Fantastic Beasts Valizi

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #181

Keşke Scamander ve dadaşlarının ekran süresi 15 falan dakika olsada bol bol Dumbledore vs Grindelwald görsek.

(Hakan) #182

(moon knight) #183

fragmanda iki şeyin beni etkilemesi üzdü

1. hogwarts
  2. en sonda soundtrackle beraber ölüm yadigarları (john williams :heart:)

(Can) #184

(Geek Velet) #185

Ah, fragman güzel ama CGI yine kötü. Ama yine de çok umutluyum, orada bir balo vardı, sanki Tri Wizard balosu diye düşündüm ama yetişkinler vardı, neyse Hogwarts göreceğiz, sanki film oraya odaklanacak. Bilemiyorum…

(yunus emre ) #186

allah geliyor geliyor bayağı sevinçliyiz cgi gene ellerimizden öpse de bu dünya bizi içine çekiyor

(Hakan) #187

unnamed

(Zeynep) #188

hype

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #189

Vaay, ilki filmi çok meh bulan biri olarak heyecanlandım. Daha fazla önemli olay ve bol bol büyü var gibi görünüyor. Eğer Scamander Dumbledore’un emriyle bir takım işler yapıyorsa bu ilk filmin boş oluşunu da kapatabilir. Johnny Depp güzel görünüyor ama keşke Colin Farrell tek filmlik olmasaydı. Ilk filmin en güzel tarafıydı.

(Dipsomanik Kullanıcı) #190

İlk filmi izlemeye gittiğimde WB logosuyla beraber müziğini duyduğumda bayağı özlediğimi fark etmiştim. Tek de değilmişim hatta alkışlamıştı tüm salon :smile: bu filmde Hogwarts’ı görünce ağlamam umarım.

(anon17803553) #191

Trailer beni de heyecanlandırdı. Bu heyecanımın %90’ı Jude Law kaynaklı tabii ki. Ayrıca bayağı büyü sahnesi göreceğiz gibi. İlk film çok tırttı, bu onun gibi olmaz umarım.

(Umut) #192

willwedie

(Şanslı13) #193

Harry potter ı pek sevemem ama bu fantastic beast te baya eğlenmiştim, ikinci filmin fragmanını izleyince de heyecan kırıntıları oluşturmadı değil.

(Ertunç Doğan) #194

Fragman hakkında ehh seviyesindeyim. Eddie Redmayne’in Newt karakterini pek sevmemiştim. Bu fragmanla filme daha etki edenin o olduğunu öğrenince biraz sevmedim. Ve fragman doğal olarak net hayranlara oynamış ama bu anlaşılır bir mesele. Fakat filme yardımcı olan en büyük etmen fragmanda ne kadar iyi gösterilmiş yani Yeşil Perde kullanımı müthiş!! (Film gelene kadar değişir ama şimdiden çok kötü)

(Salih Alp Gökçek ) #195

Filme adını veren karakter Gellert Grindelwald ama posterde yeri bile yok, tuhaf. Ben karakteri, Harry Potter’da fotoğrafını gördüğümüz Jamie Campbell Bower canlandırsın isterdim. Hem görsel olarak uygun olurdu, hem de Grindelwald’un gençliğine dair gördüğümüz ilk görsel olduğu için daha çok benimserdik.

image

Johnny Depp hem yaşı itibariyle hem de yapı olarak uygun gelmiyor bana. Aşınmış da bir yüz, umarım karakterin hakkını vermiştir.

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #196

Grindelwald burada da çok genç değil ama zaten, Dumbledore’la olan geçmişi yaşanmış ikiside artık 40-50 yaşlarına gelmiş. O yüzden Depp yaşlı sayılmaz. Ama umarım iyi performans ortaya koymuştur ve film de buna uygundur. Iyi Johnny Depp performansı izlemeyi özledim. Son Karayip Korsanları filmindeki o zerre özenilmemiş rezil performansından sonra hayranlarının gönlünü de almalı.

(Salih Alp Gökçek ) #197

Gerçi orası da doğru, benim dediğim şekilde de karakter çok genç kaçar. Ama hala Johnny Depp’e karşı büyük bir ön ön yargım var, umarım şaşırtır.

(y) #198

Bu seri 3 film mi olucaktı 5 mi.İlk film sıkıcıydı biraz da 2.film için beklentim arttı fragmanı beğendim çok

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #199

Başlar da 3 filmdi daha sonra da 5 film çıkardılar. :slight_smile:

(Gizem) #200

Fragmanda Hogwarts’ı görünce hüzünle karışık bir mutluluk yaşadım cidden