Fantastic Beasts Valizi

(Greymane) #41

Ellerine yüzlerine bulaştırmazlarsa Harry Potter filmlerinden çok daha epik olacağını hissediyorum bu filmin. Canavarların çeşitliliği ve bu dünyaya etkileri en azından bu son fragmanda çok ilgi çekiciydi.

Sanırım üçleme olacaktı bu seri, filmlerde en azından bahsinin geçmesini istediğim şeylerden ikisi; Newt'un Hufflepuff olması ve Fantastik Canavarlar Nelerdir ve Nerede Bulunurlar kitabını yazıyor olması.

(He served well) #42

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

(korhan) #43

Görsel efektler bi bana mı yavan göründü :neutral_face:

(He served well) #44

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

(Hakan) #45

İkinci filmi de David Yates yönetecek.16 Kasım 2018'de vizyona girecek. Kaynak

Üçüncü film 20 Kasım 2020'de vizyona girecek. Kaynak

(Muhsin Bayram) #46

Zoe Kravitz kadroya katılmış.

http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/harry-potter-spinoff-fantastic-beasts-918689

(Almina) #47

(🔄) #48

ben hiç fragman ve ya görsellere yakından bakmadığım için başrolde ki oyuncuyu uzaktan gördüm ve klasik yakışıklı genç aktör falan sandım ama fragmanı izledim de çok çok sempatik birisi. hemen sempatimi kazandı.

(burak) #49

Kucak kucağa büyüdüğüm bir serinin bir evrene dönüştüğünü suratıma zıbaam diye çarpan film. Artık olaya çok farklı yaklaşmaya gayret ediyorum, Harry'nin yuvarlak çerçeveli gözlüklerinden bakmayacağız tabir-i caiz ise Sihirbazlar Dünya'sına.
Öncelikle; başrol için Eddie Redmayne haaaarika bir tercih. Nedense bu çocuğu "The Theory of Everything" ile tanıdıktan sonra içimde bir yerlerde Potter dünyasına yakıştırmışım. Görür görmez "İşte bu!" dedim. Neden öyle, bilemiyorum.
İkinci olarak; tekrardan David Yates ile devam edilmesi de bence muhteşem bir hareket olmuş. Son dört filmi çeken Yates bence işin altından çok başarılı kalkmıştı. Bunda da o ruhu tutturabileceğini düşünüyorum. Ve nedense Rowling ve Yates'in bir şekilde kimya olarak çok uyduklarını ve bu bağlantının filmlere iyi yansıdığını düşünüyorum.
Son olarak; Fantastic Beast and Where to Find Them'in bildiğimiz Harry Potter film müziklerini o kadar güzel ve tatlı bir şekilde uyarlamışlar ki neredeyse gözlerim doluyordu. Ama dediğim gibi, neredeyse. :cry:

(JR) #50

5 film olacakmış bu seri. Vaççanına..

(Greymane) #51

(Greymane) #52

Yeni Fantastic Beasts filmlerinin orijinal isimleri açıklanmış;

The Fantastic Beasts
2 Fantastic 2 Beasts
Turbo Beasts
The Fantastic Beasts: Tokyo Drift
Fantastic Beasts
Los Beasts
Fantastic Five
Fantastic Beasts 6
Beasts 7
Fantastic 8

(Hakan) #53

(JR) #54

(Muhsin Bayram) #55

(Dreamer) #56

Bu filmi orjinal filmleri izlemeden izlesem sıkıntı yaşar mıyım?

(Hasan) #57

Bırak bu filmi, orjinal filmleri izlemediğin için sıkıntı yaşarsın.

(Dreamer) #58

Teşekkürler

(Muhsin Bayram) #59

İlk incelemeler baya iyi görünüyor.

(Bat of Gotham or Muhit) #60

OHH.