En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(Boş İnsan) #1589

Film çıkınca DEX yayınevi film kapağıyla tekrar basacak. Artık herhalde anca o zaman bulursun.

(sergen) #1590

Umut fakirin ekmeği işte Gökhancığım :blush:

@makisekurisuu Hadi sınav dönemin falan dalgınlığına veriyorum :yum:

(Gökhan Ali Başkan) #1591

Ya olum 2 dakika hevesimi kursağımda bırakmayın yauv :joy:

(Geek Velet) #1592

Coraline çok güzel yaa, stop motion bir animasyonu da vardı. O da çok iyi. :slightly_smiling_face:

(*kahkaha atan çay bardağı*) #1593

Animasyonu çok küçükken izlemiştim ben.Çocukluğumdan aklımda kalan,beni en çok büyüleyen animasyonlardan biriydi.Böyle sevdiğim şeylerin kütüphanemde olması da çok hoşuma gidiyor,baktıkça mutlu oluyorum resmen :purple_heart::grin:.Bulabildiğim ilk fırsatta sakin bir kafayla kitabını da okuyacağım.
Çocuk kitaplarına apayrı bir sevgi besliyorum.
‘Çocuk kitapları sadece çocuklar içindir’ görüşünüyse şiddetle kınıyorum.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #1594

Star Wars kitaplarına bir giriş yapayım dedim, umarım doğru kitaptır giriş için

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #1595

Yani 2 büyük star wars hayranın olan Hasan yalçın ve sarp kürkçü tarafından eleştiri anlamında iyi eleştiriler almamış bir kitap yani bunun bilerek oku bence. :slight_smile:

(Vefa Tanır Dilek) #1596

Kitap Wattpad seviyesinin üstünde ama star wars kalitesinin altında yeni star wars evrenini ilk kitabı yine Claudia Gray tarafından yazıldı bu kitap yeni star wars evreninde star wars 6 ile star wars 7 arasındaki boşluğu anlatan son kitap

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #1597

O zaman şuan piyasada olan hangi kitabı önerirsin?

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #1598

Okumadım ama Altermath üçlemesin eğer ingilizce biliyorsan okuyabilirsin en azından iyi eleştiriler aldı ve tam olarak bazı sorular cevap vermeseler de örk : Snoke kim? Episode VI ile VII arasın da yaşananlar ile ilgili güzel cevaplar veriyorlar. Yani en azından First Order nasıl kuruldun öğreniyorsun. :slight_smile:

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #1599

Çok karmaşık bir İngilizcesi yoksa okuyabilirim aslında,bir bakarım, teşekkürler :blush:

(.) #1600

Baktıkça heyecanlanıyorum. Canlarım benim… :heart:

Aşağıdaki kitaplar için ilgili kişiye buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Biz şimdiden sevdik birbirimizi, hatta Androidler Elektrikli Koyun Düşler Mi? ile uzun zamandır bir araya gelmek istiyorduk, sonunda kavuştuk. Ne diyebilirim bilmiyorum :innocent: Yaşasın kazanılan iddialar :grin:

(save water drink beer) #1601

sunay akin - hayal kahramanlari.

(Geek Velet) #1602

İmparatorun Varisi ile başlasaydın keşke. :slightly_smiling_face:

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #1603

Onu da alırım bir ara şekerlik, merak etme :blush:

(büşra) #1604

Vee birtakım seriler tamamlanır.

Bunları ise çok sevdiğim biri hediye etti, dosttan yana da kitaptan yana da bahtım açıkmış gibi hissediyorum bu aralar. :heart:

(Taylor Swift Fanboi) #1605

Yine para biriktiremedim :pensive:

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #1606

yüzüklerin efendisi özel cildi hem de,makarna yardımı ister misin mobcuğum?

(Mert Özden) #1607

Ortadaki göz alıcıymış. O hanımefendiye iyi bak.

(Taylor Swift Fanboi) #1608

İstemiyorum makarna geliyor nasıl olsa diye iyice coşarım

@KansasBoy Jelatinini bile açmadım daha