En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(Boş İnsan) #1431

Tabi ki değil.Sen sadece onlara ne kadar mutsuz olduğunu anlatmaya çalışıyorsun ama onlar sözünü bitirmeni beklemeden intihar edecek kadar benciller.

(Sapere Aude!) #1432

Daha iyi anlatılamazdı.

(🚀🌌Uzay'a meraklı Astronot) #1433

Saygıdeğer @FordPrefect
Matematiksel olarak bu konuyu açıklamaya çalışıyım :slightly_smiling_face:

Marvin mutsuzluk oranı:%-sonsuz
Normal varlık mutluluk oranı:%+70

---------Marvin ------------------------ Ölümlü varlık-------

[%-sonsuz, %-1/sonsuz] <=> [%+70, %-30]

Eğer marvin ve normal varlık karşılaşırlarsa ve sohbet etmezlerse birbirlerine yakınlaştırılmış mıknatıslar gibi davranırlar.

Şekilde görüldüğü gibi marvin’in “-” yükleri ölümü tarafın "+"yüklerini karadelik gibi kendisine çeker (buna “+“yüklü protonlar da dahil)”-” yüklere sahip parçacıkların ışık hızında bu mutsuzluk karşısında saygısından kaçmasına neden olur.
Elektronsuz kalan ölümlü varlık gittikçe küçülür(bkz.çekirdek atom boyut oranı) kuantum aleminde(bkz.kuantum alemi) kaybolur görünür evrende yok olur.

Bu anlatımda görüldüğü gibi Marvin’in bir varlığı varlıktan yok etmek için konuşmasına gerek yoktur.

Eğer “yok etmek amacıyla” konuşursa atomlar birbirini etkileyerek yarılanma ömrünü beklemesine gerek kalmadan topluca ışık hızında radyoaktif bozunmaya uğrarlar.

Sonuç
Marvin=Evrensel yok edici

(Sapere Aude!) #1434

Depresyonum biraz daha arttı.

(🚀🌌Uzay'a meraklı Astronot) #1435

Bu ölümlü gözler nelere de şahit oluyor :exploding_head:
%-sonsuz mutsuzluk oranı artış göstererek fizik yasalarını da yok etti.

Bildiğim her şey yalanmış,bu üzüntüyle dünyaya veda ediyorum.

Not:Yanlış anlamayın öbür dünyaya gittiğim yok, astronot’um ben Dünya’dan kaçıyorum.:man_astronaut:

Evrenin sonundaki restoran’a gidiyorum.
Sayın yüce depresyon üstadı @FordPrefect çırağın olabilir miyim ?

(Sapere Aude!) #1436

Pek tavsiye etmem, altı üstü depresif bir robotum. Beni seviyormuşsun gibi davranma.

(🚀🌌Uzay'a meraklı Astronot) #1437

:broken_heart: :confused:
(Sound effect:tıkırkt)

(alana) #1438

Akşam eve geldiğimde beni karşılayan bebekler :’)
Genç Werther’in Acıları canım @Isil_Bozkurt’un hediyesi :relieved:

Bonus olarak :arrow_heading_down:

İdefix üzerinden satın aldım bu pikabı da. Aşırı elit hissediyorum :sleepy:

(Geekiz ama ergeniz) #1439

Artık Muse plağını doya,doya dinlersin :blush:

(Gökhan Ali Başkan) #1440

Lan olm bunu okuyan intihar etmiyor muydu?!?!?!?

(alana) #1441

Güzel helva yapan kim var :pensive::pensive::pensive:

(Geekiz ama ergeniz) #1442

Eyvahhh,valla böyle bir amacım yoktu canım. İstersen okuma ya,seni Kaybetmeyeyim sonra !!:cry::cry::cry:

(Batuhan) #1443

Davincinin şifresini okumak istiyordum. Normal boyu 25 cep boyu 10 lira gibi bir şeydi. Dayanamayıp d&r cep boy siparişi verdim :smiley: İlk defa cep boy sipariş verdim heyecanlıyım bakalım, yarın gelir herhalde.

(Deniz Lala) #1444

ilknokta’dan siparişim sorunsuz geldi akşam eve gidince fotosunu atarım :smiley::smiley:

(Ataberk ) #1445

Yarıyıl tatilimi Witcher evreninin derinlerine inerek geçirmeye karar verdim.1. oyunun hikayesini 3 farklı yerden okudum.Youtube üzerinde hikaye özetlerini izledim.2. oyunu oynamaya başladım.Kitaplar geldiğine göre oyuna küçük bir ara verip kitaplara odaklanmayı düşünüyorum.Onlar bittikten sonra 2. oyun üzerine 3.oyunu tekrar bitirmeyi düşünüyorum.

Acayip heyecanlıyım.Kitaplar ve oyunlar hakkında düşüncelerimi detaylı şekilde paylaşacağım.

(Gökhan Ali Başkan) #1446

OLAN VAR OLMAYAN VAR KARDEŞİM AYIP DEĞİL Mİ YAUV?!?!?!?!?!?!?!?!

(Ataberk ) #1447

Yakın zamanda sizin de bu güzelliklere sahip olmanızı tüm gönlümle diliyorum.

(Gökhan Ali Başkan) #1448

Yauv bende ilk kitap var diğerlerini almaya vaktim olmadı. Ama bu kıskanmadığım anlamına gelmiyor

(Deniz Lala) #1449

Selam bugün ilknokta’dan ilk kargom geldi perşembe akşamüstü sipariş vermiştim epey hızlılar. Kitapların yanında ayraç, sticker ve takvim de yollamışlar çok tatlış😋

Bu da takvim:

(Batuhan) #1450

Miniminacıkmış