En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(Çöl Rüzgarı) #1734

meyve kasası tavsiye ediyorlar böyle durumlarda.

(Geekiz ama ergeniz) #1735

Rahmetli Goddoman idi sanırım değil mi o? :confused::confused:

(Berkay Küçük) #1736

Mert koyacak yerin yoksa hepsini bana hediye edebilirsin. :wink:

(Çöl Rüzgarı) #1737

:man_shrugging:

(Wirt) #1738

Bugün “Başlık bu aralar çok öksüz haftada bir kitap alan oluyor” demiştim. Maşallahınız var beni çok güzel yalancı çıkardınız <3

(Salih Alp Gökçek ) #1739

Bence alan oluyordur da paylaşılmıyordur. Ben kendi adıma, burada çok nadir paylaşım yaparım mesela.

(-küçük çay bardağı artık yıldı-) #1740

kitaplar12

:heart:

(Wirt) #1741

Mümkün tabi ama geçtiğimiz aylarda neredeyse her gün post oluyordu gibime geliyor ona gıyaben yazmıştım.

@makisekurisuu Maki suratımda oluşan saçma sapan gülümsemeyi hayal bile edemezsin :smile:

(Salih Alp Gökçek ) #1742

Evet bir ara bayağı yoğun bir furya vardı :face_with_monocle:

(-küçük çay bardağı artık yıldı-) #1743

Çok mutlu oldum :hugs: .Kitaplar elime ulaşır ulaşmaz aklıma ilk gelen şey ‘‘Muhit’e atayım da kandırıkçı olmadığım ispatlanmış olsun’’ oldu :joy:.Kitap misyonerliği yapmak/yapılması kadar sevdiğim bir şey yok ya :smile:.Kütüphanemin üst rafı direkt Muhitte sevdiğim insanlar/onların kişilikleriyle özdeşleşmiş kitaplar/onların önerileri olan kitaplar ile dolu. Hani o raf direkt buraya olan sevgimin gündelik hayatımdaki iz düşümü gibi bir şey ben de oraya gülümseyerek bakıyorum hep :cherry_blossom:.

(Can) #1744

Güngezgini :heart:

@thargalin kyk paraları yatmadı daha yoksaa…

(MC) #1745

6 günde bayağı kitap aldım ama üniversitedeyim şuan.Ay sonunda eve dönünce atarım fotolarını.

(Oolong) #1746

Bana da büyük bir oda lazım.

(Boş İnsan) #1747

Dune’lar, Güngezgini, Ursula abla ve Çocukluğun sonu. Hepsi de mükemmel ya. Hadi çabuk oku birinden birini de konuşmaya başlayalım :smiley:

(Çöl Rüzgarı) #1748

Dune oku. @makisekurisuu

(♫) #1749

(Berke) #1750

(ÖEÜ) #1751

kangal kangal vermiş mübarek

(Doğan) #1752

Seninbankan kampanyası sayesinde Kitapyurdu ganimetleri geldi. 64.91 TL’lik alışverişe 34,91 TL ödemenin hazzı çok hoş.

Evet üçüncü kitap çok alakasız. Ama çok ilgimi çekti ve İskandinav ülkelere özgü bu kültürel olguyu çok merak ettim. Bu adamlar yapıyorsa doğrudur kafasındayım. Kokulu mum satın alıp, en uzun pijamalarımı, yünlü kazağımı ve ponçik terliklerimi giyip okuyacağım kendisini. Bakalım hyggelenecek miyim? He bir de ponçik bardağımla bir kahve alırım. E ben baya bildiğin bookstgrammer olup çıkmam inşallah bu işin sonuda?

(Oolong) #1753

Benim kartta geldi. Akşam açtıracağım. Ekşi’de müşteri hizmetlerinden bayağı yakınan var. İnşallah çok bekletmezler.