En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(Boş İnsan) #1609

Peki, sorması ayıp Habibi hard cover mı normal mi? Hayır ona göre makarna açıcam.

(Cagri Akgur) #1610

(Taylor Swift Fanboi) #1611

Aç hadi aç, sert kapak.

(Vefa Tanır Dilek) #1612

(Doğan) #1613

Ön kapak baskısının kaymış olmasından belli zaten sert kapak olduğu :smiley: Kitap elime geçer geçmez adamlara yazdım; “Geri gönderiyorum bu nedir böyle nerdeyse kitap sırtına gelecekmiş ön baskı? Bana başka yollayın.” diye. Kayma olmuş dediler, foto attılar hepsi öyleymiş. İsterseniz yollayın iade yaparız dediler. Hepsi böyleyse o zaman yapacak birşey yok dedim, bastım bağrıma kitabı.

Ama yakışmamış yani bu güzelim koleksiyonluk kitaba. İç sayfadaki bilgilerin üzerine sticker ile yapılan düzeltmeler de cabası. Sanırım o kısmı da soft kapaktakinin aynısını basıp sonradan değiştiririz, 222 adet için kalıp çıkarmayalım demişler herhalde. Ama yapmaları gerekirdi. Umarım bir sonraki limitli baskılarında böyle şeyler olmaz.

(Doğan) #1614

Bu ay cüzdan çizgi romanlara çalışıyor. Aslında biraz daha yavaşlayacaktım bu sıra. Ama @Mrt, Justice League Cilt 2 baskısını bulamadım diyince alarma geçtim. Edessa’da bulunca direk yapıştırdım. Hatta son kalan 2 adetin birini ben, diğerini kendisi aldı. Tekrar teşekkürler buradan.

(Emre) #1615

Bu ay başka kitap almayacağım demiştim kendime.Sonuç ortada.Haftaya Vakıf ve İmparatorluk’un gelmesiyle bu aylık alışverişi bitireceğim.

(Yes, right. I hang up the phone and leave the sardines.) #1616

Bugünün Sevgililer Günü olması dışında Dünya Kitap Değiş Tokuş Günü gibi ayrı bir özel anlamı daha vardı. Bu doğrultuda okulda düzenlenen etkinlikte herkes kendisine kim olduğunu bilmediği kişiler tarafından saklanan kitapları arıyordu.
Ben bana 3 güzel insan tarafından saklanmış bu 3 güzel kitabı buldum. Her birini bulduğumda çocuk gibi oldum, yerimde zıpladım, dans ettim, çığlık attım. Geri kalan dersleri kitaplarıma sarılarak dinledim. Çok güzel bir mutluluktu😄

(*kahkaha atan çay bardağı*) #1617

Bu ne güzel bir etkinlik böyle :heart_eyes:.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #1618

Keşke bizim okulda da olsa, ama milletin elinde wattpat kitapları görünce,boşver diyorum

(Yes, right. I hang up the phone and leave the sardines.) #1619

Kesinlikle çok keyifliydi. Bir de kendi kitabını ararken başkalarının kitaplarını buluyorsun. Hepsinin üzerinde özenle yazılmış notlar var. Onları okuyunca daha da heyecanlanıyorsun. Çok güzel bir karmaşa vardı sabah okulda.

(Geek Velet) #1620

Bana “Gözlük” diye bir kitap verirler diye korkuyorum. :slightly_smiling_face:

(Gizem) #1621

İlk defa hasarsız geldi diye sevinirken dune mesihi’nin içerisinde ayraç olmadığını farkettim :no_mouth:

(Oozaru) #1622

Idefix bey, beni şaşırtıyorsun

(Emre) #1623

Bugün çok hızlılar.Gece 1’de verdiğim sipariş öğlen kargoya verildi.

(Doğan) #1624

Şu an inanılmaz mutluyum, tarifi mümkün değil. Belki şu ana kadar en çok isteyip de bulamadığım ciltli esere kavuştum. Yaklaşık 1.5 yıl önce İhsan Oktay Anar’ın, Puslu Kıtalar Atlası kitabını okuduğumda çok etkilenmiştim. Kesinlikle zaman zaman açıp tekrar tekrar okunacak bir eserdi. Sonrasında ise çizgi romanının da olduğunu öğrenmiştim.
Oldukça büyük bir emekle 5 yılda, kitabın metni bozulmadan çizgi romana dönüştürülmüştü bu eser İlban Ertem tarafından. Ayrıntılı bilgi için tıklayabilirsiniz. İkinci okumamı çizgi roman üzerinden yapmalıyım dedim. Ama ciltli baskısını bir türlü bulamadım. Her yerde tükenmişti. Bulsam da fiyatlar çok absürttü. Ta ki geçen gün bu güzelliği 28 TL’ye Nadir Kitap’ta bulana kadar. Belki 50-75 TL’ye dahi koyulsa alıcı bulabilirdi. Gitti gidiyor’da 115 TL’ye de var. İrtibata geçtim, sıfır ve hasarsız olduğunu söylediler. Bu fiyata vardır birşeyi ama hayırlısı diyip, beklentimi en düşük şekilde tutup geçtim siparişi. Elime ulaştı ve gayet temiz çıktı. Sadece sol altta hafif bir ezilme var, kargoda da meydana gelmiş olabilir ama hiç gözümde değil. Uzun arayışların karşılığını bulmak çok keyifli. Hele ki uygun fiyata olduğunda :smiley:

(Oozaru) #1626

İletişim nedense ciltli’nin 2.baskısını yapmıyor. Deli ediyorlar beni. Belki 10 kez mesaj attım, “kara borsa oldu, lütfen yeniden basın” diye. Yok diyorlar. :@

(Doğan) #1627

Yalnız bendeki ikinci baskı. 2015 yılında basılmış, birinci baskının hemen arkasından basıldı sanırım.

(Emre) #1628

(curiositas) #1629

'‘Vakıf ve İmparatorluk’'ın o kapağını nereden buldunuz.