÂLÂ DA PARA İADEMİ ALAMADIM :frowning:
Kitapyurdu’nu daha önce de kullanmıştım ama geçen haftalarda iki siparişim oldu ikisi de ertesi gün geldi :slight_smile: Tek sıkıntısı fiyatlarının idefix’e göre pahalı kaçmasıydı ama hiç gelmemesindense biraz daha pahalıya almak daha iyidir değil mi =)
Bugün ilk defa ilknokta’yı denedim deneyimlerimi paylaşacağım.

(*kahkaha atan çay bardağı*) #1405

Ben de bir iki güne bir sipariş vereceğim,bakalım kaç günde gelecek, paketlemesi vs. nasıl olacak.Fiyatları bayağı iyi,memnun kalırsam bundan sonra ben de orayı kullanmayı düşünüyorum.

(Deniz Lala) #1406

Çok uzun zamandır kafama esip bi kitapçıya girip bi kitap alamıyorum internette o kadar ucuz ki :confused:

(Can) #1407

Fiyat performans konusunda Babil’e de bakın derim. Ben idefix’te bir indirim kodu falan bulmadıkça oradan alışveriş yapıyorum ve karton bir kutu içinde ambalajlı şekilde geliyor. Bu zamana kadar da bir kusuruna denk gelmedim.

(Doğan) #1408

Ayraç olayını abartmış JBC