Fantastic Beasts Valizi

(burak) #101

Çaydanlığı gördüler diye hatırlıyorum ama ya... Panik halinde Accio yapabilecek kapasitede büyücüler diye düşünüyorum o pek engel olmayacaktır. Dediğin gibi zihninde net bir şekilde canlandırman şart Accio için, ben orayı atlamışım. Gayet mantıklı bir açıklama teşekkürler!

(Yağmur K) #102

filmi izledikten sonra ilk düşündüğüm newt sizcede fawkes ı bulup dumbledore a vermiş olamaz mı belki filmlerde onuda görürüz...

(Yağmur K) #103

acaba benim gibi merak eden var mı? Dumbledore ve Grindelwald ilişkisinde derine inerler heralde :smiley:

(Pureblood Witch) #104

Dört film var, illa ki inecekler. :slight_smile: Hatta belli ki son filmde efsanevi düellolarını göreceğiz.

Bence çok hoş olabilir, hiç bunu düşünmemiştim. :heart:

(Xάος) #105

dumbledoreun olacağı açıklandı zaten. Hatta oyuncusu hakkında haberler dönüyor.

bunu akıl ederlerse helal olsunn senaristlere ağlarım öyle bir sahne olsa

(Yağmur K) #106

sihirli valiz/bavul/çanta 'nın içinden çıkacakları sabırsızlıkla bekliyoruz :triumph:

(Yağmur K) #107

o kadar çok ayrıntı ve bağlama yolu var ki mesela Fantastik Canavarlar grubunun yazısını okuyordum leta lestrange ile ilgili bir teori zaten bunun gibi bir sürü teoride bulunmakta bence senaristlerde düşünüyordur. Ama olsa açıkcası hönkürerek ağlarım bende:D

(Doğan) #108

Filmin konsept çizimlerini içeren kitap yayınlanmış.

kaynak

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #109

Creedence'ın saçı kafaya tas koyup kesmişler tam.

(salih çolak) #110

harry potter dünyasına pek aşina değilim ama birkaçı hariç tüm cacık süper kahraman filmlerinden iyiydi. Uzun zamandır nihayet bi filmden gülerek çıktım.

(Salihalpo Anısına) #111

Arkadaş bu adam( Johnny Depp) gerçekten sinirli bir insan, çekimlerde Newt'i filan dövmese bari. Kadın( Amber Heard) Korkuyor resmen

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #112

An itibari ile
Hasılat : $722.6 milyon
(Bütçe : $180 milyon)

(anon2512951) #113

Devam _?

(Pureblood Witch) #114

Beş film olacak, yazsın bir zahmet. Daha filmin çekilmesini de bekleyeceğiz. Of.

(anon2512951) #115

Sadece yazmaya başlamışsa ki öyle görünüyor. 2. Film için rahat 4 yıl var.

(Pureblood Witch) #116

Yok bitirmiş, onun havasını atıyor. :slight_smile:

(anon2512951) #117

Senaryo yazılacak daha :smiley: Kitabı olduğu gibi aktaramazlar sonuçta

(Ibo Sayman) #118

Yazdigi zaten senaryo diye biliyorum. Yeni kitap yazmiyor ki.

(anon2512951) #119

Ben yanlış anlamışım.

(Ibo Sayman) #120

Sorun degil :slight_smile: zaten Fantastic Beasts kitabi halihazirda var, ama o kitap bir seri yerine daha cok ansiklopedi tadinda, yani gercekten kitap adi gibi Fantastik canavarlarin nerede bulunabilecegini falan anlatiyor. O yuzden film icin ayri bir script/senaryo yaziliyor ve bunu J.K Rowling yapiyor, bu tweetle de anliyoruz ki 2. Filmin scripti bitti :slight_smile: