En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(Mert Özden) #1731

Aranızdan birisi ‘‘Mert şimdi sen bunları aldın ama, koyacak yerin yoktur.’’ deyip kitaplık hediye ederse, hayır demem yani.

Sahi ben bunları nereye koyacağım? :face_with_raised_eyebrow:

(Kid A) #1732

Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri ne ara basıldı, ne ara aldın, ne ara buraya attın ya?

(Mert Özden) #1733

Cuma D&R’de ön siparişteydi. Bugün geldi. Bizden hızlısı mezarda be Viva’cım.

(Fransuva'nın Ayranı) #1734

meyve kasası tavsiye ediyorlar böyle durumlarda.

(Geekiz ama ergeniz) #1735

Rahmetli Goddoman idi sanırım değil mi o? :confused::confused:

(Berkay Küçük) #1736

Mert koyacak yerin yoksa hepsini bana hediye edebilirsin. :wink:

(Fransuva'nın Ayranı) #1737

:man_shrugging:

(sergen) #1738

Bugün “Başlık bu aralar çok öksüz haftada bir kitap alan oluyor” demiştim. Maşallahınız var beni çok güzel yalancı çıkardınız <3

(Salih Alp Gökçek ) #1739

Bence alan oluyordur da paylaşılmıyordur. Ben kendi adıma, burada çok nadir paylaşım yaparım mesela.

(*kahkaha atan çay bardağı*) #1740

kitaplar12

:heart:

(sergen) #1741

Mümkün tabi ama geçtiğimiz aylarda neredeyse her gün post oluyordu gibime geliyor ona gıyaben yazmıştım.

@makisekurisuu Maki suratımda oluşan saçma sapan gülümsemeyi hayal bile edemezsin :smile:

(Salih Alp Gökçek ) #1742

Evet bir ara bayağı yoğun bir furya vardı :face_with_monocle:

(*kahkaha atan çay bardağı*) #1743

Çok mutlu oldum :hugs: .Kitaplar elime ulaşır ulaşmaz aklıma ilk gelen şey ‘‘Muhit’e atayım da kandırıkçı olmadığım ispatlanmış olsun’’ oldu :joy:.Kitap misyonerliği yapmak/yapılması kadar sevdiğim bir şey yok ya :smile:.Kütüphanemin üst rafı direkt Muhitte sevdiğim insanlar/onların kişilikleriyle özdeşleşmiş kitaplar/onların önerileri olan kitaplar ile dolu. Hani o raf direkt buraya olan sevgimin gündelik hayatımdaki iz düşümü gibi bir şey ben de oraya gülümseyerek bakıyorum hep :cherry_blossom:.

(Can) #1744

Güngezgini :heart:

@thargalin kyk paraları yatmadı daha yoksaa…

(Emre) #1745

6 günde bayağı kitap aldım ama üniversitedeyim şuan.Ay sonunda eve dönünce atarım fotolarını.

(Oozaru) #1746

Bana da büyük bir oda lazım.

(Boş İnsan) #1747

Dune’lar, Güngezgini, Ursula abla ve Çocukluğun sonu. Hepsi de mükemmel ya. Hadi çabuk oku birinden birini de konuşmaya başlayalım :smiley:

(Fransuva'nın Ayranı) #1748

Dune oku. @makisekurisuu

(♫) #1749

(Berke) #1750