Fantastic Beasts Valizi

(Berna Ece Gündüz) #1

Madem filmimizle ilgili ilk görseller de gelmeye başladı, kendi başlığı olsun değil mi? Yenilikler, güncel olaylar, haberler ve daha birçoğunu burada bulabilirsiniz!

(İsmail Yıldız) #2

Bir fragman gorsek guzel olur, merakla bekliyorum nasıl olacak acaba :smile:

(Doğan) #3

Rez. Civil War ve BvS'den sonra coşar burası.

(İsmail Yıldız) #4

(.) #5

Görsellerin tüylerimi diken diken etmiş olması... Seneye doğum günümde çıkacak film, daha da hype yarattı şu an. Bir de bu görsellerde çok aksiyonlu olmayacak olsa da hareketli bir film olacakmış gibi duruyor.

(İsmail Yıldız) #6

Oyuncu secimi cok yerinde olmus, SH rolunde cok iyiydi, iyi işler yapar bu filmde de :smile:

(Muhsin Bayram) #7

Takvimlerinize 15 Aralık'ı işaretleyin.

(Berna Ece Gündüz) #8

HYPE

(Emirhan) #9

Stephen Hawking performansını çok beğenmiştim bu oyuncunun. Bir de bu filmdeki karakterinde 11. Doktor havası var. Film çıkmadan ısındım şahsen. Ki ben Harry Potter filmlerinin aşırı derecede hayranı değilim, lakin yarattıkları dünyaya hastayım.

(Berna Ece Gündüz) #10

Yeni görsel geldi!

(Doğan) #11

Yeni resmi poster

(Tsuchigumo) #12

Bazı sahne arkası görüntüleri ve röportajlar yayınlandı.

(He served well) #13

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

(The Hızır) #14

Aptal aptal işler! Götünü yırtsa bi Harry Potter olamaz. Maddi kaygılarla bu tip işlere girişilmesini esefle kınıyorum. Bak ne güzel adam akıllı yeni Harry Potter kitapları yaz, onlara takılalım biz de, fantastic beasts üçlemesi neymiş?

(İsmail Yıldız) #15

Yeni HP kitapları da yazsın tamam ama gecmisi ogrenmek de onemli :grin: Ben merakla bekliyorum :grin:

(Doğan) #16

Eğer bu evreni Tolkien'inkine uyarlayacak olursak 'Yüzüklerin Efendisi'ni çektiniz, ne gerek vardı Hobbit filmi yapmaya' gibi duruyor söyledikleriniz bence. :smiley: Yapımcılar doğal olarak maddi kaygı güdeceklerdir ancak ben Rowling'in bu amacı taşıdığını düşünmüyorum. Kadın yarattığı evreni ve bu evreni olabildiği kadar genişletip, insanlara sunmayı seviyor. Sadece takıldığım/korktuğum nokta bir kitabı 3 filme aktarmak. Yine karşılaştırma yaparsak Hobbit'in Yüzüklerin Efendisi kadar başarılı olamaması gibi bir örnek var karşımızda. Sanıyorum ki Rowling senaryoyu başka ellere vermeyerek, kendi de önceden yazdıklarını filme ekleyecektir. Yoksa biraz sendeler film. Açıkçası Harry Potter evrenine ait 10 film yapacaklarını açıklasalar bile her birini ayrı bir heyecanla beklerim. :smiley:

(Almina) #17

(He served well) #18

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

(Merve Bilgiç) #19

Filme karşı nedense hiçbir şekilde heycanlanamıyordum ama bu teaser trailer fikrimi biraz değiştirdi. Albus Dumbledore isminin geçmesi bile heyecanlandırdı

(Loony Lovegood) #20

Ya filme karşı genel beklentiler pek yüksek değil ama asa görmek bile beni heyecanlandırmaya yetiyor ya - bir de Hedwig's Theme duyduuğmm