En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(ÖEÜ) #1751

kangal kangal vermiş mübarek

(Doğan) #1752

Seninbankan kampanyası sayesinde Kitapyurdu ganimetleri geldi. 64.91 TL’lik alışverişe 34,91 TL ödemenin hazzı çok hoş.

Evet üçüncü kitap çok alakasız. Ama çok ilgimi çekti ve İskandinav ülkelere özgü bu kültürel olguyu çok merak ettim. Bu adamlar yapıyorsa doğrudur kafasındayım. Kokulu mum satın alıp, en uzun pijamalarımı, yünlü kazağımı ve ponçik terliklerimi giyip okuyacağım kendisini. Bakalım hyggelenecek miyim? He bir de ponçik bardağımla bir kahve alırım. E ben baya bildiğin bookstgrammer olup çıkmam inşallah bu işin sonuda?

(Oozaru) #1753

Benim kartta geldi. Akşam açtıracağım. Ekşi’de müşteri hizmetlerinden bayağı yakınan var. İnşallah çok bekletmezler.

(Doğan) #1754

Ben SS bile almıştım. Bundan 2 dakika sonra falan açtılar. Allah düşürmesin müşteri hizmetlerine. Enparayı tek geçerim bu konuda. Çok konu dışına çıkmış olmayalım. Kusura bakmayınız.

(Ece Yıldırım) #1755

Doktor Moreau’nun Adası- H.G. Wells
Vahşetin Çağrısı-Jack London
Edgar Allan Poe Bütün Öyküleri
Evren Avucunda-Christophe Galfrad
Geleceği Keşfedenler-Walter Isaacson

(Kaan ) #1756

Kaç günde eline ulaştı, memnun kaldın mı, kart ücreti vs. ne kadar?

(Oozaru) #1757

Kart ücreti diye bir şey yok.

(Taylor Swift Fanboi) #1758

Foto yoksa layk yok. Kitab fotosu at bisee
giphy (1)

(Merve Bilgiç) #1759

Yakın zamanda aldıklarım. (Hatta Otostopçu bitmek üzere)

(Ece Yıldırım) #1760

Uzaylılar kitabını unutmuşum :yum:

(I'm not fine.) #1761

Oturup akşama kadar seyredebilirim çok güzeller :relieved:

(Berra) #1762

Düşündüm de uzun zamandır kitap almamışım yahu! En son geçen nisanda aldğım Kolera Günlerinde Aşk vardı… Ondan sonra bir kaç manga aldım Tokyo ghoul falan.

(Fazlı Gül) #1763

İlk Çizgi Roman alışverişim.

(Berk Kaynak) #1764

Normalde aldığım kitapları buraya koymuyorum ancak bu kitap için bir teşekkür borçluyum. Nasıl olsa yenisi basılacak diye son ana kadar savsaklayıp sonra yenisinin film kapağı ile basılacağını duyunca beklediğime pişman olmuştum. Sağ olsun @Gwynbleidd ‘ın postunda gördükten sonra stoklar tükenmeden aldım ki sitede son kalanı da ben aldım sanırım. Hem kendisine, hem de zannediyorum linki bulan kişi @Bunn-Y ‘e teşekkür ediyorum. Film kapağı rezaletinden kurtardınız beni son anda.

(Boş İnsan) #1765

Şu kitaptan ne kadar sevap points topladım var ya üff. Ernest Cline bile benim kadar ekmeğini yememiştir kitabın. Öhöm, güle güle oku kaptan :slight_smile:

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #1766

Keşke seni dinleseydim diyorum şuan, tükenmiş kitap, film kapağına kaldık yine :expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:

(Volkan Şahin ) #1767

Idefixciğimin hediyesiyle bu ayın ganimetleri.

(Pello) #1768

Dex başlat’ın kapağını ne ara o şekilde bastı da tükendi ve tekrardan film afişiyle basacak anlamıyorum :frowning:
Bu çirkin kapaktan bir bende mi var ya? :(((

(Umur) #1769

Bu kapak gerçek mi? Wattpad kitaplarına benzemiş. :face_vomiting:

(Pello) #1770

Cidden ya wattpad kapakları gibi ve maalesef gerçek :d Bende bu baskısı var :confused: