En Son Satın Aldığınız Kitap/Kitaplar?

(Liquidman) #1985

Yok yahu okulun sınavın arasında 2 günde yarısına geldik çok keyifli kitap.

İşin geyiği bu :smiley:

(I'm not fine.) #1986

Okuduğum en akıcı kitap olabilir. Sanırım bu seri sayesinde kitap okuma alışkanlığı kazanacağım. :star_struck:

(Sapere Aude!) #1987

Hiç yorum yapmıyorum o zaman, etkilemek istemem.

Okuyun, okutturun.

(Son akşam yemeğinde ki garson. ) #1988

Yine fuara gittim ve bunları aldım. İkisi sadece 9 lira. Çok karlı alışverişti.Otisabi :heart_eyes:

(Semih) #1989

Çok güzel bir ayraçla göndermişler kitabı

(Gizem) #1990

%50 indirimle yüzüklerin efendisi aldığıma sevinirken kitapların birinin içinden iki tane poster çıktı. Hayattaki tüm şansımı bugün kullandım sanırım

(Hear me and rejoice) #1991

Bu poster tek cilt özel basım olanı da alınca geliyormu acaba

(Gizem) #1992

Tek cildin içinde poster olduğunu duydum ama aynısı mı bilmiyorum

(Cem Ekiz) #1993

Tek ciltte de geliyor, evet. Asıl Two Towers cildinde bu arada. Yalnız iki tane çıkması @Tophsecret’in şansı olmuş :slight_smile:

(Koray ) #1994

Bu arada Saga yazısı kapanmış :sweat_smile:

(Witch-Dentist of Muhit) #1995

Aynı poster bende de var, Two Tower ile gelmişti, saklıyorum ileride güzel bir çerçeve ile eve asacağım. :innocent:

(Hear me and rejoice) #1996

Vader posteri hangi siteden alırsak alalım geliyor mu acaba ya.Bende alıcam vaderi ona göre nerden aldıysanız ordan alıcam poster de istiyorum :smile:

(Koray ) #1997

Ben Kadıköy Büyülü Dükkan’dan aldım. Çizgi roman dükkanlarında da bulunuyordur büyük ihtimalle ama internetten alınınca gelir mi bilmiyorum.

(Ahyoka) #1998

(Selin) #1999

Bu seri 4 tane roman (baskerviller’lerin köpeği, kızıl dosya , korku vadisi , dörtlerin işareti) ve küçük hikayelerden oluşur . Küçük hikayeler için martı yayınevi muhteşemdir gerek çeviri gerekse sıralama sonra romanları tek tek alabilirsin ( ilk kızıl dosya ile başlarsan iyi olur sherlock watsonla bu hikayede tanışır)

(Geekiz ama ergeniz) #2000

Leia veya Vader posteri gelmedi :unamused::unamused:

(Witch-Dentist of Muhit) #2001

Olağanüstü Bir Gece güzeeeeel. :slight_smile:

(Iron Man) #2002

Nihayet alabildim. Aylardır niyetliydim ama alamıyordum.

(Selin) #2003

konusu ve türü nedir ?

(Gizem) #2004

Oasis denilen sanal gerçeklik oyununun sahibi ölür ve oyunun içine ipuçları bırakır. Kazanan müthiş bir servete sahip olacaktır diye özetlenebilir.
Aşırı edebi değeri olan bir kitap değil ama akıcı, okuması keyiflidir