En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(sergen) #1833

tenor

(Koray ) #1834

Geçen hafta forum İstanbul’daki D&R’da buldum etiket fiyatına aldım diye bir çıt üzülsem de şu fiyatlar sonrası iyiki almışım diyorum.Almak isteyenler mağazalara baksınlar ben aldığımda 1 tane daha kalmıştı :slightly_smiling_face:

(*kahkaha atan çay bardağı*) #1835

kitaplar----

Doğumgünüm sebebiyle kütüphaneye eklenen güzellikler :heart_eyes:.
Her birini ayrı ayrı sevdim,o kadar güzeller ki.

(Doğan) #1836

idefix’ten en hızlı siparişim.

Çarşamba akşam sipariş, Perşembe kargoya veriliş, Cuma Öğlen teslim.

(Oozaru) #1837

Hediye kartı sayılıyor mu? :grin:

Senin Bankan kartı sağolsun; 50 TL’lik kartı 20 TL’ye aldım

(Dipsomanik Kullanıcı) #1838

:" )

(Can) #1839

Geldii :sunglasses:

(Emre) #1840

Mart ayında aldıklarım.

(Boş İnsan) #1841

Ödemeyi böbrek ile mi yaptınız acaba?

(Emre) #1842

13 Mart doğum günüm olduğu için kendime güzellik yaptım :slight_smile:

(Ali) #1843

Ne güzel la. Ben de kendime popkek alarak bir güzellik yaparım doğum günümde.

(And Now My Watch Begins) #1844

Lütfen abartmayınız efendim bir böbrek bunların en fazla yarısını alabilir

(Kuyuya düşmüş it) #1845

Gördüklerim içinde sadece okuduklarıma bakarak seni çok keyifli saatlerin beklediğini söyleyebilirim. Keyifli okumalar.

(Emre) #1846

Çok teşekkür ederim :slight_smile:

(Umur) #1847

(Gobel) #1848

Biri benim öbürü yatırım puhahah
Edit: @Greennight a etiket fiyatından verdim kıyamadım yine :slight_smile:

(I'm fine .) #1849

Ya sen şapşik misin :hugs:

(Cem Ekiz) #1850

Uzun zamandır arandığım ve bir türlü bulamadığım bir kitaptı. Bu ay yeniden bastılar, çıktığı gün aldım (normalde en azından 15’ine kadar bir şey almamaya karar vermiştim ama dayanamadım). Tavsiye ederim. Eğer benim gibi sayfa sayısı/fiyat endeksine göre planlar yapıyorsanız canınız sıkılacaktır, baştan söyleyeyim :confused:

Bu arada kitap değil ama aynı gün Dost Kitabevi’nde Metal Hammer’a denk geldim. Zaten hepi topu bir tane getirtmişler, fiyatı da (malum ithal bir dergi olduğundan) 90 liranın üzerindeydi. Maaşı aldıktan sonra hala orada duruyorsa gidip alacağım. Mükemmel bir compilation CD hediye ediyor. Ben bunun fiyatını görünce Türkiye’de yaşadığıma lanet ettim, şaka falan yapmıyorum. Memlekette zaten sağlam bir rock-metal dergisi yok, gelen ithal dergiler de ateş pahası. İngiltere’de fiyatı belki 10, belki 15 pound’dur anca. Diğer efsane dergileri zaten hiç saymıyorum (NME, Rolling Stone, Mojo, Kerrang! falan gibi. Gerçi Rolling Stone Türkiye vardı bir dönem ama piyasada tutunamadı).

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #1851

Kerrang! ı online olarak okuyordum tek tük İngilizcemle ama dolar aldı başını gitti maalesef :expressionless:

(XLII) #1852