En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #1569

Bunlar bayağı yeni gözüküyor ama

(Doğan) #1570

Sadece 1 kere okunup, rafa kaldırılmış. Aldığım kişi de temiz biriydi. Çizgi romanlar, kitaplar kadar okuma süresi uzun sürmediğinden, çantaya atılıp taşınma olayı falan olmadığından daha az deforme oluyordur haliyle.

(Can) #1571

Biraz da nostalji yapalım :grin:

(Doğan) #1572

İki hafta öncesine kadar adını dahi duymadığım bu güzel eserden haberdar olmamı sağlayan @Estranged 'a ve akabinde yaptığımız muhabbet sonrası esere tamamiyle bağlanmamı sağlayan @Bunn-Y 'ye teşekkürlerimi sunuyorum. Okumak için sabırsızlanıyorum. Sanırım kitaplığımın baş tacı olacak.

(elif) #1573

İlahi Komedya’nın çevirisi umarım güzeldir.

(Boş İnsan) #1574

Kahretsin! Çok güzel ya! Hiç listemde olmayan bir kitabın kalın kapaklısını almak için tırnaklarımı yiyorum artık. Güle güle oku adamım :slight_smile:

(Özgür Yağız) #1575

Fahrenheit 451-Rad Bradbury

(Oozaru) #1576

Gaza geldim, hc olanını alacağım sanırım! :pensive:

(öğnkü) #1577

Sen bizim bölümde mi okuyordun Robin üstad

(Pello) #1578

En son bunları almıştım.

(elif) #1579

Nope :smiley:

(Ali) #1580

Ready Player One bulamıyorum. :sweat_smile:

Hediye etmek isteyen olursa alabilirim.

(Doğan) #1581

adres7.com 'da vardı en son. Muhit olarak erittik herhalde orada kalan bir kaç stoğu da. Şu an çok zor sanırım bulabilmen.

(Gökhan Ali Başkan) #1582

Konusu tam olarak nedir? Ne anlatmakta?

(*kahkaha atan çay bardağı*) #1583

Yok canım ne yanlış başlıkta paylaşması :full_moon_with_face:.

ithaki

(sergen) #1584

Zamanın varsa izle yoksa kısaca herkesin sanal gerçeklik gözlüğü ile sanal bir dünyada yaşadığı ve genel olarak sadece uyumak yahut temel işlevleri gerçekleştirmek için gerçek dünyaya döndüğü bir dünyayı anlatıyor.

@makisekurisuu Hani Dune alacaktın, kandırmışsın beni :confused:

(Gökhan Ali Başkan) #1585

Alıyorum.

(sergen) #1586

Bulabilirsen :joy:

(Gökhan Ali Başkan) #1587

Bulunur elbet yauv

(*kahkaha atan çay bardağı*) #1588

Öyle değil :sob:.İlk Nokta’daki sepetimde vardı Dune.Kafamdaki aylık planlamaya göre de bu ayın kitapları arasındaydı.Orayla bozuşunca Kitapyurdu’na geçtim.Ama alacağım,kesinlikle unutmuş değilim.

Kitapyurdu’nda Dune yoktu tabi.Ya başka bir yerden bulacağım,ya da İlk Nokta’yı son bir kez kullanacağım artık.