En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(büşra) #1509

Bir tarafta Sevda Sözleri, bir tarafta Yaşar Kemal öbür yanda Tezer Özlü görüyorum. İnsanın sevdiği kitapların okunacağını bilmesi çok güzelmiș. Ne mutlu oldum bilemezsiniz güle güle okuyun. @Freja
@Shine :cherry_blossom:

(.) #1510

:sob: Heyecandan gözüm hasarları görmüyor. Yeni oyuncak almış çocuk gibi elimde evirip çeviriyorum her birini yarım saattir…

(Doğan) #1511

Noel Baba’dan mektuplar 2005 - 1. baskı mı? Hasar var mı?

(.) #1512

Evet 1. baskı, dışında var birkaç hasar. Çok göze batmıyor ama yıpranmış çizilmiş ve ezilmiş küçük yerler var. Bir de sayfaların alt köşeleri birbirine yapışmış haldeydi. Bazıları aşındı açmaya çalışırken, ama onlar da çok belli değil diye kendimi teselli ediyorum.

(öğnkü) #1513

İlkNokta’dan mı sipariş verdin? Öyleyse hemmen sepeti dolduruyorum.

(.) #1514

Evet evet koş İlkNokta :dancer: Güzel indirimleri vardı acaba ne kadar sürer?

(Mert Özden) #1515

Peki siteden genel olarak memnun musun? Gelen ürünler genellikle hasarlı mı oluyor?

(.) #1516

İlk defa kullandım siteyi, şu an memnunum.
Noel Baba’dan Mektuplar dışında diğerlerinde hasar yok diyebilirim. İnceleyince ufacık ezikler gözüküyor ama onları saymıyorum.

(Deniz) #1517

Noel Baba’da genel olarak var bu durum sanırım.

(.) #1518

Evet, çok eski diye sesimi çıkarmıyorum ama :hugs:

(Captain America fanboy) #1519

(Doğan) #1520

Sticker imzalı kitabımız da 15 gün sonra teşrif ettiler.

(Oozaru) #1521

Sticker imzasını ilk kez duyuyor ve görüyorum. İdefix müşteri ile dalga geçiyor resmen. İmzalı kitap diyor, imzalı sticker yapıştırılı kitap geliyor. LMAOOOOO

(Sapere Aude!) #1522

Sanırım problemin sebebi Doğan Kitap burada. Yanlış anlamadıysam kitabın imzalı olduğu iddiasını onlar ortaya attı.

(Doğan) #1523

Şahsen haberi ilk olarak edebiyathaber sitesinde görmüş ve Muhit Kütüphanesinde paylaşmıştım. Haber başlığı “Margaret Atwood imzası bulunan 1000 kitap” falan diye geçse, diyeceğim ki kelime oyunu yapılmış farketmemişiz. Ama doğrudan yazarın imzaladığı şeklinde tüm haberler. CNN ve Hürriyet’te dahi var aynı haber, internet sitelerinin de hatası yok haliyle. @FordPrefect’in dediği gibi sıkıntı yayıncı kaynaklı.

Acaba biz şu an hataya düştük bu kitaplar yazara içinde stickerla mı gitti diye düşünüyorum. Ama kandıramıyorum pek kendimi. 78 yaşında bir kadından bahsediyoruz. 1000 Kitabı tek tek içini açmaya mecali yoktur. Önüne stickerları sermişler tabaka halinde. Tek tek imzaladı demek ki. Sonrada stickerlar kitaplara yapıştırıldı. Yazarı yormamak adına hem daha pahalı, hem daha işçilikli bir yöntem. Neyse nihayetinde okuma listemde olan bir kitaptı ve normal satış fiyatına satın aldım. Tek teselli bu, herkes için. İçinde imza var mı? Var :smiley: İlk imzalı kitabımı bu şekilde elde etmek istemezdim ama bundan sonra ders olur, bana ve herkese herhalde. Arayıp sorarım artık sticker imzalı mı, iç sayfa üzeri imzalı mı diye…

(Sapere Aude!) #1524

Fiyat konusunda sıkıntı yaşamamanız güzel, Doğan Kitap olunca kitabın bu versiyonunu üzerine fazla koyarak satacağını düşünmüştüm. Nedense Doğan Kitap’tan hiç hoşlanmıyorum.

(Umur) #1525

Detective Comics’e sonunda başlayabileceğim.

(öğnkü) #1526

Eve gideyim de ben de tekrar başlayayım ya, Tony Daniel’ın çizimleri çok tatlış <3

(Ogre mage bitch) #1527

En son Aliens Omnibus aldım. Alien görüp aldım umarım iyi birşeydir :smiley:

(Kuyuya düşmüş it) #1528

Ben de daha bu gün aldım.