En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(H. Yakup) #1853

Ve Bütün Çirkinler Öldürülecek - Boris Vian
En Uzak Sahil - Ursula Le Guin
Uzayda Piknik - Boris ve Arkadai Strugaski
Oğulların Diyarı
SekSek - Julio Cortazar
Kırmızı Pazartesi - G.G. Marquez
Cam Kent - Paul Auster

ile bu ay biraz abarttım galiba.

(curiositas) #1854

Ayrı ayrı

Hep beraber

(Gizem) #1855

Fotoğraflara bakarken kalp krizi geçirdim

(curiositas) #1856

Daha gelmeyen Jül Sezar ve Macbeth var :slight_smile:

(alana) #1857

Batman İlk Yıl, Sualtı Kaynakçısı ve Gotham’ın Gaz Lambaları @solien’den ödünç :smirk: Geri kalanı benim. Tabii alıp arkadaşıma verdiklerim falan da var. Ayrıca birkaç kitap daha aldım ama hatlar çok karıştı sadece çizgi romanları atmak daha mantıklı geldi.

İlk baştaki çizgi romanın DC Universe Rebirth olduğunu umarım anlamışsınızdır…
Ayrıca ne bu kadar kalitesiz yükleniyorsun :confused:

(marko) #1858

Reborn’un varyant kapağını almışsın çünkü zevkli insansın. <3

(alana) #1859

Ehe :’)

(Ali) #1860

Öğğ :,(

(⏬) #1861

Üyeler tarafından alınan kitapların neredeyse hepsinin uzun bir süreç boyunca aynı olması ilginç ya… Sanki gizlice bi alınacaklar listesi bir de isim listesi belirlenmiş de, belirlenen kitapları sırayla ala ala gidiyoruz. İlk gruptaki kitapları ilk ay ilk grup alıyor, gelecek yine aynı gruptaki kitapları bu sefer ikinci grup alıyor, 3. Ay yine ilk gruptaki kitapları üçüncü grup alıyor… 11. Ay yine ilk gruptaki kitapları 11. Grup alıyor, tüm gruplar bittiğinde ikinci gruptaki kitaplara geçiyoruz; bu sefer 2. Gruptaki kitapları ilk grup alıyor, sonra 2. 3. 5. Grup alıyor böyle böyle her sene boyunca sırayla aynı kitapları atıyoruz. Arada belirlenmiş düzenin dışına en çok çıkan (hep aynı olan kitapların yanı sıra farklı olan kitapları açıklıyor bu) eleniyor. (Adadan, konsorsiyumdan ya da hayattan olabilir bilemiyorum.) Heh.

Summary

Bu da benim soft mizahım.:rofl::blossom: Nasıl?:cat:

(marko) #1862

Abi eğer bir hikaye falan yazıyorsan bir yerde okumak isterim, en saçma sapan konulardaki post’ların bile muazzam detay içeriyor valla.

(I hope they remember you) #1863

Gözlerim hem maddi hem manevi bir servet görüyor.

(⏬) #1864

Sen bi de diyaloglarımı gör benim.

Valla o detaycılık değil aslında, o benim karşıdaki adama (ve bana) gerizekalı muamelesi yapmaya varacak kadar açıklayıcı olma isteğimkdjfnr

(curiositas) #1865

Başlığı açtığımdan beri bunun zamanla ben de farkına vardım. Ben her zaman o listelerin(ortak kanının) dışında olmaya çalışıyorum. :slight_smile:

(b.k) #1866

(Doğan) #1867

Elinde 900 TL tutuyorsun birader. Öyle ulu orta sokak arasında çıkarma bence.

(y) #1868

Çizgi romanı normal kapak olarak aldım varyant gelmiş.Bu kapağı daha çok sevdim açıkcası iyi oldu

(Emre) #1869

(Gizem) #1870

(I hope they remember you) #1871

Ah Anna ah. Son 500 sayfam kaldı. Seni çok sağlam ve vurucu bir hikaye bekliyor dostum.

(Deniz) #1872

Baska niyetlerle gitmistim ama 10 lira standında bunları görünce almak zorunda kaldım.

Penguen kitabevi <3