En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(Fransuva'nın Ayranı) #1917

1 yıl olsa iyi.

(I'm not fine.) #1918

Sığmayanları pasla :slightly_smiling_face:

(alana) #1919

Çok gaza geldim şu an. Bir gecede 10 kitap bitiresim var. KOCAMAN KİTAPLIK ÇEKTİ CANIM.

(Gizem) #1920

Çok şükür eski profil fotosu

(alana) #1921

Tatava yapma favla geç

resim

(Doğan) #1923

Hangi seriyi satın alacağımı şaşırdım. Hepsinden sıraya göre gidiyorum. Sonum iyi değil.

(Son akşam yemeğinde ki garson. ) #1924

Malum Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri siparişim iptal olunca ve para bana geri iade edilince ben de parayı böyle değerlendirdim.

(And Now My Watch Begins) #1925

Maymunlar Gezegeni beni bilimkurgu klasiklerini okumaya iten ve ithakinin bilimkurgu klasikleri arasında en sevdiğim kitap , iyi okumalar

(🔫) #1926

Dayanamadım yine gittim kitap fuarına.

(b) #1927

Büyük mucizeler sonucunda Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri’ni edinmeyi başardım. Bilimkurgu Klasikleri serisini topladığım için de en son çıkan Fahrenheit 451 ve diğer eksik olan kitapları da aldım. Dünyaya Orman Denir aslında idefix listemde vardı ve bir sonraki internet alışverişimde alacaktım ama gittiğim her havaalanından bir kitap almayı yıllardır alışkanlık yaptığım için orada görünce dayanamayıp almış bulundum.

EDIT: İthaki’ye mail atıp kesin ve net bir şekilde Bilimkurgu Öyküleri’nin basılıp, basılmayacağını sordum. “Tekrar baskısı olmasını bizlerde çok istiyoruz, yıl sonuna doğru tekrar olmasını umuyoruz.” diye cevap attılar. Sanırım basılacak.

(Melih Erpulat) #1928

Hepsi izmir kitap fuarından. Witcher serisi 100₺ ye geldi indirimden, Harry Potter lar 78₺ e gerisini hatırlamıyorum ama fuar saolsun, 1 aylık okuyacak kitabım çıktı.

(elif) #1929

Dune Mesihi haricindekileri İzmir Kitap Fuarından aldım, Dune da hediye geldi :star:

(Gerekli Şeyler’in verdiği kitap ayraçları çok güzel :slightly_smiling_face:)

Pazartesi gittiğimde Hobbit ve Büyük Wootton Demircisi hala İthaki standına gelmemişti. Tom Bombadil’in Maceraları ve Roverandom’ı da önceden aldığım için fuardan kutu ve Ham’li Çiftçi Giles’ı aldım.

(Oolong) #1930

O kutu yeni mi çıktı?

(elif) #1931

Evet :+1:t2:

(Can) #1932

Uzun zamandır çizgi roman alıp okuyamıyordum. İlaç gibi gelicek inşallah. :grin:

(Kuyuya düşmüş it) #1933

İzmir Kitap Fuarına 2. ve son bir yolculuk yaptım. Uzunca bir süre okunacak çok şey var…

(Gizem) #1934

(İlayda Uğurlu) #1935

Değiştirilmiş Karbon’u aldım, dizisine başlamadan önce okumak istiyorum ama henüz ona sıra gelmedi.

(Umur) #1936

(K) #1938