En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(alp tamer) #1552

PKD - Tefsir
PKD - Timothy Archer

Bu adam taktım, düşüncelerimi açıklamamdaki en büyük yardımcım şimdilik.

(Sonlu Bir Varlık) #1553

Ahmet Arslan-İlk Çağ Felsefe Tarihi Sokrates Öncesi Yunan Felsefesi
George Orwell-Hayvan Çiftliği

(🚀🌌Uzay'a meraklı Astronot) #1554

Yihhuuuuuuuu kitaplarıma ulaştım :grin: :joy: :rofl: :laughing:

(Deniz) #1555

Bu post bir muhitkara ithafımdır :cherry_blossom:

(Fransuva'nın Ayranı) #1556

Bi’ an kitapları kaplanıp pullanmış sandım. :man_facepalming:

(Captain America fanboy) #1557

Dedektif Kurukafa çizgi roman mı, roman mı ?

(Fransuva'nın Ayranı) #1558

Roman.

(Captain America fanboy) #1559

Teşekkür ederim. (20 karakter)

(Yevgeny Huncho) #1560

(Son akşam yemeğinde ki garson. ) #1561

Ben Beyaz Zambaklar Ülkesinde’ yi okurken aşırı ve inanılmaz bir biçimde sıkılmıştım. Belki bir daha okusam fikrim değişir ama hiç elim gitmiyor kitaba.

(Iron Man) #1562

Beyaz Zambaklar Ülkesinde kitabı hem bir başarı öyküsünü hem de eğitim sisteminin bir ülkenin kalkınmasında ne derece önemli olduğunu anlatıyor. Ülkemizin eğitim sisteminin ne derece kötü ve yetersiz olduğunu kitabı okurken anlayabilirsin. Güzel seçim.

(Mert Özden) #1563

“Beyaz Zambaklar Ülkesinde, Mustafa Kemal Atatürk zamanında Türkçeye ilk kez çevrildi. Atatürk, kitabı okuduğunda bu destansı başarıya tek kelimeyle hayran olmuştu. Derhal kitabın ülkedeki okulların, özellikle askeri okulların müfredatına dahil edilmesini emretti. Türk askerleri ülkelerindeki “yaşamı yenilemek” için mutlaka bu kitabı okumalıydılar. O vakitler, kitap o kadar çok ilgi gördü ki, Kuran-ı Kerim’den sonra en çok okunan kitap haline geldi.”

(Liquidman) #1564

Bence gayet akıcı bir kitap ben zorunluluktan bir oturuşta bitirmiştim ama keyfi okuyor olsaydım da 2 günde biterdi.

(MC) #1565

Kitap okuma alışkanlığını yeni kazandım.Aralık ayından bugüne kadar aldığım kitaplar ;

(Geek Velet) #1566

Sol Ayağım mı görüyorum orada. :slightly_smiling_face: :scream: ben çok sevmiştim.

(MC) #1567

Bende çok merak ediyordum.Yorumların güzel olduğunu görünce aldım.Bu hafta içinde okuyacağım :slight_smile:

(Doğan) #1568

İkinci el kitaplara öcü diye bakan ben şansımı ucuz ikinci el çizgi romandan yana kullandım.

(Geekiz ama ergeniz) #1569

Bunlar bayağı yeni gözüküyor ama

(Doğan) #1570

Sadece 1 kere okunup, rafa kaldırılmış. Aldığım kişi de temiz biriydi. Çizgi romanlar, kitaplar kadar okuma süresi uzun sürmediğinden, çantaya atılıp taşınma olayı falan olmadığından daha az deforme oluyordur haliyle.

(Can) #1571

Biraz da nostalji yapalım :grin: