En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(Son akşam yemeğinde ki garson. ) #1964

Makul indirimler var evet ama ben galiba Elon Musk’ı alırken biraz kazık yedim. 39,50 birazcık fazla gibi geldi. Dikkat et!

(Can) #1965

Eyvallah, artık ona göre liste yaparım ben de.

Biraz öyle olmuş etiket fiyatı üzerinden vermişler. Geçmiş olsun :smiley:

(Son akşam yemeğinde ki garson. ) #1966

Biraz da kendine hakim ol derim :joy: Orada gördükçe alıyorsun çünkü. Ben de dayanamayıp hesapta olmayan kitapları aldığım için bu hafta aç kaldım :sweat_smile:

(elif) #1967

İstediğim fasikülleri bulamasam da bedava çizgi roman olayını çok seviyorum. (Bu arada Arkabahçe sınırsız kitap ayracı veriyordu.)

(Zeynep Şahin) #1969

(Sapere Aude!) #1970

Müthiş arkaplanla bugün aldıklarım.

(🚀🌌Uzay'a meraklı Astronot) #1971

Bir an için arkaplanı bir otostopçunun vazgeçilmezi zannettim değilmiş :hushed: :grinning:

havlu

(Fransuva'nın Ayranı) #1972

arkadaşım hediye gibi bir şey yaptı.

(Can) #1973

Kocaeli Kitap Fuarı’ndan aldıklarım.

Tenten :star_struck:

(ÖEÜ) #1974

Biraz geç oldu ama , Izmır fuarı ganimetim;

(Kuyuya düşmüş it) #1975

Tenten’i stanttan mı aldın?

(Witch-Dentist of Muhit) #1976

Tolkien’ler beni yiyor şu an. Bir de ciltli mi onlar? :scream:

(Can) #1977

Sahafların birinden aldım gerçi biraz zor oldu ama :smiley:

(ÖEÜ) #1978

Evet, ciltliler :)) Tolkien Treasury serisinden.

(Witch-Dentist of Muhit) #1979

Tolkien için ayrı bir kitaplık yaptıracağım, buradan kendime de söz vereyim. Her kitabından olacak, hepsi. Allah’ım çok seviyorum ya. :sweat_smile:

Güle güle oku dostum, ben de İzmirliyim ama fuara gidemedim başka şehirde okuyorum…

(I'm not fine.) #1980

Atıp silmek zorunda kalmıştım bazı nedenlerden dolayı tekrar atayım. Otostopçu serisi için @MoB Meteciğime kocaman kelebekler böcekler thx again :relieved:
İlk kitaba başladım tabiki hemen aklıma @FordPrefect geldi. Burdan ona da sevgiler göndereyim nedensizce.

(Semih) #1981

(Liquidman) #1982

Marvin ne zaman çıkıyor yea diye konuşurken seni andık :new_moon_with_face: @FordPrefect

(Sapere Aude!) #1983

Umarım beklentiyi artırıp hayal kırıklığına sebep olmamışımdır @Berkmoon, @Greennight.

(I'm not a robot, sir) #1984

Kral Katili Güncesi’nin ilk kitabını aldım. Fantastik edebiyata çok az ağırlık verdiğim için hala kararsızım. İnşallah aldığıma değer. Olmadı birine hediye ederim :smiley: