En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(Deniz Lala) #1449

Selam bugün ilknokta’dan ilk kargom geldi perşembe akşamüstü sipariş vermiştim epey hızlılar. Kitapların yanında ayraç, sticker ve takvim de yollamışlar çok tatlış😋

Bu da takvim:

(Batuhan) #1450

Miniminacıkmış

(Deniz Lala) #1451

Bugün süper bir gündü hayvanlık yapmış gibi gözükmek istemiyorum ama aslında bookdepository’den 20 gün önce vermiş olduğum siparişim de tesadüfen bugün geldi. Tam da sabah artık gelmeyecek, postada dünyanın bir yerinde kayboldu derken.

(pembe terliklerimi kesmek istemedim)

Bu arada bookdepository geç de gelse sorunsuz geliyor ve her ürün fiyatı fark etmezsizin kargo ücretsiz gönderiliyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Ben hiç amazon’dan alış veriş yapmadım ama bugün iş arkadaşıma da amazon.de’den aldığı kitap kargosu geldi ve içindeki kutu açılmış bir kitabı çalınmıştı! Bunun amazon’la ilgisiz postayla ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum ama bunu da paylaşayım dedim kazandığı üç kuruşu yurt dışından kitap getirmeye harcayan bir ofisiz hehe =)

(Ali) #1452

Yeni kitaplar.

Çizgi romanı sarrafları gezerken görüp direk aldım. 2001 yılından kalma. Hoşuma gitti.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #1453

2001 de hâlâ sıfırların var olduğunu bilmiyordum TL de
Edit:2005 te atılmış.

(Deniz Lala) #1454

Sıfırlar atıldığında lisedeydim diyecektim ama yaşım belli olacak diye korktum :confused: artık çok geç!

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #1455

Ben daha yeni konuşmayı öğrenmiştim :blush:

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #1456

(Yasin Duyar) #1457

Bu ay aldıklarım. Aslında daha erken atacaktım hatta V for Vendetta tahmin ettiğimden daha erken geldi ve elime en erken ulaşan kargo oldu ama Saga’nın gelmesini bekledim, çok geç temin ettiler. Bu arada çoğu kişi de Kızılaydan dağıtılır gibi almış V for Vendetta’yı, fırsatı kaçırmamaya çalışmış.:smile:

(Ceren Gülis) #1458

Screenshot_2Screenshot_3

(elif) #1459

Yerdeniz serisini sonunda tamamlayabildim derken Ursula’nın vefat ettiğini öğrendim. Keşke bu kadar uğursuz olmasam.

(Oozaru) #1460

(Boş İnsan) #1461

(🚀🌌Uzay'a meraklı Astronot) #1462

Sayın Davşan ileride kütüphane açmayı düşünüyor musunuz ? :grin: :grin:

(Liquidman) #1463

Genelde alışveriş yaptığım sitelerde kalmamış, sen nereden aldın?

(Boş İnsan) #1464

Henüz tam olarak bir kitaplığı dolduracak kitabım olmamasına rağmen ileride bir kitapçı açma hayalim var evet :smiley:

@Berkmoon Ben Gerekli Şeylerden aldım. Ama 10 lira da bir kargo parası verdim. (gerekli şeyler’de ne kadar kitap aldığınız hiç önemli değil kargo parası size), Edessa kitabevinde de var orda kargo bedava ama aynı paraya geliyor. Muhit Kütüphanesinde baya detaylı konuştuk baya da link attık oraya bir bak istersen :slight_smile:

(Liquidman) #1465

Heee baya mesaj birikmiş diye üşeniyordum oraya bakmaya :smiley: Teşekkürler bakacağım

(Ali) #1466

Param bittiği için almamıştım. Dün gece ölümünü öğrenince parayı bulup aldım.

(⏬) #1467

Güngezgini soft, K.yurdun’da 26.25 lira gözüküyor, bu hesapla HC Max 35-40 lira olur. İnternette ise HC 100-150, Soft 80-90 lira. E bekleyip KitapYurdun vb. kitapçılardan alın? Bilmiyorum, K.Yurdu ve diğer sitelerin bu tedarik sorunuyla ilgili detaya girebilecek, bu yüzden pahalıya almayı uzun vadede aklayabilecek olan varsa yazsın ama bence soft/HC olarak yeniden basıma girmeyeceği banko değilse beklemek daha mantıklı. Geekyapar’ın Top10 bağımsız çizgi roman videosunda da, Güngezginine talep olduğuna da değişilmişti hatta.
Bu şartlar altında yeni basımı olmalı gibi.
Çıkarımlarıma güvenmeyin ama göz önünde bulundurup, bi interneti kurcalayın derim.

(Zeyneb Uzun) #1468

dune ve amerikan tanrıları