Fantastic Beasts Valizi

(Uğur Öztürk) #21

Ya soundtrackleri hissedebiliyor musunuz? Harry Potter'dan ezgiler var, ince ince işliyor ruha. Muhteşem nostalji olacağından eminim bizim için. Güzel film çekmeleri için mükemmel bir mirasları var :blush:

(Berna Ece Gündüz) #22

Sırf Hedwig's Theme için bile hype söz konusu bende. Çantanın içine atlayıp arkadaki adama da ıslık çalınca sırıtmadan da edemedim. ÇOK HEYECANLIYIM AAAĞĞĞ.

(.) #23

Daha yeni izledim çok hoşuma gitti yalnız

(He served well) #24

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

(SNIKT!) #25

Can Bonomo

(He served well) #26

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

(SNIKT!) #27

Can muhabbeti ile ilgili çok yorum var geçen biri kilom var sakal var adımda canda var beni işe alsanıza yazmış

(Berna Ece Gündüz) #28

Can Bonomo çok şeker olmuş, ama heyecandan herhalde, hep takılıp durdu falan, Yiğitcan'a döndü hep konuşurken yardım istercesine. Bence yine de çok şekerdi. Yalnız biraz daha detaylı konuşsaydılar keşke ya, ben doyamadım. :blush:

Edit: Yalnız resmen şahsa hakaret etmişim, müzisyen adamda ne heyecanı ben de bilmiyorum ama açıklayacak başka kelime bulamadım. :joy:

Hadi bir edit daha: Heyecanlı dediğime bakmayın, ben böyle bir şapşiğin tatlışlığından eriyen ponçik oldum biraz hehe. Hehe. He.

(Çağlayan) #29

Can Bonomo'nun O Tarz Mı? Radyo programlarındaki enerjisi bomba gibi burda sanki sınıfa yeni gelen çocuk gibi durmuş ama kendisini seviyorum daha fazla görmek isterim.

(Arda ) #30

Can Bonomo!
Geekyapar!'daki göbeksiz Can.

(tutku özer) #31

Eddie Redmayne'nin de güzel bir iş çıkartıcağını düşünüyorum. Ezra Miller da oynuyormuş, fragmanda yok mu ben mi göremedim?

(Muhsin Bayram) #32

A new piece of art to celebrate a new era of the Wizarding World! And stay tuned because something FANTASTIC at #vidcon2016 is being announced soon… #FantasticBeasts

(SNIKT!) #33

(Yiğitcan Erdoğan(seni özlüyoruz reyiz ) :slight_smile:) #34

(Muhsin Bayram) #35

(Tsuchigumo) #36

(Berna Ece Gündüz) #37

Aşk olsun, bizdeki varken komşuya kaçmak?

(Muhitin En Boş Beleş İnsanı) #38

Ejderha ve asa varsa ben varım deyip beklemeye geçiyorum. Keşke kitabını yazsaymış(Normal Fantastic beasts bilgilendirme diye biliyorum).

(Doğan) #39

Şu aptal Hedwig's Theme'i ne zaman duysam tüylerim diken diken oluyor. Seri sonrasında Quidditch filmi olsun, bir tane Illvermony. Orijinal serinin sonrasını anlatan karakter filmleri olsun, sihir bakanlığını anlatan bir film ya da James, Lily, Sirius maceralarını anlatan bir film. Rowling yazmayı, yapımcılar yazdıklarını filme uyarlamayı hiç bırakmasın.

(Berna Ece Gündüz) #40

Ciğerim parçalandı şu an bu yoruma.

Ya şu şeyi yazan herkesten Allah razı olsun, valla. Bak bunu herkes istiyor, ama Rowling yazmaya bile yeltenmedi daha. Rowling'in kapısına dayanacağım artık. Hayırlısı dostlar hayırlısı.