En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(sergen) #1469

Cesur Yeni Dünya’nın kapağı güzelmiş. Eski basım mı?

(Boş İnsan) #1470

Yeeniden basıma gireceği de banko değil.Yeniden basıma tabi ki bir gün girer. Ama ne zaman. Asıl sorun bu.İkinci baskı Nisan 2016’da basılmış. Bir sonraki basım 3 gün sonra da olabilir 3 yıl sonra da.

(⏬) #1471

Doğru da, talep var. Bu yüzden uzak bi ihtimal değil.

(Ali) #1472

Galiba öyle. Sarraflardan buldum onu bugün gezerken.

Genel Tavsiye: Gidin sarrafları dolaşın. Ne cevherler var sarraflarda bilemezsiniz. Eski ve güzel olan birçok kitap, dergi, çizgi roman bulabilirsiniz bedavaya neredeyse.

(⏬) #1473

Evet. Yeni baskı bankoymuş. Ama şimdilik, sadece soft’u onayladılar.

(Oozaru) #1474

Güngezgini yeniden HC basılırsa fiyatı 75 TL’den aşağı olmaz. Siyah-beyaz İki Kardeş’i 50 TL’ye satıyorlar.

(⏬) #1475

HC düşünülmüyormuş. Ama baskı yaparsanız olabilir belki. İşin talep ayağı bizi çünkü.

(Doğan) #1476

Hiç basılmayacak olsa çökerdim hardcover a ama gerek yokmuş. Teşekkürler.

(onur) #1477

(Deniz) #1478

Doğan Medya balım yine yapacağını yapıp imzalı kitap diye imzalı stickerlı kitapları bana sattı :hugs: Olmasan olmazdık :heart:

(Doğan) #1479

Haydaa bu olmadı yahu? Bende bekliyorum hala o kitabı. 11 gündür beklediğim boşa mı? İmza orjinal mi bari? O da baskı olmasın?

(Deniz) #1480

Resmen kandırıldık :pensive:
Imza orijinal ama. Stickerları imzalayıp yollamış kadın.

(Taylor Swift Fanboi) #1481

Haydaaa bu ne ya Damızlık Kızın Öyküsü + İmzalı Sticker diye sunmaları lazımdı.

(Doğan) #1482

Ama hiç hoş bişi değil bu. Sticker olduğunu bilseydim almazdım. Yazar kitabı eline alıp, içini açıp, imzasını o ilk sayfanın herhangi bir yerine atmayıp, önündeki 1000 adet stickera zorlama bir imza atması bir değil.

(Kuyuya düşmüş it) #1483

Şöyle atsak oluyor mu?

(Boş İnsan) #1484

Cık. Canlıları görmemiz lazım. Nerden bilelim siparişini sonradan geri çekip paranı geri almadığını?

(sergen) #1485

Davşan gibi düşünüyorum. Ben isim yazılmasına bile karşıyım. Geldiğinde canlı canlı görelim, lütfen.

(Oozaru) #1486

Lol. İyi ki almamışım.

(Deniz) #1487

:heart:

(Kuyuya düşmüş it) #1488

Tavşan bey o kadar kötü bir izlenim mi yarattım sizde. Neyse tamamdır gelince atarım hepsini @thargalin @Bunn-Y