En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(Liquidman) #1982

Marvin ne zaman çıkıyor yea diye konuşurken seni andık :new_moon_with_face: @FordPrefect

(Sapere Aude!) #1983

Umarım beklentiyi artırıp hayal kırıklığına sebep olmamışımdır @Berkmoon, @Greennight.

(I'm not a robot, sir) #1984

Kral Katili Güncesi’nin ilk kitabını aldım. Fantastik edebiyata çok az ağırlık verdiğim için hala kararsızım. İnşallah aldığıma değer. Olmadı birine hediye ederim :smiley:

(Liquidman) #1985

Yok yahu okulun sınavın arasında 2 günde yarısına geldik çok keyifli kitap.

İşin geyiği bu :smiley:

(I'm not fine.) #1986

Okuduğum en akıcı kitap olabilir. Sanırım bu seri sayesinde kitap okuma alışkanlığı kazanacağım. :star_struck:

(Sapere Aude!) #1987

Hiç yorum yapmıyorum o zaman, etkilemek istemem.

Okuyun, okutturun.

(I hope they remember you) #1988

Yine fuara gittim ve bunları aldım. İkisi sadece 9 lira. Çok karlı alışverişti.Otisabi :heart_eyes:

(Semih) #1989

Çok güzel bir ayraçla göndermişler kitabı

(Gizem) #1990

%50 indirimle yüzüklerin efendisi aldığıma sevinirken kitapların birinin içinden iki tane poster çıktı. Hayattaki tüm şansımı bugün kullandım sanırım

(y) #1991

Bu poster tek cilt özel basım olanı da alınca geliyormu acaba

(Gizem) #1992

Tek cildin içinde poster olduğunu duydum ama aynısı mı bilmiyorum

(Cem Ekiz) #1993

Tek ciltte de geliyor, evet. Asıl Two Towers cildinde bu arada. Yalnız iki tane çıkması @Tophsecret’in şansı olmuş :slight_smile:

(Koray ) #1994

Bu arada Saga yazısı kapanmış :sweat_smile:

(Baba Yaga Dentist) #1995

Aynı poster bende de var, Two Tower ile gelmişti, saklıyorum ileride güzel bir çerçeve ile eve asacağım. :innocent:

(y) #1996

Vader posteri hangi siteden alırsak alalım geliyor mu acaba ya.Bende alıcam vaderi ona göre nerden aldıysanız ordan alıcam poster de istiyorum :smile:

(Koray ) #1997

Ben Kadıköy Büyülü Dükkan’dan aldım. Çizgi roman dükkanlarında da bulunuyordur büyük ihtimalle ama internetten alınınca gelir mi bilmiyorum.

(Ahyoka) #1998

(Selin) #1999

Bu seri 4 tane roman (baskerviller’lerin köpeği, kızıl dosya , korku vadisi , dörtlerin işareti) ve küçük hikayelerden oluşur . Küçük hikayeler için martı yayınevi muhteşemdir gerek çeviri gerekse sıralama sonra romanları tek tek alabilirsin ( ilk kızıl dosya ile başlarsan iyi olur sherlock watsonla bu hikayede tanışır)

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #2000

Leia veya Vader posteri gelmedi :unamused::unamused:

(Baba Yaga Dentist) #2001

Olağanüstü Bir Gece güzeeeeel. :slight_smile: