En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(İrem) #1873

Bu güzel kitabı bulmamı sağlayan @cangeek 'e teşekkürlerimi sunuyorum.

(Can) #1874

Ne demek efenim, iyi okumalar dilerim :blush: :grin:

(I hope they remember you) #1875

Biri bana da yardım edebilir mi lütfen?

(I'm not fine.) #1877

(H. Yakup) #1878

Hiç Burroughs okumayan birine nasıl bir sıralama tavsiye edersin?
Ne almalı, nereden başlamalı?

(b.k) #1879

(I hope they remember you) #1880

Pek ümitli değilim ama ödevim olduğu için tek gecede okuyacağım. Adını çok duydum umarım overrated değildir.

(büşra) #1881

Birtakım canlar sıkıldı ve birtakım sahaflar gezildi. :cherry_blossom:

(.) #1882

I Love You, You Love Me, We’r a Happy Family.. :heart:

Bir süre ulaşılamaz olmak istiyorum sanırım.

Öhöm, bu kitaba ulaşmamı sağlayan @Bunn-Y beye teşekkürlerimi iletiyorum. Siz olmasanız kavuşamazdık efendim.

(Batuhan Burak) #1883

Osmanlı Türkçesiyle Kafka-Dönüşüm sipariş ettim az önce, okuması ilginç olacak. Umarım da öyle olur.

(Doğan) #1884

Yavaştan Modern Klasikleri’de toplamaya başlayalım dedim. İlk Kitap Sineklerin Tanrısı elimde vardı. 2. ve 8. kitap maalesef Jose Saramago olduğu için geriye kalan ilk 10 kitabı oluşturuyor fotodakiler. Bu güzelliklerin tamamını da Seninbankan kampanyasıyla 22,65 TL’ye getirdiğimi belirtmeden geçemeyeceğim :relieved:

(Geekiz ama ergeniz) #1885

Otomatik Portakalın son 20 sayfasındayım,muazzam bir şey ya :heart_eyes:

(I hope they remember you) #1886

Uzun uğraşlar sonucunda bu kitabı seçtim. Christie’ nin okuyacağım ikinci kitabı bu.
Daha önce On Küçük Zenci’ yi okumuştum ve çok beğenmiştim. Bu kitabı da beğeneceğime eminim.

(b) #1887

Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri’ni bugün dakika farkıyla elimden kaçırdım resmen. Arıyorum tarıyorum ama bulamam büyük ihtimalle bundan sonra. Sizin fotoğraflarınıza bakarken ağlamadım gözüme telif hakkı nedeniyle ikinci basımın yapılamaması kaçtı.

(Can) #1888

Bu kitap yüzünden kimsenin ağlamasına izin vermeyiz. :sunglasses:
Bende olduğu için bu siteden almayı denemedim ama çok istiyorsanız bir şansınızı deneyin derim.

Edit: Sanırım stokları bitti :confused:

(b) #1889

Çok çok teşekkür ederim. Hiçbir şeye bakmadan ışık hızıyla nasıl aldığımı bilemiyorum. Umarım geri dönüp stoklarımızda mevcut değil demezler. Çok çok çok teşekkür ederim tekrardan.

(*kahkaha atan çay bardağı*) #1890

Yalnız Muhit’te olup da şu kitabı alamayan iki üç insandan biriydim ben de,her seferinde kartta para yoktu ve ben yükleyene kadar kitap tükenmiş oluyordu bu sefer çok güzel denk geldi.Nasıl aldığımı ben de bilmiyorum,umarım stoklarla ilgili bir problem olmaz da gelir.
Gerçekten teşekkür ederim.Şu konuda muhitçe çabalanıyor olması beni çok mutlu ediyor :smile:.

Mesajı yazdıktan hemen sonra baktım şu an satışa kapalı olarak gözüküyor.Sanırım varolan son birkaç taneyi de almış bulunuyoruz.

(Can) #1891

Ne demek efendim @bassheadedsoul, @makisekurisuu. Umarım muhitteki alamayan arkadaşlar adına bir şans olmuştur bu ve stoklarda en azından birkaçımız için yeterli kitap vardır.

(b) #1892

Yalnız bir iki ay sonra ikinci basımı yaparsa İthaki cidden sinir krizi geçiririm herhalde :slight_smile:

(b) #1893

Sanırım son üç tane vardı ve aldık. Ayriyeten siteye de sordum bir sorun çıkmaz inşallah diyerek. Bakalım sabırsızlıkla bekliyorum.

EDIT: Kitabın baskısının olmadığını söylediler :frowning: @cangeek @makisekurisuu