En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(ÖEÜ) #1650

İzmir Alsancak’ta bir sahafta buldum. Artemis Yayınları yeni baskısını yapmış galiba. Sahaf da elinden çıkarmak istiyordu düşük bir fiyata kapattım.

(Cengiz) #1652

Philip K. Dick - Androidler Elektrikli Koyun Düşler Mi?

(Gökhan Ali Başkan) #1653

Bu doğru mu? @FordPrefect

(Fransuva'nın Ayranı) #1654

Bence doğru. kendi bahsetti.

(Sapere Aude!) #1655

Uyuyana kadar birkaç trilyon koyun düşleyebiliyorum.

(öğnkü) #1656

Al işte. Şimdi ne yapacağım ben?

(Umur) #1657

Done. :+1:

(Gizem) #1658

Bu büyük vebali aldığın için mutlu musun? :confused:

(Umur) #1659

086d425de4c1575341a211b3c080fbc240ebf10e_hq

İkilemden kurtarmış oldum. :relieved:

(Doğan) #1660

Varyant kapak sevmiyorum genelde ama Suicide Squad 'ınkini sevdim. Batman’i de imzalı olduğu için tabi ki.

(Oozaru) #1661

Varyant olayını ben de sevmiyorum ama arada bir güzel kapak çıkarsa alıyorum.

(Ömer Taşkaya) #1662

Varyant kapak nası sevmezsiniz ya özellikle Marvel’in Star Wars ve Darth Vader serilerinin ve DC’nin muhteşem varyantları var.

Galerimde 458 fotoluk varyant albümü var.

(Oozaru) #1663

Bu zamana kadar ilgimi çeken varyant kapak çok az. Her şeyin orijinali güzel kafasındayım. :slight_smile:

(⏬) #1664

Suicide Squad’ı sadece varyantı için alacaktım, vazcaydım. Supersons ile All Star Batman’in ciltlerinde bu kapaklar kullanılmaszsa yandım ben.

(Gizem) #1665

(Oneironaut) #1666

Yeni çıkacağım maceramda bana eşlik edecek ilk hanımefendi nihayet teşrif etti. :mage:

(Gizem) #1667

(Ty Lee) #1668

Pek satın aldığım kitaplar sayılmasa da mutluluğumu paylaşabileceğim en uygun başlık burası diye düşündüm.
Bugün anneanneme uğradığımda, dedemin artık bir dolaba atılmış olan eski kütüphanesini keşfe çıkmıştım. Artık o evde kitapların yüzüne bakan kimse kalmadığı için ise kitapları alıp kendi kütüphaneme taşımaya başladım. Bugün için sadece tek bir rafı taşıyabildim ama şu an kendimi cennete düşmüş gibi hissediyorum.

(Oneironaut) #1669

Eskimiş kitap fetişim var sanırım. Harika görünüyorlar.

(Ty Lee) #1670

Sanırım bende de var, bakmalara doyamıyorum.