En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(Yes, right. I hang up the phone and leave the sardines.) #1529

Bak Caki ben ne aldım @Cakinga

(Ali) #1530

Geçen büyük bir heves ile bu kitabı almaya gittim. 80 lira olduğunu görünce kitabı yerine büyük bir özenle ve zarar vermeden koyarak geri eve döndüm. Teşekkürler D&R

(Umut) #1531

B- Benden önce ha
image

Şaka şaka, keyifli okumalar diliyorum :blush:

(Oozaru) #1532

Fiyatının D&R ile bir alakası yok. İnternette 56 TL’ye satılıyor. Tavsiyem alman yönünde olacak. 2.baskı böyle olmayacak çünkü.

(Berk Mülayim) #1533

(Kaan ) #1534

(Boş İnsan) #1535

Size ne kadar mutlu olduğumu nasıl anlatsam bilmiyorum.Corto Maltese’i buldum ve edindim. Turgut abinin ‘‘Maksat Muhabbet -6’’ videosundan, ödülü almasını sağlayan bu muhteşem Corto Maltese yorumunu da buraya bırakmak istiyorum. Zira bu yorumdan sonra her yerde Corto’yu aradım.

(Oozaru) #1536

YKY bu sene tekrar basacak bunları. Muhtemelen büyük boy ve renklisini basacak (yani öyle tahmin ediyorum). Ben de Dost’un bastıkları vardı fakat kaybettim. Siyah-beyaz ve büyük boydu hepsi

(Boş İnsan) #1537

Zaten ben bir kitabı arayıp bulduğum zaman direk yayın evleri ‘‘Şu kitap n’oldu ya bassak mı?’’ falan diye aklına geliyor. Neyse ki ucuza aldım, artık YKY basınca bir de onlarınkine bakarız :slight_smile:

(Mehmet Can) #1538

IMG_20180117_115212
Senin bu yaptığın zorbalık

(Berk Kaynak) #1539

Tavşan Corto Maltese okuduğunu görünce aramızda bir bağ oluştu gibi hissettim. Çevremde kimsenin okumadığı bir çizgi romandı. Corto gibi yalnız hissetmişimdir hep kendimi bu yüzden. Sen okuyorsan ben de tekrar başlayayım da muhabbetini çevirelim. Türkçe koleksiyonunu alıp almamak arasında çok ikileme düşmüştüm ancak sonradan(zengin olunca) İtalyanca orijinal versiyonunu almaya karar verdim. Yine de sende böyle görünce bir kalbim tekledi.

(Boş İnsan) #1540

Arkadaşlarının az bilinen,güzel hikayeler okumasını istemek zorbalıksa EVET ben bir zorbayım!

Şu an ben de hissediyorum bu bağı emin ol. Birisi gider alır diye Corto’dan kimseye söz etmedim bu zamana kadar ama şimdi rahat rahat konuşabiliriz.

(Berk Kaynak) #1541

İsmimin yanına kaptan yazarken en çok ilham aldığım karakterdir. İçimdeki çocuğun olmak istediği dışımdaki büyüğün ise olmaktan kaçtığı bir adamdır. Ah kara suların sona kalmış şair yürekli denizcisi.

"+Sizi tanıştırayım general, Kaptan Corto Maltese.
-İyi günler, Kaptan Corto Maltese. İngiliz donanmasından mısınız?

Kendi donanmamın kaptanıyım efendim.

-Anlamadım?"

(Oozaru) #1542

@SvartirSandar

Kanat Atkaya yıllar önce Corto Maltese hakkında bir yazı yazmıştı

(Doğan) #1543

İlgimi çeken one-shotları takip eder, satın alırdım ama artık bir yerden başlamak lazım diyerek çizgi roman dünyasına tam anlamıyla resmi girişimi yapmış bulunuyorum. Gazam mübarek olsun.

(Arda ) #1544

(Kuyuya düşmüş it) #1545

@Bunn-Y ve @thargalin buyrun arkadaşlar. Canlı görmek istemiştiniz

(sergen) #1546

@Bunn-Y merak ettiğim iki seri var biri ten ten diğer de kaptan corto… umarım elime geçecekler. Bu arada o videoda benim önerdiğim bir seri de var davşan bey, müsait bir zamanınızda ona da bakın derim.

@Shine bende bırakayım şöyle canlı canlı

ehem, shall we begin :cherry_blossom:

(Boş İnsan) #1547

Ohhh ateşli kuzularım :open_mouth: Çok güzeller, iyi okumalar :slight_smile:

@thargalin Aa o videoyu o kadar izlememe rağmen görmedim. Akşam eve gidince bir kere daha izlerim artık.

(İlayda Uğurlu) #1548

Okumanın Tarihi-Alberto Manguel
Mitolojinin Gücü-Joseph Campbell